Цікаві факти

 • 5 готелів з найстрашнішими примарами

  5 готелів з найстрашнішими примарами · lesya · 23.10.2012 12:52

  Напередодні популярного в цілому світі Хелоуїна співробітники сервісу Hotels.com з'ясували, в яких готелях світу мешкають найстрашніші примари і духи.

  1. Stanley Hotel, Естес Парк, Колорадо, США. Вже один той факт, що саме в цьому готелі знаменитий Стівен Кінг написав один зі своїх найжахливіших романів, який отримав назву «Сяйво», наводить жах на багатьох постояльців. Однак тут і справді мешкають привиди.

  Так, одного разу економка Елізабет Уїлсон мало не загинула від вибуху газу. Сталося це в 1911 році. Тоді жінці вдалося врятуватися, і прожила вона аж до 1960 року. Однак після її смерті гості готелю стали помічати її привид, який бродить по коридорах. Навіть сьогодні в кімнаті номер 217, яка в «Сяєві» Кінга зіграла далеко не останню роль, періодично ляскають двері, чутні тихі кроки та іноді жалібні крики. Окрім того, в готелі не один раз бачили примари дітей, які граються, сміються та шумлять ночами.


 • Отдых в Израиле. Интересные факты

  Отдых в Израиле. Интересные факты · kseniya_www · 22.10.2012 15:02

  При упоминании об Израиле, в человека сразу появляются ассоциации с паломничеством и туризмом по святым местам. Конечно, бесполезно спорить с тем, что основная масса туристов, особенно в период больших религиозных праздников отправляются именно для участия в паломнических турах, но это вовсе не значит, что это единственное интересное занятие в стране.


 • Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг

  Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг · kseniya_www · 21.10.2012 19:56

  Реалии современного мира таковы, что образование сегодня это одна из важнейших составляющих успешного и современного человека. А получение научной степени будет способствовать успешному продвижению по карьерной лестнице. Научная степень кандидата или доктора наук откроет вам новые двери в мир науки, бизнеса и политики.


 • Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери

  Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери · lesya · 19.10.2012 23:30

  Цими днями австрійський парашутист Фелікс Баумгартнер здійснив свій рекордний стрибок. Таким чином він став першим в історії парашутистом, якому вдалося у вільному падінні подолати звуковий бар'єр. Фелікс став рекордсменом з висоти вільного падіння - він стрибнув з висоти 39 кілометрів, благополучно приземлившись в пустелі американського штату Нью-Мексико.


 • Спеціалісти склали рейтинг найбагатших людей тисячоліття

  Спеціалісти склали рейтинг найбагатших людей тисячоліття · lesya · 18.10.2012 08:47

  Сьогодні стало популярним складати рейтинги найбагатших людей світу, оцінювати статки мільярдерів, їхню впливовість тощо. Чи не щодня на сторінках найрізноманітніших видань з’являються чергові рейтинги, складені спеціалістами з урахуванням різних аспектів.


 • 5 фальшивих міст світу

  5 фальшивих міст світу · lesya · 15.10.2012 23:16

  У світі є багато міст, які повноцінними містами й назвати тяжко. Вони створювалися штучно, але тим не менше мають право так називатися. Пропонуємо 5 фальшивих міст з усього світу.


 • Американський дизайнер виготовляє прикраси зі старих замків-блискавок

  Американський дизайнер виготовляє прикраси зі старих замків-блискавок · lesya · 15.10.2012 16:03

  Коли ми купуємо нові речі, то практично не звертаємо уваги на блискавки-застібки: головне, щоб річ сиділа добре. Однак з проходженням часу замок несподівано ламається, і ми, як правило, несемо річ в майстерню або ж самі перешиваємо блискавку. А стару викидаємо на смітник. Однак є інше, набагато практичніше рішення цієї проблеми – зі старої блискавки можна створити стильні та неповторні прикраси.


 • 5 таємниць, навіки похованих у могилі

  5 таємниць, навіки похованих у могилі · lesya · 12.10.2012 15:06

  В тому, що багато секретів залишаються навіки похованими в могилі зі своїми носіями, ніхто не сумнівається. Однак деякі таємниці в силу історичних наслідків або через занадто високу увагу громадськості перетворюються на свого роду загадки. Ось деякі з них.


 • Арт-хуліганство: найбільш відомі випадки вандалізму

  Арт-хуліганство: найбільш відомі випадки вандалізму · lesya · 09.10.2012 16:12

  Цими днями у лондонській галереї Tate Modern один російський художник зіпсував картину американського художника російського походження Марка Ротка. Однак світові відомі й інші випадки псування визначних творів мистецтва, скоєні за останні роки.


 • Пещеры Крыма

  Пещеры Крыма · kseniya_www · 09.10.2012 13:52

  Крым – это популярная курортная местность, которая славится не только пляжным отдыхом, но и архитектурными достопримечательностями. На этой земле есть множество пещер. Которые много лет представляют интерес для иностранных туристов.


 • США розсекретили проект літаючої тарілки 1956 року

  США розсекретили проект літаючої тарілки 1956 року · lesya · 09.10.2012 08:58

  Цими днями представники відповідних спецслужб США вирішили зняти гриф секретності з архівного проекту, присвяченого розробці літаючої тарілки 1956 року. Розробкою машини займалася канадська компанія Avro Aircraft на замовлення американських військово-повітряних сил. Розробки проводилися під назвою «Проект 1794».


 • Вільне падіння австрійського спортсмена з висоти в 37 000 метрів транслюватимуть на YouTube

  Вільне падіння австрійського спортсмена з висоти в 37 000 метрів транслюватимуть на YouTube · lesya · 05.10.2012 10:28

  Нещодавно відеоканал Red Bull Media House оголосив про початок тісної співпраці з відеохостингом YouTube. Представники Red Bull Media House повідомили про підготовку до прямої онлайн-трансляції місії Red Bull Stratos. В рамках цього проекту австрійський спортсмен Фелікс Баумгартнер планує стрибнути з висоти в 36 576 метрів. Його стрибок буде доступний для користувачів YouTube в цілому світі. Зауважимо також, що Баумгартнер повинен стати першою людиною, якій вдасться досягти надзвукових швидкостей без використання літального апарату.


 • У Китаї камера спостереження зняла загадковий випадок телепортації людини

  У Китаї камера спостереження зняла загадковий випадок телепортації людини · lesya · 04.10.2012 19:53

  Недавно у Китаї камера спостереження зафіксувала непоясненний випадок "телепортації" людини. Відеоролик, який майже одразу з'явився в Мережі, породив силу силенну суперечок та домислів з приводу чудесного порятунку людей на дорозі.


 • FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте.

  FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте. · kseniya_www · 02.10.2012 17:36

  Каждый из нас в интернете в первую ищет такой сайт, который не будет заставлять бороться с техническими недоработками, и в то же время будет радовать обилием функций, которые столь важны для пользователей. Именно таким ресурсом является FamilySpace - гибрид традиционной социальной сети и портала, предлагающего большое количество полезной и интересной информации и таких возможностей, о которых сторонние сайты могут только мечтать. В числе таких возможностей и поиск человека, и просмотр архивов и вебинаров и составление родословной. Остановимся на некоторых наиболее интересных функциях FamilySpace более подробно.


 • Что такое Arheobus

  Что такое Arheobus · kseniya_www · 02.10.2012 17:30

  Существует возможность не только осуществить такой план, но и сделать это весьма экономно. Речь идет об использовании специальных туристических маршрутов, по которым регулярно курсирует автомобильный и водный транспорт, предназначенный именно для выполнения функций автоматического гида. Рассмотрим один из примеров тщательнее, чтобы понимать, какие могут быть обеспечены условия при выборе такого способа осмотра достопримечательностей.


 • Как выбрать красивую фоторамку?

  Как выбрать красивую фоторамку? · kseniya_www · 01.10.2012 15:12

  У каждого из нас есть множество фотографий, которые хотелось бы видеть постоянно. Для этого необходимо купить фоторамку, в которую будет вставлена любимая фотография. Все кажется очень просто: купили фоторамку, установили в нее фото и наслаждаемся им. Но на самом деле еще очень важно правильно выбрать фоторамку, чтобы она не только держала фото, но и гармонично сочеталась с ним, дополняя окружающую обстановку.


 • Містичні історії життя і смерті Наполеона

  Містичні історії життя і смерті Наполеона · lesya · 30.09.2012 22:08

  Зі знаменитим завойовником Наполеоном Бонапартом пов'язані численні легенди та чутки, які сьогодні можуть видатися неймовірними. Тепер дуже часто важко відрізнити легенду від достовірного факту, однак декілька містичних історій, які дійшли до наших днів, змушують замислитися…


 • Історики розповіли про реальний прототип Джеймса Бонда

  Історики розповіли про реальний прототип Джеймса Бонда · lesya · 26.09.2012 13:06

  Нещодавно у Британії вийшла книга з промовистою назвою "Білий кролик Черчілля: Справжня історія реального Джеймса Бонда". У ній, як видно із назви, піде мова про «реальний» прототип героя серії кінофільмів про легендарного Джеймса Бонда.


 • Засоби для чищення на основі продуктів харчування

  Засоби для чищення на основі продуктів харчування · lesya · 25.09.2012 00:31

  Ні для кого не секрет, що основний асортимент засобів для чищення, який можна побачити на полицях магазинів, переповнений хімікатами. І ці засоби через занадто інтенсивне використання часто можуть становити небезпеку для здоров'я наших рідних.


 • Транспортні символи різних міст світу

  Транспортні символи різних міст світу · lesya · 24.09.2012 15:10

  Погодьтеся, що визначні пам'ятки того чи іншого міста - це не лише величні пам'ятники, старовинні будівлі та старі руїни. Пам'яткою може стати все що завгодно, навіть громадський транспорт. Останній іноді стає невід'ємною часточкою певного міста, без якої й саме місто уявити важко. Ось деякі з них.


Всього 1757 на 88 сторінках