Цікаві факти

 • Китайський геймер провів в Інтернет-кафе шість років

  Китайський геймер провів в Інтернет-кафе шість років · lesya · 05.04.2013 17:51

  Вже давно нікого не здивує те, що пристрасть до комп’ютерних ігор часом можна прирівняти до наркоманії – цей факт на сьогоднішній день науково доведений. В людей, які втрачають доступ до комп’ютера та віртуального світу улюбленої гри, розвиваються симптоми, які фіксуються в наркоманів: роздратування, підвищена нервозність та часом навіть фізичні розлади. Таким чином, комп’ютерні ігри якщо й не такі небезпечні, як наркотики, то недалеко від них втекли. Зрозуміло, стосується це не всіх, а лише найбільш заповзятливих геймерів, таких, приміром, як китаєць Лі Мен.


 • Багаті та знамениті, які колись були бездомними

  Багаті та знамениті, які колись були бездомними · lesya · 02.04.2013 11:50

  Ніколи не опускати рук – мабуть, такий девіз обрали голлівудські зірки та інші знаменитості, на долю яких випали воістину складні випробування. І лише неймовірна жага подолати негаразди та залишитися на плаву дозволили їм досягти того, чим вони володіють зараз. Вони, ці люди, були не просто бідними – вони були бездомними.


 • 7 найдорожчих ляльок світу

  7 найдорожчих ляльок світу · lesya · 02.04.2013 11:27

  Переважна більшість людей схильна зараховувати ляльок до речей виключно дитячих, забуваючи, що в світі є ляльки, створені явно не для малюків: часом вони бувають надзвичайно страшними, а часом – занадто дорогими, щоб віддати їх на поталу маленьким розбійникам. Останні стають справжньою знахідкою для колекціонерів, які не шкодують ніяких грошей на чергову новинку лялькового світу.


 • Фартух - подарунок Стародавнього Єгипту сучасній домогосподарці

  Фартух - подарунок Стародавнього Єгипту сучасній домогосподарці · lesya · 01.04.2013 12:26

  Сьогодні важко уявити досвідчену домогосподарку без такого елементу одягу, як фартух. Це й не дивно, адже він став не лише захисним елементом домашнього одягу, покликаним вберегти господиню від плям та іншого роду забруднень, але й широким полем для розвитку дизайнерської думки.


 • Найбільш небезпечні напої світу

  Найбільш небезпечні напої світу · lesya · 25.03.2013 08:57

  Хтось з нас може не любити текіли, комусь не до вподоби віскі бо ж абсент, однак перелічені нижче напої не лише огидні на смак, але й небезпечні для здоров’я.


 • 5 оригінальних способів проведення весільних церемоній

  5 оригінальних способів проведення весільних церемоній · lesya · 22.03.2013 21:22

  Якщо ви людина неординарна, і вам до вподоби все екзотичне та нетривіальне, то вам обов’язково захочеться перетворити власне весілля у грандіозне оригінальне дійство, сповнене позитивних емоцій та адреналіну.


 • Традиція дня народження - відлуння чорної магії?

  Традиція дня народження - відлуння чорної магії? · lesya · 20.03.2013 16:38

  Сьогодні святкування дня народження настільки тісно увійшло в наше життя, що в світі назбирається не так уже й багато людей, які з тих чи інших причин не відзначають цю дату. А тих, хто взагалі не чув про це свято, ще менше.


 • Найбільший револьвер світу важить 45 кілограмів

  Найбільший револьвер світу важить 45 кілограмів · lesya · 19.03.2013 09:12

  Чи замислювались ви коли-небудь над тим, яким може бути найбільший револьвер світу? Насправді його розміри дійсно вражають – показаний на знімках нижче револьвер потрапив до Книги рекордів Гіннеса, важить він 45 кілограмів, а довжина від кінчика ствола до верхівки бойка сягає 130 сантиметрів.


 • Фото на чашці своїми руками

  Фото на чашці своїми руками · lesya · 18.03.2013 17:15

  Якщо якихось кілька років тому, надрукувавши власну фотографію на своїй футболці чи майці, ви б привернули всезагальну увагу, то сьогодні ситуація докорінно змінилася – фотодрук на предметах гардеробу, чашках, тарілках і т.д. став звичним явищем. Настільки звичним, що багатьом захотілося ознайомитися з цим процесом поближче. І виявилося, що друкувати зображення, фотографії та малюнки на багатьох предметах навколишньої дійсності не так уже й важко.


 • У Бельгії збудували готель у вигляді троянського коня

  У Бельгії збудували готель у вигляді троянського коня · lesya · 13.03.2013 11:00

  Напевне, на сьогоднішній день в цивілізованому світі не знайдеш людини, яка б ні разу в житті не чула легенди про троянського коня. Посприяв цьому й кінематограф, і давньогрецька міфологія, що оповідає про дерев'яного коня, який різко змінив хід знаменитої Троянської війни.


 • 5 літературних героїв популярної літератури, у яких були реальні прототипи

  5 літературних героїв популярної літератури, у яких були реальні прототипи · lesya · 12.03.2013 17:15

  В більшості випадків літературні герої є майстерним вимислом автора, проте буває так, що прототипом для їх створення послужили реальні особи.


 • 4 способи почистити диван вдома

  4 способи почистити диван вдома · lesya · 11.03.2013 16:49

  Навряд чи хтось посперечається із твердженням, що диван є однією з центральних фігур сучасного інтер’єру. На ньому зручно посидіти перед телевізором, відпочити після роботи, поговорити з друзями, або ж побути наодинці з самими собою, випивши чашечку кави… Диван потребує особливого догляду, а плями на ньому краще зачищати одразу ж після їхньої появи – в іншому випадку без допомоги професіоналів не обійтися.


 • Найдорожчі сумки в історії моди

  Найдорожчі сумки в історії моди · lesya · 02.03.2013 20:11

  Сьогодні кожна модниця може вибрати сумку за власним смаком – їх представлено безліч, дорогих і не дуже, вишукано класичних та екстремально екстравагантних. Вибирати є з чого, тим більше, що й відомі світові бренди пропонують свої творіння за відносно доступними цінами. Однак стосується це далеко не всіх моделей: є сумки, вартість яких дорівнює вартості цілого маєтку.


 • Автоматизация бизнес процессов от компании Ctconsult

  Автоматизация бизнес процессов от компании Ctconsult · kseniya_www · 26.02.2013 15:20

  Как многим известно, CRM-системы - это по-большей части автоматизация бизнес-процессов. Однако несмотря на это мнение, большое количество современных программ такого уровня направлена не только на оптимизацию продаж, как таков, но прежде всего на оптимизацию эффективности работников компании.


 • Изумительные уголки Австрии

  Изумительные уголки Австрии · kseniya_www · 26.02.2013 15:13

  Страна с бурным историческим прошлым и родина многих великих композиторов – Австрия – неустанно продолжает развиваться и экономически, и социально, привлекая все больше людей и становясь заманчивой туристической страной.


 • Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків

  Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків · lesya · 26.02.2013 12:17

  Навряд чи хтось посперечається з тим, що до перекладу слід підходити вкрай відповідально, адже якась невелика неточність чи помилка часто призводять до виникнення курйозних, а іноді навіть трагічних ситуацій. Деколи такі, здавалося б, невинні помилки коштують мільйонів доларів.


 • Яка мова найскладніша?

  Яка мова найскладніша? · lesya · 26.02.2013 08:44

  Якщо вам складно дається вивчення англійської чи німецької мови, то, можливо, вас потішить і трохи розрадить розуміння того, що на світі існують набагато складніші мови, вивчення яких іноді видається й зовсім неможливим. Окремі народності однієї лише Росії розмовляють на мовах, вивчити які не те що тяжко, а майже зовсім неможливо. А в деяких випадках на оволодіння тією чи іншою мовою доведеться покласти півжиття,


 • 6 історій найдорожчих незайманих

  6 історій найдорожчих незайманих · lesya · 25.02.2013 12:41

  У кожної жінки є свій досвід першого сексу. І в кожної він різний. Однак є такі дівчата, які примудряються перетворити перший інтим у справжній бізнес, продавши власну невинність. Іноді суми, запропоновані хтивими цінителями дівочої цноти, по-справжньому вражають.


 • Лучший подарок к 8 марта тот, который сделан с любовью.

  Лучший подарок к 8 марта тот, который сделан с любовью. · kseniya_www · 18.02.2013 11:06

  Все женщины устроены немного сложнее, чем мужчины. В отличие от мужского пола, которые имеют четкое представление о желаемых вещах, милые дамы живут в собственных иллюзиях и фантазиях, которые зачастую известны только лишь им самим. Они любят приятные неожиданные сюрпризы, причем многие не нуждаются в дорогих подарках, которые выглядят как откуп.


 • Особливості вибору вбрання для дітей

  Особливості вибору вбрання для дітей · lesya · 17.02.2013 08:13

  Всі мами знають, як важливо,щоб вашого малюка з перших днів життя оточували зручність та комфорт в усьому. І стосується це в першу чергу одягу, адже вміло та вдало підібране вбрання забезпечить дитині комфортне існування.


Всього 1757 на 88 сторінках