Цікаві факти

 • Топ-5 найпопулярніших Інтернет-магазинів

  Топ-5 найпопулярніших Інтернет-магазинів · lesya · 27.09.2013 12:04

  Напевне, всі ми хоча б раз у житті користувалися послугами Інтернет-магазинів. Покупки в режимі онлайн стали досить популярними сьогодні, оскільки дозволяють суттєво заощадити, пропонуючи при цьому найширший асортимент товарів. І якщо в нашій державі Інтернет-площина продавцями та покупцями різних послуг освоєна ще не дуже добре, то за кордоном онлайн магазини налічують мільйони користувачів та мільярди угод щороку. Нижче наводимо список найпопулярніших зарубіжних Інтернет-магазинів.


 • Самые необычные обручальные кольца

  Самые необычные обручальные кольца · lesya · 26.09.2013 11:49

  Обручки на сьогоднішній день є невід’ємним атрибутом практично кожного весілля - вони покликані стати символом вічного союзу. І якщо колись обручки нічим особливим не вирізнялися та виготовлялися здебільшого із золота, то сьогодні ситуація змінилася майже до повної протилежності, і майстри-ювеліри та дизайнери ніби влаштували справжні перегони на виготовлення найбільш оригінальної обручки в світі. Та про це поговоримо трохи пізніше.


 • Граніт та мармур в інтер'єрі

  Граніт та мармур в інтер'єрі · lesya · 23.09.2013 12:34

  Натуральний камінь в сучасних інтер’єрах використовується дуже широко. Він розкриває широкий простір для дизайнерських рішень, а природні характеристики натурального каменю роблять його одним з найбільш стійких та довговічних матеріалів. Щоправда, і досить дорогим, однак зовсім скоро ви переконаєтесь, що шкірка вартує вичинки.


 • Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття

  Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття · lesya · 19.09.2013 15:21

  Всі ми любимо подорожувати. Нові місця, нові враження, зв’язки та знайомства… Однак в більшості випадків подорожі асоціюються у нас з поїздками за кордон, тоді як і в Україні чимало місць, що заслуговують на увагу.


 • Найбільш незвичні каміни: камін у вигляді носа знаменитої актриси

  Найбільш незвичні каміни: камін у вигляді носа знаменитої актриси · lesya · 18.09.2013 13:17

  Історія камінів корінням сягає в глибину віків. Ще в Древньому Римі каміни користувалися особливою популярністю, вони були основним джерелом тепла в домі і вже тоді почали ставати прикрасою інтер’єру приміщень. Сьогодні ж каміни вражають своєю різноманітністю. Від класичних кам’яних камінів до легких скляних зразків – словом, для будь-якого інтер’єру ви зможете підібрати те, що вам потрібно. Обладнавши камін вдома, ви перетворите свою оселю в осередок затишку та спокою, адже що може бути краще, ніж холодного зимового вечора сісти в зручне крісло перед каміном і, попиваючи ароматний чай, слухати звабливе та втихомирюючи потріскування сухих дров…


 • Сміємося з користю для здоров'я

  Сміємося з користю для здоров'я · lesya · 18.09.2013 11:40

  Всі ми любимо сміятися. Щирий, радісний сміх, твердять медики, позитивно впливає на наше здоров’я, продовжує тривалість життя, рятує від депресії і робить ще багато-багато всього іншого. Тому чим частіше ми сміємося, тим краще ми себе почуваємо і, як результат, тим краще складається наше життя… у більшості випадків, адже деколи сміх може бути небезпечним.


 • Креатив на кухні

  Креатив на кухні · lesya · 17.09.2013 13:25

  У кожного з нас на кухні є посуд. Хтось звик задовольнятися найнеобхіднішим, не обтяжуючи себе витратами на дорогі сервізи, а для когось посуд – це щось більше, ніж засіб побутового вжитку, щось таке, що заслуговує називатися мистецтвом. Такі люди не жаліють грошей на дорогі колекції посуду, вишукуючи щось нове та оригінальне, що могло б зробити їхню кухню сучасною та креативною.


 • Оригінальні браслети, виготовлені з непотрібних речей

  Оригінальні браслети, виготовлені з непотрібних речей · lesya · 17.09.2013 12:33

  Традиція носити прикраси коренями сягає глибини віків. Ще первісні люди виготовляли намиста з кісток тварин, зубів, різних камінців, корінців, рослин – словом, з усього, що траплялося їм під руку. Часто ці прикраси ставали частиною ритуальних дійств, носили їх і з багатьох інших причин.


 • Особенности эксклюзивного дизайна

  Особенности эксклюзивного дизайна · lesya · 14.09.2013 21:25

  Ни для кого секрет, что наше настроение и даже самочувствие во многом зависят от окружающей обстановки, поэтому очень важно уделить достаточно внимания интерьеру помещения, в котором мы находимся постоянно. Дизайн нашего дома – это прямое отражение нашего стиля, вкуса, мировоззрения и фантазий. Даже небольшие мелочи способны рассказать о нас многое: о наших привычках и вкусах, слабостях и предпочтениях. На этом деле не стоит экономить: всего один неправильно подобранный элемент способен испортить всю картину. Лучше создание интерьера доверить специалистам.


 • Кілька цікавих фактів про Таїланд

  Кілька цікавих фактів про Таїланд · lesya · 12.09.2013 13:13

  Таїланд… Незрівнянно красива країна з прекрасними пляжами, блакитною гладінню моря, відмінною кухнею та вкрай незвичною для європейців культурою… Таїланд в останні роки став справжнім туристичним центром, а оскільки відпочинок тут – не надто дорогий, то в Таїланд дуже полюбляють їздити наші співвітчизники.


 • Оригінальний швейцарський годинник чи копія: що вибрати?

  Оригінальний швейцарський годинник чи копія: що вибрати? · lesya · 12.09.2013 11:48

  В наш час цифрових технологій, коли практично у кожного в кишені преспокійно покоїться хоча б один мобільний телефон чи якийсь інший гаджет, що показує годину, популярність традиційних годинників суттєво знизилася. І справді, якщо ще якихось два десятка років практичного у кожного на руці красувався годинник (хоча б проста й недорога модель), то сьогодні їх функції виконують різного роду електронні пристрої. Та все сказане вище зовсім не стосується швейцарських годинників: вони, як і раніше, служать виразником вашого статусу, часто стають частиною колекцій тощо.


 • Камуфляжний туалетний папір та підводна рушниця або Як полюють сучасні мисливці

  Камуфляжний туалетний папір та підводна рушниця або Як полюють сучасні мисливці · lesya · 11.09.2013 14:03

  Полювання – давнє заняття, яке колись для наших далеких предків було єдиним засобом виживання. Часи пройшли, і люди тепер полюють не за дичиною, а за грошима чи владою, проте ще й зараз можна знайти тих, хто в захваті від мисливства. З нетерпінням чекаючи настання сезону, мисливці готують зброю та спорядження, щоб потім наперебій вихвалятися в компанії товаришів, хто ж із них все-таки найвправніший мисливець. Згодом мисливські історії обростають подробицями, поступово віддаляючись від реальності, і передаються з покоління в покоління. Такими є сучасні мисливці, для яких полювання – це зовсім не засіб виживання, а данина природнім інстинктам, хобі, приємне проведення часу чи ще щось в цьому роді.


 • "Їстівні" пам'ятники України

  "Їстівні" пам'ятники України · lesya · 11.09.2013 12:23

  У кожному місті є пам’ятники. Присвячені вони здебільшого культурним, літературним, зрідка (в наш час) політичним діячам, а також абстрактним поняттям чи літературним героям. Та оскільки мистецтво розвивається, і оригінальність сьогодні в моді, все частіше у нас з’являються пам’ятники, присвячені ну зовсім вже незвичним речам. Звісно, найбільше таких цікавинок у Києві – як-не-як, столиця країни, осередок місцевого бомонду, літературний та культурний центр, в якому втілюються в життя найсміливіші проекти сучасників. Проте, зауважимо, не відстають від свого старшого побратима Києва і менші міста, в яких також час від часу з’являються оригінальні пам’ятники. Сьогодні поговоримо про ті із них, які увіковічують в собі ту чи іншу страву. А їх, слід сказати, в Україні існує чимало.


 • Найбільш незвичні меблі сучасності: диван з морських мін та софа з паличок для їжі

  Найбільш незвичні меблі сучасності: диван з морських мін та софа з паличок для їжі · lesya · 10.09.2013 15:35

  У кожного з нас вдома є меблі. Нові чи не дуже, прості до неможливості чи прикрашені різними елементами, дерев’яні, скляні та металеві, вони є настільки необхідною річчю, як і дах над головою. Сучасні меблі - це не лише втілення функціональних особливостей, але й невід’ємний елемент вишуканого дизайну, запорука затишку та естетичної витонченості вашого житла.


 • Кращий дизайн квартир 2013

  Кращий дизайн квартир 2013 · lesya · 10.09.2013 13:54

  Політ дизайнерської фантазії сьогодні практично нічим не обмежується. Поява нових будівельних матеріалів значно розширила можливості дизайнерів, в результаті чого навіть простеньку і невеличку квартиру з легкістю можна перетворити в дуже милу та затишну оселю з усіма необхідними зручностями, комфортними меблями та приємним інтер’єром.


 • Казкові будиночки із дерева

  Казкові будиночки із дерева · lesya · 04.09.2013 15:05

  У світі надзвичайно багато цікавих речей, від яких очей неможливо відірвати, незрівнянно красивих місць, від яких подих перехоплює, та ціла купа неймовірних творінь рук людських. Щоб їх всі оглянути, не вистачило б, мабуть, і двадцяти життів.

  При цьому, зауважимо, увагу приковують не лише природні пам’ятки, але й речі, створені людськими руками, адже деякі екземпляри насправді заслуговують називатися шедеврами. Наприклад, досягнення сучасної архітектури: завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, інженери та архітектори втілюють в життя проекти не те що надзвичайно красиві, але й неймовірні до неможливості.

  Та що найцікавіше: не лише нові матеріали, створені за допомогою нанотехнологій, користуються популярністю: справжні шедеври можна створювати із звичного нам… дерева.

  Треба зауважити, що натуральні екологічно чисті матеріали користуються все більшим попитом у забудовників. Тому й попит на дерево знову почав зростати, тим більше, що цей матеріал придатний для створення справжньої казки.


 • Щоб подорож до Італії була приємною

  Щоб подорож до Італії була приємною · prosko17 · 28.08.2013 14:24

  Ця дивовижна країна на Середземному морі не може нікого залишити байдужим. Такому успіху, мабуть, сприяє ще й сама форма країни, адже всі знають, що Італія своїм зовнішнім виглядом нагадує чобіток. Тому навіть останній двієчник без проблем знайде її на географічній мапі світу чи на глобусі. Особливо актуальною вона стала для українських жінок, які в силу тих чи інших причин (як правило, потреба заробити на освіту дитині), подалися в чужі краї. Тепер те саме чадо дивиться і згадує про Італію вже з певним сумом.


 • В Україні набирає популярності друк вручну

  В Україні набирає популярності друк вручну · kseniya_www · 24.08.2013 18:43

  Мода на речі, виготовлені руками, дійшла вже й до поліграфічних послуг. Процес друку вручну (хенд-мейд) розпочинається з того, що потрібно набрати свинцеві букви-кубики, а завершується це складний процес відтиском на станках цісарських часів станків 19 сторіччя. На сьогоднішній день ручна робота коштує значно дорожче, аніж звичайний трафаретний друк.


 • Дещо з історії кедів

  Дещо з історії кедів · prosko17 · 23.08.2013 16:41

  Хто би що не казав, а зручне і легке взуття вигадали ще давні люди.


 • Деякі факти про «гранчак»

  Деякі факти про «гранчак» · prosko17 · 23.08.2013 15:26

  Хто би міг подумати, що в якійсь гранененій двохсотграмовій склянці можуть воєдино поєднатися історія, фізика, хімія і архітектура.


Всього 1757 на 88 сторінках