Цікаві факти

 • У Росії відкрили перший секс-шоп для мусульман

  У Росії відкрили перший секс-шоп для мусульман · lesya · 14.11.2012 23:51

  Цими днями у Росії відкрився перший в країні Інтернет-магазин інтим-товарів, призначених спеціально для мусульман. За словами генерального директора фірми, основне завдання, яке ставить перед собою його магазин, - покращити життя всіх віруючих, які з тих чи інших причин змушені жити далеко від дому, в результаті чого відчувають «нестачу затишку».


 • Советы по выбору цвета купальника

  Советы по выбору цвета купальника · kseniya_www · 13.11.2012 22:44

  Мы не все имеем одинаковый цвет кожи, глаз и волос. Это индивидуальная комбинация. И не все цвета нам подходят.


 • 3 історії тварин, які врятували людям життя

  3 історії тварин, які врятували людям життя · lesya · 11.11.2012 13:06

  Історії відомо безліч випадків, коли дельфіни або ж собаки-герої рятували людей. У цьому, здавалося б, немає нічого дивного. Та набагато тяжче уявити собі лева або горилу, які кидаються на порятунок того, хто потрапив у біду. Однак такі випадки є, і не поодинокі.


 • Найкумедніші закони світу

  Найкумедніші закони світу · lesya · 10.11.2012 19:58

  У кожній країні світу є свої закони. В переважній більшості вони цілком обдумані та виправдані, часом бувають безглуздими, а іноді й зовсім кумедними. Експерти вирішили скласти список найсмішніших законів світу.


 • 5 маловідомих версій дитячих казок

  5 маловідомих версій дитячих казок · lesya · 09.11.2012 10:09

  Не всі знають, що багато казок, знайомих нам з дитинства, перед тим, як здобути всесвітню популярність, зазнали чималих змін. Сьогодні ці казки – улюблені оповіді дітлахів, проте далеко не завжди вони призначалися для дитячих вух. Частенько ці багатовікові історії різних культур передавали з уст в уста в тавернах або біля багаття, де дітям місця не було. Ці оповіді відволікали втомлених селян від важких трудових буднів. Ось деякі з них.


 • Принц Чарльз зізнався, що є родичем графа Дракули

  Принц Чарльз зізнався, що є родичем графа Дракули · lesya · 08.11.2012 08:04

  Нещодавно британський принц Чарльз зробив заяву, яка сколихнула громадськість, а особливо румунську: королівська персона заявила, що є родичем знаменитого та моторошного графа Дракули.


 • Молода американка заробляє на життя тим, що продає свої обійми

  Молода американка заробляє на життя тим, що продає свої обійми · lesya · 07.11.2012 19:44

  29-річна американка вигадала досить екстравагантний спосіб заробляти гроші - вона продає свої обійми.


 • Найпопулярніші міста серед цінителів міцних напоїв

  Найпопулярніші міста серед цінителів міцних напоїв · lesya · 07.11.2012 08:02

  Якщо не зловживати алкогольними напоями, то вони можуть представляти собою неповторну смакову гаму, здатну зацікавити навіть найбільш принципових непитущих. Саме з цієї точки зору алкогольний напій може оцінити та людина, яка не відчуває від нього ніякої залежності.


 • Непристойні слова 19 століття

  Непристойні слова 19 століття · lesya · 06.11.2012 17:36

  Говорити про секс відкрито і сьогодні не дуже прийнято, однак у 19 столітті ця тема взагалі була під забороною. Проте, як не дивно, люди і в давнину займалися сексом, і придумали навіть певні евфемізми для позначення відповідних понять, що стосувалися інтимного життя. А в 1811 році в Лондоні навіть випустили Словник вульгарної мови (Dictionary of the Vulgar Tongue), який допомагав манірним леді та джентльменам розуміти, про що йде мова. Отож почнемо.


 • Пам'ятки, які виконують бажання

  Пам'ятки, які виконують бажання · lesya · 05.11.2012 14:55

  У світі є безліч пам’яток, які приваблюють туристів та відвідувачів з різних країн. Кожна з таких пам’яток представляє свою культуру, належить до тієї чи іншої епохи та має свою власну неповторну історію. З кожною пам’яткою пов’язані певні вірування і традиції. Подейкують, що деякі з них навіть здатні виконувати людські бажання.


 • 10 винаходів, зроблених жінками

  10 винаходів, зроблених жінками · lesya · 05.11.2012 12:14

  Чоловіки можуть скільки завгодно жартувати з приводу жіночої логіки, хизуючись перебільшеною наявністю своїх розумових переваг, однак їм доведеться визнати, що жінки зовсім не такі дурненькі істоти, якими їх хотіли виставити протягом багатьох століть. Своїми вчинками та творіннями жінки доводять, що їхні мізки влаштовані нічим не гірше, хоча й трохи по-іншому, ніж у чоловіків. Пропонуємо вашій увазі десять винаходів, зроблених свого часу жінками.


 • У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи

  У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи · lesya · 05.11.2012 09:59

  Цими днями болгарські вчені заявили, що їм вдалося виявити найстаріше місто Європи. Так, під час проведення розкопок на північному сході країни вони знайшли руїни міста, яке існувало в період з 4700 по 4200 роки до нашої ери. Іншими словами, виявлене болгарськими археологами місто є приблизно на 1500 років старшим давньогрецької цивілізації.


 • Британська сім'я оселилася на кладовищі

  Британська сім'я оселилася на кладовищі · lesya · 04.11.2012 22:12

  Відомо, що британці здавна славляться своїм особливим ставленням до примар. Мешканці Сполученого Королівства просто уявити собі не можуть, щоб у якійсь прадавній будівлі чи старовинному замку та й не мешкали привиди. Проте вчинок однієї британської сім’ї здивував та вразив навіть найсміливіших англійців.


 • 4 правила вдалих знімків

  4 правила вдалих знімків · lesya · 04.11.2012 16:42

  Розвиток сучасних технологій дозволяє хоча б на мить відчути себе фотографом кожному з нас. Та часто буває так, що люди помиляються, недооцінюючи роботу професіоналів, дивуючись, чому їхні роботи можна назвати справжніми витворами мистецтва, тоді як знімки, зроблені власноруч, через деякий час виглядають дитячими та трохи незграбними експериментами з використанням фотокамери. І справді, для того, щоб стати неперевершеним фотографом, потрібні роки наполегливої праці, творче мислення, величезне бажання та купа грошей. Однак удосконалити свої здібності можливо за допомогою кількох простих порад.


 • 5 найбільших загадок Марса

  5 найбільших загадок Марса · lesya · 02.11.2012 23:46

  Стародавні китайські астрономи називали Марс «Вогненною зіркою», і вчені ще й зараз згорають від цікавості, бажаючи дізнатися, що ж насправді коїться на Червоній планеті. Однак достеменно з’ясувати природу цього космічного об’єкту поки що не вдалося нікому, і Марс продовжує вабити мільйони своїми таємницями та загадками.


 • Сучасні механізми для вимірювання часу.

  Сучасні механізми для вимірювання часу. · kseniya_www · 01.11.2012 21:42

  В наш час годинники – це, скоріше, дань стилю, моді, певному статусу, аніж просто механізми для вимірювання часу. Тому, правильно підібрати годинник дуже важко. Насамперед, потрібно визначитися, чи це буде щоденна річ, чи прикраса, чи підтвердження приналежності до певного класу в суспільстві тощо.


 • Как сделать красивый маникюр

  Как сделать красивый маникюр · kseniya_www · 30.10.2012 19:17

  Красивые ногти - это фактически визитная карточка каждой женщины.


 • Кінець світу трииватиме два тижні

  Кінець світу трииватиме два тижні · lesya · 24.10.2012 18:02

  Не цілих два місяці залишилося до 21 грудня – страхітливої дати, яка навіює жах на багатьох. Саме в цей день, за пророцтвом індіанців майя, повинен настати кінець світу. Астрологи і провісники всерйоз обговорюють, яким буде апокаліпсис, тоді як вчені закликають не вірити в сумні прогнози.


 • Авиапутешествия – лучший способ не терять время · kseniya_www · 23.10.2012 22:23

  Живя в столь динамичную эпоху, не знающую покоя и ускоряющуюся еще больше с каждым годом, все больше проблем появляется у людей с отдыхом. Уже давно 24 дня отпуска стало не достаточно для того, чтобы полноценно наслаждаться окружающим миром. Чем динамичнее становится жизнь простого горожанина, тем больше все мы ценим время. Мы не любим тратить его зря, читая то, что нам не полезно. Мы не смотрим неинтересные фильмы, не слушаем плохое радио, не выбираем долго при покупке.


 • Експерти розповіли, чому бандити при стрільбі тримають пістолет горизонтально

  Експерти розповіли, чому бандити при стрільбі тримають пістолет горизонтально · lesya · 23.10.2012 20:07

  У вас ніколи не виникало запитання, чому всі гангстери і бандити голлівудських блокбастерів, чий образ давно облюбувало безліч кінематографістів, перш ніж нафарширувати безневинну жертву свинцем зі свого вірного пістолета, повертають його горизонтально.


Всього 1757 на 88 сторінках