Цікаві факти

 • Фотограф заробив 1.2 млн доларів на фотографіях в Twitter’і

  Фотограф заробив 1.2 млн доларів на фотографіях в Twitter’і · lesya · 26.11.2013 14:43

  Нам з дитинства твердять, що брати чуже не можна. Та й закон гласить те ж саме, називаючи оволодіння чужим майном або крадіжкою, або грабежем. Та поки що цьому закону, принаймні у нас в державі, непідвладний Інтернет: піратські копії, репости та копіювання матеріалів і фотографій зовсім нехтують поняття авторських прав. За кордоном ситуація склалась по-іншому: тут за порушення авторських прав можна потрапити за ґрати або ж спорожнити свій гаманець на солідну суму.


 • Основні помилки при оформленні дитячої

  Основні помилки при оформленні дитячої · lesya · 26.11.2013 12:43

  Дуже часто при виборі меблів у дитячу ми припускаємося низки помилок, і кімната та меблі, які, здавалося б, мали послужити нам мінімум десять років, через 2-3 роки втрачають свою актуальність. А це – додаткові витрати, дорогоцінний час, безлад, викликаний ремонтом, і багато всього іншого. Тому перед тим, як ринути за покупками таких милих аксесуарів для дитячої кімнати, варто все добряче обдумати, щоб і вам, і вашому малюку в його кімнаті було цікаво, безпечно та комфортно.


 • Американець переправив поштою цілий банк

  Американець переправив поштою цілий банк · lesya · 26.11.2013 10:39

  Не потрібно займатися будівництвом, щоб знати, що для зведення дому чи якоїсь іншої будівлі потрібні будівельні матеріали. Хтось створює будинки з цегли, інші обирають дерево, третім до вподоби суперсучасні матеріали для будівництва – сьогодні ринок будматеріалів представлений в настільки широкому розмаїтті, що визначитися, який, власне, матеріал найкращий іноді буває дуже й дуже важко.


 • Основні помилки бажаючих заробити в Інтернеті

  Основні помилки бажаючих заробити в Інтернеті · lesya · 25.11.2013 13:18

  Способів заробити в Інтернеті існує чимало, проте далеко не всі вони однаково чесні та прибуткові, адже в Інтернеті, як і в реальному житті, багато шахраїв, які бажають збагатитися за рахунок необізнаності деяких користувачів. Особливо не щастить новачкам: за відсутності власного досвіду вони дуже легко можуть потрапити на вудочку аферистів.


 • 7 порад для оформлення вітальні

  7 порад для оформлення вітальні · lesya · 25.11.2013 12:32

  Вітальня є однією з найважливіших кімнат у домі. Тут ми відпочиваємо, насолоджуючись хвилинами самотності, читаємо улюблені книги, спілкуємося з сім’єю та приймаємо гостей і друзів. В невеликих квартирах вітальня поєднує в собі кілька функцій. Та в усіх випадках оформлення цього приміщення потребує серйозного підходу, адже саме вітальня чинить найбільший вплив на формування у гостей враження про вашу квартиру, а отже, ваш смак, статус тощо.


 • Найнеймовірніші китайські підробки

  Найнеймовірніші китайські підробки · lesya · 25.11.2013 11:41

  Китай – країна, яка славиться підробками. Сумки та вбрання, телефони, гаджети та техніка – в Китаї підробляють все, навіть… людей.


 • 5 місць на Землі, куди потикатися не варто

  5 місць на Землі, куди потикатися не варто · lesya · 25.11.2013 10:21

  Здавалося б, що може бути цікавіше, ніж подорож за кордон? Неймовірно цікаві культура та традиції, європейський комфорт чи східна екзотика, неповторні та унікальні природні або архітектурні пам’ятки – справді, подорожі за кордон є одним з найцікавіших варіантів весело провести час та відпочити.


 • Чи варто купувати китайські меблі

  Чи варто купувати китайські меблі · lesya · 21.11.2013 10:46

  Історично склалося так, що китайські товари викликають у нас вкрай неприязні асоціації: на початку дев’яностих низькопробна китайська продукція заполонила ринок, а складне матеріальне становище громадян підштовхувало їх купувати що дешевше. Однак така економія часто вилазила боком: ціна товару за час, поки він діставався до ринку, піднімалася в декілька разів, тоді як сам товар фактично був одноразовим.


 • Сестри Олсен випустили два нові аромати

  Сестри Олсен випустили два нові аромати · lesya · 19.11.2013 16:50

  У кожної жінки є свій улюблений аромат. І знаменитості не винятки: у них також є свої фаворити у світі парфумів. І, слід сказати, уподобання зірок часом зовсім несподівані.


 • Американські золотошукачі навіть не підозрювали, що розкидана по землі "синя галька" - це сапфіри

  Американські золотошукачі навіть не підозрювали, що розкидана по землі "синя галька" - це сапфіри · lesya · 19.11.2013 14:17

  Ще знаменитий Ціцерон казав, що історія – це свідок минулого, світло істини,жива пам’ять, вчитель життя та вісник старини. Без історії у нас нема майбутнього, і це факт. Саме знання своєї історії відрізняє нас від стада, тому говорити про доцільність вивчення цієї дисципліни, мабуть, не варто.


 • Цікаві факти про «Титанік»

  Цікаві факти про «Титанік» · kseniya_www · 16.11.2013 23:03

  Історія «Титаніка», цього найбільшого океанічного лайнера, непокоїть людство і досі. Фахівці тоді запевняли, що це не тільки найшвидкісніший пароплав в історії цивілізації, але й те, що він найбезпечніший. Недаремно як аргумент в суперечці, хто мудріший – професіонал чи непрофесіонал, використовують такий аргумент. Мовляв, непрофесіонал Ной збудував корабель, який витримав всесвітній потоп, а професіонали збудували «Титанік». Але цей суперлайнер був знаменитим й іншими цікавими фактами.


 • Коктейль Клеопатри

  Коктейль Клеопатри · kseniya_www · 16.11.2013 22:59

  Хто і коли уклав перше парі – історія замовчує. Але азарт і авантюризм властиві людській натурі за означенням, інакше ми би й досі грілися біля вогню десь у печерах. Уже діти, засвоївши перші навички поводження в соціумі, люблять хвалитися своїми можливостями і доводити один одному свої переваги. Та навіть елементарне «Слабо!», «А ти не зможеш…» - є своєрідним закладом. В нинішні часи взагалі існує ціла галузь розваг, заснована на цій пристрасті людини до укладання парі, різноманітні букмекерські контори, які з задоволенням приймають ставки на ті чи інші події, здебільшого, спортивного характеру.


 • Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження

  Снодійні, що викликають сонливість, щипці для підкручування вій або Найбезглуздіші інструкції та застереження · lesya · 15.11.2013 18:38

  Польський письменник Єжи Лєц був правий, коли говорив, що незнання закону не звільняє від відповідальності, тоді як знання нерідко звільняє. А ось неточності в законі дозволяють пройдисвітам обдурювати чесних громадян. Ну, може й не зовсім чесних, та не про це зараз мова.


 • Найбезглуздіші медалі та нагороди

  Найбезглуздіші медалі та нагороди · lesya · 15.11.2013 17:25

  На світі є чимало людей, які вирізняються з-поміж інших нестандартними здібностями. Хтось тренує своє тіло для неймовірних досягнень, а комусь доводиться тренувати мізки – так з’являються нові спортивні досягнення та наукові відкриття, важливі для всього людства. Є й треті – ті, кого душевні пориви штовхають на воістину героїчні вчинки. Звісно всі вони, ці незвичайні люди, заслуговують визнання, всезагальної уваги, слави та заохочення, вони є прекрасним прикладом для наслідування і тими, кому вручають почесні нагороди.


 • 5 типових помилок при створенні власного сайту

  5 типових помилок при створенні власного сайту · lesya · 15.11.2013 16:05

  Останнім часом все більш людей цікавляться можливістю заробити в Інтернеті. Це й не дивно, адже власний бізнес в Мережі, яка охоплює все нові площини, - справа вигідна і перспективна. Та перед тим, як приступити до пошуку способів та можливостей, варто замислитися над створенням власного сайту, адже для початку власного бізнесу в Інтернеті наявність сайту просто необхідна.


 • Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції

  Мухи-рекламники, один трильйон доларів в подарунок та кілька слів про те, як проходили найоригінальніші промоакції · lesya · 12.11.2013 10:09

  Успішний бізнес неможливий без грамотної реклами. В умовах високої конкуренції вміння правильно та вигідно подати свій товар – одна з невід’ємних складових успіху та багатства. Саме тому кількість рекламних біл-бордів з кожним роком невпинно зростає, а на вулицях великих міст дедалі частіше можна натрапити на чергову рекламну акцію. А вони, слід відзначити, іноді бувають настільки добре опрацьованими, що приносять дохід в мільйони, повністю відшкодовуючи витрати на проведення акції та оплату послуг рекламників.


 • 7 цікавих фактів про книги та читання

  7 цікавих фактів про книги та читання · lesya · 10.11.2013 15:22

  У кожного з нас вдома є книги. І якщо сьогодні левину частку популярності у книг відвоювали Інтернет та трохи раніше телебачення, то якихось півтора століття тому вони були основним джерелом інформації. Сьогодні ж людство читає все менше й менше книг, та це не означає, що воно не читає зовсім: новини, статті та блоги, навіть повідомлення у соціальних мережах – все це має пряме відношення до читання, отож вам напевне буде цікаво дізнатися деякі факти про книги і сам процес читання загалом.


 • Основні переваги електронних книг

  Основні переваги електронних книг · lesya · 10.11.2013 13:28

  На сьогоднішній день електронні книги користуються чималою популярністю. Деякі експерти навіть переконують, що зовсім скоро вони повністю замінять традиційні паперові видання. Чому? Та тому, що в електронних книг є чимало переваг у порівнянні з паперовими літературними виданнями.


 • DockBar - лондонський паб з морського контейнера

  DockBar - лондонський паб з морського контейнера · lesya · 08.11.2013 20:06

  В розвинених країнах світу, де всерйоз стурбовані питаннями екології та утилізації використаних речей, старі списані контейнери використовуються повторно – з них будують будинки, готелі, та навіть мости. У Великобританії, для прикладу, переобладнанням морських контейнерів займається компанія WhiteCrate. Дизайнерам компанії вдалося перетворити нікому непотрібний морський контейнер у класичний паб.


 • Найменші квартири та будинки світу

  Найменші квартири та будинки світу · lesya · 08.11.2013 18:35

  Часто за браком місця в невеликих квартирах доводиться використовувати багатофункціональні меблі, здатні задовольнити всі потреби тих, хто в них проживає. В таких квартирах мудрі мешканці з користю використовують кожен метр, при цьому їхнє помешкання зовсім не виглядає захаращеним. Проте є квартири, які й помешканням язик не повертається назвати, при цьому уявити важко, як там можуть жити люди.


Всього 1757 на 88 сторінках