Цікаві факти

 • Найбільш незвичні коляски

  Найбільш незвичні коляски · lesya · 11.02.2013 18:22

  Кожен, хто має дітей, знає, як важливо мати добротну, якісну коляску, в якій і дитині було б зручно, і яку батькам возити було б легко. Мода на коляски з’явилася більше як півтора століття тому, коли королева Вікторія, яка була матір’ю дев’яти дітей, замовила собі пристосування, яке допомогло б їй особисто прогулюватися з дітьми парком. Коляска була незручною та нестійкою, однак вона швидко здобула популярність. Над її удосконаленням почало працювати багато винахідників.


 • Украшаем интерьер с помощью натяжных потолков

  Украшаем интерьер с помощью натяжных потолков · kseniya_www · 08.02.2013 19:52

  Натяжные потолки имеют обширную цветовую гамму, фактуру и могут изготавливаться из нескольких видов материалов. Также они отличаются несколькими вариантами крепления. Что касается материала, то натяжные потолки могут быть изготовлены из термоусадочной пленки или ткани. Чаще всего используются для монтажа натяжные полотна из пленки.


 • Выбираем качественную кожаную куртку

  Выбираем качественную кожаную куртку · lesya · 04.02.2013 17:47

  Всем известно, что опрятный внешний вид - очень важный шаг на пути к успеху, ведь в нашем обществе, как говорится, встречают по одежке, а провожают по уму. Поэтому сегодня невозможно представить успешного человека, в гардеробе которой отсутствовал бы такой предмет, как кожаная куртка. При этом кожаные куртки пользуются популярностью как среди женщин, так и среди мужчин.


 • 4 найбільш відомі канібали сучасності

  4 найбільш відомі канібали сучасності · lesya · 29.01.2013 16:24

  Коли сьогодні читаєш десь про людоїдів, то диву даєшся, звідки такі виродки могли братися. Та мало хто задумується над тим, що в давнину до поїдання собі подібних людей штовхали традиції, культура, можливо, голод та ще безліч інших речей. А що ж спонукає до канібалізму сьогодні? І якщо ви думаєте, що в нашому суспільстві людоїдів нема, то глибоко помиляєтесь: вони живуть серед нас, при чому зовні це не якісь там волохаті потворні істоти, а звичайні собі люди. Ось кілька історій найбільш знаменитих людожерів сучасності.


 • Самые необычные ежедневники

  Самые необычные ежедневники · lesya · 24.01.2013 18:07

  В современном мире компьютерных технологий и цифровых носителей трудно представить, что кому-то может понадобиться обычный бумажный ежедневник - почти все массово переходят на электронные варианты. А зря. Несмотря на популярность и распространение электронных ежедневников, традиционные бумажные экземпляры имеют целый ряд преимуществ, как и недостатков, соответственно, но не об этом сейчас речь.


 • У США відкрили першу в світі публічну бібліотеку, в якій немає жодної паперової книги

  У США відкрили першу в світі публічну бібліотеку, в якій немає жодної паперової книги · lesya · 23.01.2013 13:30

  З розвитком комп’ютерних технологій паперові носії інформації поступово втрачають свою значимість – їм на зміну приходять цифрові форми тих чи інших документів, книг тощо. Так, у багатьох організаціях, приміром, вводиться система цифрового документообігу, Більшість видань починають пропонувати свої газети, журнали та книги в електронних варіантах. А недавно у США було відкрито цілу бібліотеку, в якій немає жодного паперового видання.


 • Поисковое продвижение сайта и другие тонкости

  Поисковое продвижение сайта и другие тонкости · kseniya_www · 17.01.2013 21:03

  Вы приложили некоторые усилия и создали свой собственный сайт, он уже полностью жизнеспособен и дожидается на сервере своих юзеров, а они не идут… В чём же дело, ведь мы всё сделали правильно? Ответ на этот вопрос очень прост: недостаточно создать хороший продукт, нужно еще уметь его грамотно разрекламировать. Вот и ваше детище, как звезда шоубизнеса, нуждается в раскрутке.


 • 5 найбільш кривавих цивілізацій в історії людства

  5 найбільш кривавих цивілізацій в історії людства · lesya · 17.01.2013 13:03

  Заглиблюючись у вивчення історії людства, починаєш розуміти, що сучасний світ, сповнений жорстокості, - рай у порівнянні з минулим. Так, наші далекі предки були настільки жорстокими та кровожерливими, що іноді й уявити собі важко. Пропонуємо вашій увазі п’ятірку найбільш кривавих цивілізацій в історії людства.


 • Як приготувати каву зі спеціями

  Як приготувати каву зі спеціями · lesya · 10.01.2013 18:02

  Про каву сказано вже дуже багато. Одні торочать про неймовірну шкоду, якої завдає вона людському організмові, інші наперебій кидаються захищати свій улюблений напій. Та як би там не було, у світі є мільйони шанувальників цього ароматного напою. Зрозуміло, що запеклим кавоманам традиційні рецепти приготування кави вже давно осточортіли, тому вони шукають щось новеньке та оригінальне, хоча далеко не завжди те, що вони знаходять, смакує їм більше, ніж традиційна класика.


 • Найбезглуздіші збіги обставин, які дарують або забирають життя

  Найбезглуздіші збіги обставин, які дарують або забирають життя · lesya · 27.12.2012 15:38

  Є люди, які в усьому, що відбувається в їхньому житті, намагаються знайти якийсь потаємний зміст, знаки долі чи містичні збіги. Іноді їхні неймовірні теорії, що пояснюють ту чи іншу подію, видаються смішними та безглуздими. Однак в житті деяких людей трапляються збіги, які змушують замислитися навіть найзапекліших скептиків.


 • Поспішай: скоро День Валентина!

  Поспішай: скоро День Валентина! · Іванна · 25.12.2012 20:12

  Усі закохані пари святкують у лютому День Святого Валентина. Існує чимало оповідей, пов'язаних із цим святом, а особливо із його назвою. В одній із версій говориться про нещасливу любов Валентина,; у другій - що один чоловік вінчав закоханих, що і стало причиною його смерті; у третій - що він сильно любив дітей і був їм товаришем.

  Та істина тут одна – Валентин став заступником всіх закоханих і родоначальником традиції обмінюватися 14 лютого невеличкими записочками, які ми називаємо валентинками.


 • Кілька порад, які мільярдери запам'ятали на все життя

  Кілька порад, які мільярдери запам'ятали на все життя · lesya · 20.12.2012 11:10

  Досягти чогось в житті дуже тяжко без підтримки друзів та колег. Найуспішніші підприємці світу не соромляться визнати, що багато чим у своєму житті вони завдячують цінним порадам оточуючих. У даному контексті співробітники видання Business Insider вирішили скласти список найцікавіших порад від знаменитих на увесь світ підприємців.


 • У Мілані обладнають "антистресові" автобусні зупинки

  У Мілані обладнають "антистресові" автобусні зупинки · lesya · 19.12.2012 08:06

  Цими днями у Мілані група дизайнерів вирішила удосконалити автобусні зупинки, обладнавши їх простою установкою, яка допоможе пасажирам знімати стрес. Антистресові автобусні зупинки, за словами їхніх творців, покликані знизити рівень щоденних стресів.


 • Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави

  Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави · kseniya_www · 18.12.2012 21:26

  Цими днями американські спеціалісти склали список професій, представники яких вживають багато кави. Результати дослідження опубліковані на сторінках видання Le Figaro.


 • Експерти склали рейтинг міст з найбільш бурхливим нічним життям

  Експерти склали рейтинг міст з найбільш бурхливим нічним життям · lesya · 18.12.2012 15:00

  Для всіх любителів нічного життя експерти сервісу бронювання готелів Hotels.com вирішили скласти рейтинг міст з найбільш бурхливим нічним життям. Рейтинг базується на основі відгуків та вражень туристів.


 • Найцікавіша зовнішня реклама 2012 року

  Найцікавіша зовнішня реклама 2012 року · lesya · 17.12.2012 13:51

  Реклама оточує нас всюди. Вона лине до нас з екранів телевізорів, її можна почути по радіо. Більше того, реклама знаходить нас в Інтернеті. Вона настільки всім надокучила й остогидла, що іноді важко не пропустити дійсно цікавої та потрібної інформації.


 • Кілька ідей сучасного дизайну дверей

  Кілька ідей сучасного дизайну дверей · lesya · 14.12.2012 18:38

  Так вже влаштований наш організм, що нам подобаються красиві речі. І цей потяг до прекрасного проявляється в усьому: і в любові до мистецтва, й у вмінні гарно одягатися, і в бажанні максимально комфортно та досконало облаштувати своє помешкання. Тому дедалі частіше дизайнери та митці беруться за справу, яка, здавалося б, має до них зовсім небагато відношення, створюючи незвичні та багатофункціональні предмети інтер’єру. Пропонуємо вашій увазі кілька найсучасніших дизайнерських рішень дверей, які поєднали в собі оригінальний зовнішній вигляд та практичність.


 • 8 найцікавіших календарів сучасності

  8 найцікавіших календарів сучасності · lesya · 14.12.2012 16:09

  Творча уява та фантазія здатна перетворити часом буденні й такі звичні нам речі у справжні витвори мистецтва. Головне – не обмежувати себе закоренілими рамками, і тоді все навколо може постати в наших очах у зовсім іншому світлі. І до вибору такої, здавалося б, простої речі, як календар, не слід ставитися легковажно – він, окрім того, що відраховує прожиті нами дні, може ще й добряче розвеселити та підбадьорити.


 • 8 найбільш незвичних круїзів світу

  8 найбільш незвичних круїзів світу · lesya · 13.12.2012 22:00

  Подорожувати різними місцями світу завжди цікаво. Ви бачите різні країни, знайомитеся з різними людьми, вивчаєте нові звичаї і традиції. Однак є люди, яким звичні круїзи видаються занадто нудними та позбавленими сенсу. Для них експерти склали список найбільш незвичних круїзів світу.


 • Містичні історії старого Львова

  Містичні історії старого Львова · lesya · 12.12.2012 11:38

  За статистикою, найбільше українських примар мешкає у Львові. Можливо, тому, що кожен факт появи привидів тут з часом перетворюється на справжню готичну новелу.


Всього 1757 на 88 сторінках