Цікаві факти

 • Британці мали намір збудувати авіаносець з льоду

  Британці мали намір збудувати авіаносець з льоду · lesya · 11.12.2012 18:59

  Війна змушувала уряди країн приймати вкрай неординарні, а часом навіть кумедні (якщо не брати до увагу всю серйозність воєнної обстановки) рішення. Так, на сторінках популярного австрійського видання Die Presse з’явилася інформація про те, що в роки Другої світової війни британці планували створити авіаносець, матеріалом для будівництва якого повинна була стати... крига.


 • Шість дивовижних мостів, на яких живуть і працюють люди

  Шість дивовижних мостів, на яких живуть і працюють люди · lesya · 10.12.2012 09:30

  Навряд чи хтось посперечається з тим, що міст є одним з найважливіших винаходів людства. За довгий час свого існування зовнішній вигляд цієї споруди зазнав чималих змін, і на сьогоднішній день у світі є мости, які перетворилися у помешкання чи місце роботи безлічі людей. Такі споруди – величезна рідкість, тому вони традиційно приваблюють натовпи туристів.


 • Йоко Оно випустила шокуючу колекцію чоловічого одягу

  Йоко Оно випустила шокуючу колекцію чоловічого одягу · lesya · 07.12.2012 19:50

  Відома на увесь світ аванґардистка і вдова Джона Леннона Йоко Оно представила шанувальникам своєї неординарної творчості трохи дивну колекцію чоловічого одягу.


 • Неймовірно страшні ігри, яких ми не помітили

  Неймовірно страшні ігри, яких ми не помітили · lesya · 07.12.2012 15:30

  Сучасні комп’ютерні ігри сильно відрізняються від своїх попередників минулих десятиліть. Це й не дивно, адже досягнення новітніх технологій дозволяють творцям комп’ютерних ігор зробити їх максимально реалістичними. Подібно до того, як багато людей захоплюються фільмами жахів, безліч гравців обирають ігри, від яких кров холоне в жилах. У даному контексті експерти назвали ігри, в яких, на перший погляд, абсолютно нічого боятися. Та це лише на перший погляд.


 • Британці вивели формулу ідеальної різдвяної ялинки

  Британці вивели формулу ідеальної різдвяної ялинки · lesya · 06.12.2012 16:23

  З нагоди наближення святкувань Нового року та Різдва Христового студенти-математики з Університету Шеффілда, одного з провідних британських дослідних вузів, нещодавно вивели формулу ідеального новорічного дерева. Провівши певні розрахунки, студенти визначили, як повинна бути оформлена різдвяна ялинка, щоб виглядати не лише абсолютно, але й математично вірно. В результаті їхнього дослідження, приміром, виявилося, що для прикрашення ялинки потрібно не більше й не менше, а 37 куль.


 • США хотіли зірвати Місяць, щоб налякати СРСР

  США хотіли зірвати Місяць, щоб налякати СРСР · lesya · 05.12.2012 12:59

  Холодна війна між США та СРСР потягла за собою чимало втрат, як економічних, так і моральних. В життя втілювалися фантастичні проекти, які повинні були маніпулювати громадською думкою, доводити переваги над іншими державами тощо.


 • Асфальтная крошка - продукт переработки асфальтового дорожного полотна

  Асфальтная крошка - продукт переработки асфальтового дорожного полотна · kseniya_www · 05.12.2012 12:44

  Асфальтная крошка относится ко вторичным строительным материалам, которая производится за счет переработки старого асфальта и представлена в виде смеси крошки и битумных остатков.


 • Ортопедические матрасы - советы по выбору

  Ортопедические матрасы - советы по выбору · kseniya_www · 05.12.2012 12:36

  Ортопедическим называется такой матрас, который позволяет обеспечить человеческому позвоночнику возможность оставаться прямым, пока тот лежит на кровати. Искомого эффекта «прямой спины» можно добиться самыми разными путями, и некоторые производители стремятся подробно разъяснить, почему именно изделия их компании – ортопедические.


 • 4 найбільш нахабні шахраї в історії людства

  4 найбільш нахабні шахраї в історії людства · lesya · 29.11.2012 15:14

  Всі ми хоча б раз в житті ставали жертвами обману: когось обдурив таксист, хтось заплатив більше за обід в кафе, а комусь через кілька місяців стосунків відкрилася прикра правда про його партнера. У кожного своя історія, та обман тією чи іншою мірою стовідсотково присутній в житті кожного з нас.


 • Танцюючий дім і голлівудські танцюристи: історія виникнення найоригінальнішого об'єкту нерухомості Праги

  Танцюючий дім і голлівудські танцюристи: історія виникнення найоригінальнішого об'єкту нерухомості Праги · lesya · 27.11.2012 22:59

  Танцюючий дім – одна із найзнаменитіших сучасних пам’яток Праги. Розташована вона в самому центрі міста. Здалеку цей незвичний дім і справді нагадує танцюючу пару, хоча, окрім офіційної назви, не позбавленої романтики, на його позначення вживається слова більш приземлені - «стакан» і «п'яний дім».


 • Домашний бизнес: изготовление и оформление слепков

  Домашний бизнес: изготовление и оформление слепков · kseniya_www · 26.11.2012 19:02

  В наши дни очень популярно стало делать из своего маленького хобби большие деньги. Это может сделать абсолютно каждый, ведь главное – начать. Вы сможете не только заниматься делом, которое приносит вам удовольствие, но еще и иметь из этого свою выгоду.


 • Народи, які не вміють цілуватися

  Народи, які не вміють цілуватися · lesya · 23.11.2012 11:21

  Поцілунок для нас – справа настільки звична, що іноді може видатися, ніби він є чимось на зразок вроджених природніх інстинктів. Насправді ж, за твердженням учених, поцілунок - це зовсім не рефлекс. Так, маленькі діти, приміром, не вміють цілуватися. Крім того, на світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки. Експерти склали список таких народів.


 • Современное покрытие для открытых террас и площадок

  Современное покрытие для открытых террас и площадок · kseniya_www · 22.11.2012 17:33

  Одним из самых современных композиционных материалов, который используется для покрытия пола на улице является декинг, или террасная доска. Сегодня этот материал считается одним из лучших отделок для пола. Надежная, стильная, а также требующая незначительного ухода террасная доска – это идеальный материал, который чаще всего используют для террас в саду, дорожек, беседок, патио, пристаней, а также настилов использующих на открытом воздухе.


 • Нерухомість України: ТОП-5 найбільш екстравагантних будівель

  Нерухомість України: ТОП-5 найбільш екстравагантних будівель · lesya · 22.11.2012 16:54

  У світі є безліч будівель, які приваблюють туристів та покупців своєю екстравагантністю та неординарністю. Однак не варто далеко йти – наша країна також багата незрівнянними пам’ятками, оригінальними проектами та спорудами. Нещодавно експерти вирішили скласти список найбільш оригінальних будівель України, до складу якого потрапили досить-таки нестандартні об’єкти вітчизняної нерухомості. Ці будівлі, які далеко не завжди є творчими рішеннями відомих архітекторів, помітно вирізняються з-поміж інших архітектурних споруд міст країни.


 • Експерти NASA назвали місця, які заряджають позитивною енергетикою

  Експерти NASA назвали місця, які заряджають позитивною енергетикою · lesya · 22.11.2012 12:07

  Нещодавно спеціалісти одного з підрозділів NASA провели цікаве дослідження, в рамках якого визначили місця на Земній кулі, здатні чинити найбільший енергетичний вплив на людину.


 • Браслет, як елемент індивідуальності та стилю

  Браслет, як елемент індивідуальності та стилю · kseniya_www · 21.11.2012 13:47

  Браслет – це одна з найбільш популярних жіночих прикрас. Браслети почали носити ще в прадавні часи, протягом століть у суспільстві сформувалася особлива культура їх використання. Браслети в давні часи виконували роль талісманів та оберегів, захищали їх власників від негативного впливу. Браслети додають жіночим рукам особливої витонченості, підкреслюють їх красу. У сучасному суспільстві браслети почали прикрашати не лише жіночі руки, дуже часто їх почали використовувати й чоловіки.


 • Країни, влада яких до цього часу вірить в забобони

  Країни, влада яких до цього часу вірить в забобони · lesya · 20.11.2012 22:00

  Люди мають право вірити в потойбічні світи, викрадення інопланетянами, у примар та привидів – в цьому немає нічого поганого. Однак коли мова заходить про законодавчі інстанції тієї чи іншої держави, то тут ситуація докорінно змінюється – люди, які керують життям інших, повинні бачити межу між реальністю і марновірством.


 • Найбільш моторошні місця планети

  Найбільш моторошні місця планети · lesya · 20.11.2012 08:49

  У світі є багато місць, в яких, на перший погляд, немає нічого моторошного та страшного. Однак ці місця овіяні легендами та містичними історіями, від яких по тілу біжать мурашки.


 • Цікаве про нерухомість

  Цікаве про нерухомість · lesya · 19.11.2012 12:29

  Нерухомість завжди становила особливу цінність для людства. Ще в давні часи той, хто був власником нерухомості, вважався людиною багатою та поважною, до його думки прислухалися інші. Зрозуміло, що в часи воєн та постійних сутичок, які шарпали середньовічну Європу, можна було вмить втратити все надбане добро, замки та фортеці. Зовсім інша справа тепер, отож і нерухомість стала ще більш затребуваною.


 • Найбільша афера в історії нерухомості: шахрай продав Ейфелеву вежу

  Найбільша афера в історії нерухомості: шахрай продав Ейфелеву вежу · lesya · 15.11.2012 11:23

  Завітавши одного ранку в кафе на чашечку кави, Ластіг з нудьгою на обличчі гортав газету. Нічого цікавого: нудна політика, дешеві скандали, Ейфелева вежа потребує ремонту… Фахівці припускають, що відремонтувати її не вдасться і доведеться зносити. І тут в голові Віктора зародилася зухвала ідея – він вирішив продати Ейфелеву вежу!


Всього 1757 на 88 сторінках