Цікаві факти

 • Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса

  Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса · lesya · 07.11.2013 18:47

  Собаки давно стали нашими близькими друзями. Вони – тварини надзвичайно віддані і розумні, а досягнення окремих собачих особин по-справжньому вражають.


 • Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн

  Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн · lesya · 07.11.2013 16:56

  Тим, хто полюбляє зітхати, скаржачись на те, що в нас на Україні, мовляв, все найгірше, поспішаємо повідомити: згідно з рейтингом ООН, Україна знаходиться на дванадцятому місці списку країн, популярних серед іноземних туристів. Так, за даними Всесвітньої організації ООН з питань туризму, подорожуючі все частіше для відпочинку обирають саме Україну.


 • Справжній будинок з примарами

  Справжній будинок з примарами · kseniya_www · 05.11.2013 18:58

  Читаючи цю історію, волосся у самого встає дибом. Традиційний будинок з примарами, яким гордяться всі британці, в черговий раз дістав своє матеріальне втілення, - повідомляє Daily Mail.


 • 6 правил вибору шпалер для робочого столу

  6 правил вибору шпалер для робочого столу · lesya · 04.11.2013 14:49

  Практично у кожного з нас є комп’ютер, а отже, час від часу з’являється необхідність заміни шпалер робочого столу на нові. Шпалери допомагають регулювати наш настрій, трішки розслабитися після робочого дня тощо. Вони стимулюють нашу фантазію, а це сприяє релаксації та відновленню сил організму. Досвідчений психолог, глянувши на шпалери вашого робочого столу, міг би дуже багато про вас розповісти… Отож до вибору шпалер слід підходити відповідально: вони є не лише вираженням вашого настрою та індивідуальності, але й в окремих випадах показником статусу.


 • Те, чого ви не знали про золото

  Те, чого ви не знали про золото · lesya · 03.11.2013 13:14

  Золото… благородний метал і водночас метал-убивця, який забрав життя мільйонів людей. Золота лихоманка, бандитські сутички, грабежі та вбивства – на золотих перснях та ланцюжках чимало крові. І тим не менше, ми продовжуємо купувати золоті коштовності, адже вони є не лише чудовими прикрасами, але й вигідним об’єктом вкладання грошей. Так, валюта знецінюється, в світі спостерігається інфляція, а золото як цінилося в сиву давнину, так ціниться й сьогодні.


 • Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн

  Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн · lesya · 03.11.2013 10:46

  Хіба може бути щось краще, ніж подорожувати різними країнами світу? Пізнавати нові місця, вивчати традиції та культуру, знайомитися з новими людьми – все це надзвичайно зацікавлює та захоплює. Щоправда, перед тим, як взятися за підкорення нових земель, варто ознайомитися з законодавством держав, в які ви вирушаєте, інакше за якусь незначну дрібницю, скоєну через власну необізнаність, ви можете дорого заплатити, позбувшись свободи та навіть власного життя. Сьогодні ми поговоримо про найбільш кумедні та безглузді закони, які в наш час втратили свою актуальність.


 • Подарите жизнь станьте донорами крови!

  Подарите жизнь станьте донорами крови! · kseniya_www · 01.11.2013 13:04

  Донорство всегда было почитаемым в обществе. Людей, которые неоднократно сдавали кровь или ее компоненты, считали настоящими патриотами. Сейчас количество доноров значительно уменьшилась. Наверное, существует много причин, в частности, значительно увеличилось количество случаев, когда врачи по состоянию здоровья доноров отказываются от их услуг.


 • Як приготувати домашнє вино в дерев'яній бочці

  Як приготувати домашнє вино в дерев'яній бочці · lesya · 01.11.2013 11:57

  Про корисні властивості вина на сьогоднішній день сказано чимало. Воно позитивно впливає на серцево-судинну систему, покращує кровообіг, очищає кров від холестерину та навіть сприяє схудненню. Щоправда, слід пам’ятати, що будь-яке вино містить в собі алкоголь, а всі ми знаємо, що «надмірне вживання алкоголю негативно позначається на нашому здоров’ї».


 • Кілька простих способів утеплити квартиру взимку

  Кілька простих способів утеплити квартиру взимку · lesya · 01.11.2013 10:58

  Скоро зима, останні теплі та лагідні осінні дні, наступаючи на п’яти одне одному, втікають у теплі краї, звільняючи простір дощовим та сльотавим листопадовим ранкам і холодним, морозяним зимовим вечорам. Вже ось-ось розгуляється погода, коли з хати й носа не хочеться показувати. Та від роботи і повсякденних обов’язків нікуди не дінешся, отож хоч-не-хоч доведеться закутуватися тепліше в м’які шарфи та пальта, і вчитися протистояти неминучому.


 • Кілька неочікуваних способів застосування нафти

  Кілька неочікуваних способів застосування нафти · lesya · 31.10.2013 13:12

  Уявити сучасну промисловість без нафти на сьогоднішній день практично неможливо. Її використовують у багатьох сферах нашого життя, часом у вельми неочікуваних та оригінальних.


 • Навіщо пірати носили на оці пов'язку

  Навіщо пірати носили на оці пов'язку · lesya · 28.10.2013 16:47

  Людське життя без світла було б неможливим. Наш організм влаштований таким чином, що нам необхідне світло, інакше ми загинемо. Помістіть розкішний вазон в темну кімнату, і ви побачите, що через кілька днів він зів’яне та загине. Ось так і з нами, щоправда, протримаємося ми трохи довше.


 • Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013

  Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013 · lesya · 25.10.2013 18:22

  Незважаючи на нестримну популярність багатофункціональних гаджетів, годинники залишаються невід’ємним аксесуаром кожного успішного чоловіка. Вони є виразником статусу і гармонійним довершенням образу.


 • 4 оригінальні ідеї економії простору в квартирі

  4 оригінальні ідеї економії простору в квартирі · lesya · 24.10.2013 16:44

  Якщо у вас невелика квартира, то ви, напевне, стикаєтеся з багатьма проблемами, викликаними нестачею місця. Досконало прибрати в такій квартирі практично нереально, оскільки завжди є купа речей, які за браком місця не мають постійного притулку. Місця небагато, меблі – тільки найбільш необхідні, а якщо до вас завітають гості, розвернутися взагалі ніде. Нестача простору негативно впливає на психіку, отож так і до депресії недалеко.


 • Женские часы Венгер: модные тенденции 2013

  Женские часы Венгер: модные тенденции 2013 · lesya · 22.10.2013 21:26

  Жіночі годинники сьогодні перестали бути необхідністю – розмаїття гаджетів відібрало у виробників годинників ласий шматок прибутку. Так, навіщо носити годинник, якщо його основну функції виконують мобільні телефони, плеєри і т.д. Та якщо глянути з точки зору моди, то без годинника тут не обійтися – вони стали незамінним аксесуаром сучасних модниць, невід’ємним елементом довершеного і гармонійного образу.


 • Особливості інтер'єру в стилі кантрі

  Особливості інтер'єру в стилі кантрі · lesya · 22.10.2013 20:50

  На сьогоднішній день інтер’єр – це не просто зовнішній вигляд вашої квартири, це щось значно більше. Вдало підібравши інтер’єр, ви перетворите ваше помешкання в осередок затишку та розкоші. Компонуючи різні елементи та підбираючи їх у відповідності з власними уподобаннями, ви зможете створити дім, про який все життя мріяли, а душевна рівновага, яку ви здобуватиме, перебуваючи в приємній для вас атмосфері, допоможе вам досягти чималого успіху в житті.


 • "Лутшые ринхтоны": найсмішніші помилки українців в Інтернеті

  "Лутшые ринхтоны": найсмішніші помилки українців в Інтернеті · lesya · 22.10.2013 16:38

  Всі ми іноді пишемо з помилками. Навіть ретельно перевіряючи текст, іноді можна пропустити букву чи не помітити друкарської помилки. Проте є люди, листи чи тексти яких рясніють помилками, часом вельми смішними та кумедними. Особливо це стосується написання російських слів – далеко не всі наші співвітчизники, які розмовляють українською, знають хоча б базові правила російської мови. Це й не дивно, адже в багатьох українських школах російську мову просто-на-просто не вивчають, і молодше покоління стикається лише з живою мовою та російськими текстами в Інтернеті, які частенько також грішать помилками.


 • Трохи цікавого з історії візиток

  Трохи цікавого з історії візиток · lesya · 21.10.2013 16:34

  Сьогодні в багатьох з нас є візитки. Незалежно від того, яку посаду ви займаєте, візитка може вам суттєво допомогти: якщо ви надаєте оточуючим якісь послуги, то невеликий та яскравий прямокутник з номером вашого телефону дозволить вам суттєво примножити свої статки.


 • Найбільш незвичні лоти на eBay

  Найбільш незвичні лоти на eBay · lesya · 21.10.2013 13:15

  Купити в Інтернеті сьогодні можна практично все – від косметики та модних аксесуарів до вкрай дорогої нерухомості, яка коштує мільярди доларів. При цьому ви можете не лише за копійки придбати необхідну вам річ, але й сколотити цілий маєток, продавши непотріб. Звісно, вдається це далеко не всім, проте шансів заробити чимало грошей на якійсь дурничці насправді існує чимало.


 • Дизайнерські рішення при оздобленні фасаду

  Дизайнерські рішення при оздобленні фасаду · lesya · 21.10.2013 07:48

  Кожна людина – індивідуальна, і їй неодмінно хочеться якимось чином цю індивідуальність виразити. Хтось виражає себе в оригінальному ексцентричному вбранні, хтось робить ставку на зачіску чи макіяж. А є особи, що самовиражаються за допомогою власного помешкання.


 • Коли вибухають унітази

  Коли вибухають унітази · kseniya_www · 19.10.2013 19:19

  Ми вже звичні до сюрпризів вітчизняного комунального сервісу: то воду відключають, то газ, то світло.


Всього 1757 на 88 сторінках