Цікаві факти

 • Найнижчий хмарочос світу знаходиться у США

  Найнижчий хмарочос світу знаходиться у США · lesya · 17.10.2013 16:19

  Висотне будівництво з кожним раком набуває все більшої популярності. Це й не дивно, адже в умовах зростання населення мегаполісів забудовники намагаються з користю використати кожен метр зайвої площі. В результаті будинки ростуть у висоту, стрімко збільшується кількість хмарочосів, а сучасні архітектурні проекти, схоже, влаштували конкурс на найвищу будівлю світу.


 • Комфорт чи оригінальність: чому віддати перевагу при виборі ліжка

  Комфорт чи оригінальність: чому віддати перевагу при виборі ліжка · lesya · 17.10.2013 15:10

  Здоровий сон – запорука гарного настрою та високої працездатності протягом дня. А міцний сон просто неможливий без зручного ліжка. Звісно, в підлітковому віці чи в ранньому дитинстві нам було однаково, де засинати – хоч сидячи, хоч стоячи, - та з роками ситуація змінюється, і ми стаємо схожими на принцесу на горошині – то матрац зам’який, то подушка незручна… Словом, до вибору ліжка слід підходити відповідально.


 • Колишня кохана Стіва Джобса розповіла, яким він був у ліжку

  Колишня кохана Стіва Джобса розповіла, яким він був у ліжку · lesya · 16.10.2013 20:34

  Смерть Стіва Джобса вразила багатьох. Надзвичайно сильний, впертий та винахідливий, він зумів з нічого створити могутню корпорацію, перевернути з ніг на голову наше уявлення про технології та можливості людського розуму і багато чого іншого. Йому відкривають пам’ятники, про нього знімають фільми та пишуть книги. Та лише близьке оточення Геніального Стіва знало, яким запальним та неоднозначним був у нього характер.


 • Как с помощью натяжного потолка увеличить пространство комнаты

  Как с помощью натяжного потолка увеличить пространство комнаты · lesya · 14.10.2013 16:37

  Сегодня многие живут в квартирах, площадь и планировка которых оставляют желать лучшего. Небольшие комнаты с низкими потолками, крошечные кухни, а коридорчики еще меньше, - все это создает гнетущее ощущение, портит настроение и вселяет пессимизм. Но если вы живете в такой квартире, не отчаивайтесь: как-никак, крыша над головой у вас есть, а визуально расширить пространство и увеличить полезную площадь помогут качественный ремонт, правильно подобранная мебель, и… натяжные потолки.


 • Принтер, який працює без витратних матеріалів

  Принтер, який працює без витратних матеріалів · lesya · 14.10.2013 13:58

  Принтери та багатофункціональні пристрої настільки міцно увійшли у наше життя, що без них важко уявити роботу сучасного офісу, навіть якщо це офіс невеликих компаній. Так, роздруковувати документи чи створювати дизайнерські проекти стало набагато легше та вигідніше, відколи ціна принтерів стала доступною практично для кожного користувача. Деякі моделі принтерів чудово підійдуть для домашнього користування: з ними ви зможете самостійно роздрукувати фотографії з цифрової фотокамери, виготовити оригінальну відкритку тощо. Проте є принтери, які суттєво відрізняються від своїх традиційних аналогів.


 • Що можна зробити зі старого морського контейнера

  Що можна зробити зі старого морського контейнера · lesya · 13.10.2013 15:05

  Часом звичним речам, які нас оточують, можна знайти доволі незвичне застосування. Пластикові пляшки, старі комп’ютерні клавіатури, замки-блискавки і всякий інший непотріб можна перетворити у цінні як у практичному, так і в естетичному плані речі. Однак штуки, про які піде мова нижче, цінуються ще більше, адже вони, відслуживши своє за прямим призначенням, можуть перетворюватися на комфортне та сучасне житло. Мова піде про морські контейнери.


 • Фотографії, які рятували життя людям

  Фотографії, які рятували життя людям · lesya · 11.10.2013 23:10

  Фотографія… непотрібний шматок паперу, що припадає пилом у забутому кутку кімнати, чи своєрідний генератор пам’яті, здатний пробуджувати приємні спогади про події та людей, яких, можливо, вже нема поряд з нами, – у кожного своя думка з цього приводу. Та як би там не було, фотографії є у кожного з нас. І любимо ми їх чи ні, слід визнати, що з появою фотографій світ зазнав суттєвих змін.


 • Злочинці – жертви власної злочинності

  Злочинці – жертви власної злочинності · kseniya_www · 11.10.2013 18:31

  Пограбування бувають різні, деколи трагічні, деколи смішні. То квартирний злодюжка застрягне у формочці і що його витягнути з пастки, доводиться викликати спеціальні служби. Інша смішна історія, коли злодій випадково викрав із супермаркету два мішка зі сміттям, подумавши, що вони набиті товаром. В особливу категорію можна занести так звані викрадення з поверненням. Їх можна навіть занести в окрему категорію. Такі випадки час від часу все ж трапляються.


 • Телефонний дзвінок тривалістю в 16 годин

  Телефонний дзвінок тривалістю в 16 годин · kseniya_www · 11.10.2013 18:16

  Хто не грався колись в гру «Хто кого перетерпить». Особливо вона популярна в людських взаємин, наприклад, після сварки близьких людей і мовчазної образи, коли ніхто не хоче поступатися і піти на примирення.


 • Хитрощі рекламних кампаній або Як підвищують продажі знамениті бренди

  Хитрощі рекламних кампаній або Як підвищують продажі знамениті бренди · lesya · 09.10.2013 23:39

  Історія знаменитих брендів налічує чимало цікавих та навіть кумедних фактів, які яскраво демонструють, як можна легко та ненав’язливо маніпулювати думкою покупців.


 • Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію

  Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію · lesya · 09.10.2013 10:20

  Напевне, всі ми любимо подарунки. Дуже часто вони не просто приносять нам радість та задоволення, але й є виразником чогось більшого – статусу чи почуттів того, хто нам дарує подарунок. Як би там не було, віддайте те, що ви отримали в якості презента хорошому психологу, і він вам розкаже дуже багато цікавого про людину, яка вручила вам сюрприз. А іноді подарунок є чудовим шансом увійти в історію… Та про це трохи пізніше.


 • Найпоширеніші помилки при виборі пластикових вікон

  Найпоширеніші помилки при виборі пластикових вікон · lesya · 08.10.2013 14:19

  Металопластикові вікна завоювали міцні позиції на ринку сучасних будівельних матеріалів. Вони володіють цілою низкою переваг у порівнянні з іншими аналогами, дозволяючи зберігати в домі тепло та ізолювати приміщення від шуму. Проте вибір пластикових вікон вимагає врахування цілої низки нюансів. Адже всього одна-єдина необережність чи помилка можуть звести нанівець всі переваги цього виду будматеріалів.


 • Автобренд Aston Martin випустив колекцію ексклюзивного посуду

  Автобренд Aston Martin випустив колекцію ексклюзивного посуду · lesya · 08.10.2013 12:17

  Важко уявити дім справжньої господині без сервізів. Вишуканий посуд стає окрасою святкового столу, дозволяючи експериментувати з оформленням та навіть дизайном цілих приміщень. Так, є сервізи, які не просто використовуються в якості столових приборів, але стають невід’ємними елементами дизайну та інтер’єру. І коштують вони часом стільки, що й уявити собі важко.


 • Як облаштувати офіс

  Як облаштувати офіс · lesya · 07.10.2013 14:46

  Напевне, всі керівники компаній хотіли б максимально підвищити працездатність своїх співробітників. Проте далеко не всі знають, як краще це зробити. Виявляється, увагу слід звертати навіть на найменші деталі, за допомогою яких можна маніпулювати творчим потенціалом та активністю працівників. Поговоримо про те, як ефективно та сучасно оформити офіс.


 • Подарункові пакети від компанії "Гільотина" чи власноруч зроблена упаковка: як оригінально запакувати подарунок

  Подарункові пакети від компанії "Гільотина" чи власноруч зроблена упаковка: як оригінально запакувати подарунок · lesya · 04.10.2013 09:00

  Вибираючи подарунок, ми іноді забуваємо про упаковку. І дарма: саме вона, яскрава та святкова, здатна створити святковий настрій та скласти правильне враження про подарунок. Навіть дорогий і неймовірно красивий подарунок, недбало загорнутий у шматок подарункового паперу, може виглядати бідно та буденно, тоді як звичайнісінька дрібничка, доповнена оригінальною упаковкою, принесе набагато більше радості. Та якщо докласти трохи зусиль та фантазії, і хоча б трішки погуглити в Інтернеті, можна знайти чимало варіантів, як власноруч оригінально та незвично запакувати подарунок.


 • Іспанці виготовили найбільшу в світі Барбі

  Іспанці виготовили найбільшу в світі Барбі · lesya · 03.10.2013 18:40

  Лялька Барбі вже протягом кількох десятків років свого існування користується шаленою популярністю. Зі звичайної ляльки вона перетворилася у щось куди більше, часом навіть у засіб маніпуляції громадськістю. Та тим не менше, популярності від цього у неї не поменшало, і з кожним роком з’являються все нові й нові варіанти золотокосої та неймовірно стрункої Барбі.


 • Кілька фактів про блондинок

  Кілька фактів про блондинок · lesya · 01.10.2013 17:51

  Ох, скільки перепало на долю світловолосих жінок! Жарти та насмішки з приводу їхніх інтелектуальних здібностей, а точніше, майже повної відсутності мізків, натяки на безсилість та марнотратство, звинувачення в невмінні водити автомобіль і ще багато-багато всього іншого. І тим не менше, блондинки продовжують відстоювати свої права, раз по раз доводячи світові, що всі ці звинувачення безпідставні.


 • 5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі

  5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі · lesya · 01.10.2013 16:43

  У більшості з нас є своє помешкання. У когось це скромна однокімнатна квартира, у когось – розкішний особняк. І лише одиниці можуть дозволити собі придбати дім, який коштує цілий маєток. Суми, викладені знаменитостями та олігархами за ту чи іншу нерухомість, не те що дивують – від них може мову відняти, але тим не менше, такі будинки існують, більше того, ще й успішно продаються. Пропонуємо вашій увазі деякі екземпляри, які належать до числа найдорожчих житлових приміщень світу.


 • Як збудувати дім з підручних матеріалів

  Як збудувати дім з підручних матеріалів · lesya · 01.10.2013 13:17

  Напевне, кожному з нас хотілося б мати хоча б невеличкий заміський будиночок, куди можна було б приїхати влітку з сім’єю чи друзями, приготувати шашлик або зварити уху та добряче розважитися. Однак далеко не всім фінанси дозволяють облаштувати собі такий затишний куточок. Та було б бажання, а матеріали на будівництво будинку знайдуться. І якщо цегла та дерево – занадто дороге задоволення, спробуйте збудувати невеликий будинок з підручних матеріалів. Повірте, це можливо, і прикладом тому послужать наступні будинки.


 • Вільне кохання: «за» і «проти»

  Вільне кохання: «за» і «проти» · kseniya_www · 01.10.2013 12:39

  Можна сказати, що вільне кохання (а воно тільки таким і може бути, бо серцю не накажеш), існувало завжди.


Всього 1757 на 88 сторінках