Цікаві факти

 • Як доглядати за пуховиком

  Як доглядати за пуховиком · lesya · 30.01.2014 13:56

  Коли температура за вікном опускається нижче нуля, а ще надворі вітер і сніг, на вулицю й носа неохота потикати. Але нікуди не дінешся, і хоч-не-хоч треба вкутуватися тепліше, і вирушати на боротьбу з холодами.


 • Паркетна дошка: особливості вибору

  Паркетна дошка: особливості вибору · lesya · 29.01.2014 13:31

  Плитка, кахель, лінолеум, паркет, ламінат – напільні покриття у сучасних магазинах будівельних матеріалів представлені в широкому асортименті.


 • Самостійний ремонт квартири: поради, які допоможуть заощадити

  Самостійний ремонт квартири: поради, які допоможуть заощадити · lesya · 29.01.2014 12:30

  Всі, хто коли-небудь розпочинав ремонт в квартирі, знають, яке це довге та невдячне заняття. Тим не менше, робота найманих спеціалістів коштує недешево, а якщо ремонтний бюджет обмежено, приходиться за справу братися самому.


 • 8 способів подолати лінь копірайтеру

  8 способів подолати лінь копірайтеру · lesya · 28.01.2014 12:23

  Популярність копірайтингу як способу заробітку росте нестримними темпами. І сьогодні знайдеш все менше й менше людей, які б не пробували себе на цій стезі. Та попри популярність копірайтингу далеко не всім вдається розвиватися далі, й більшість відсіюється вже на перших порах. Чому? Та тому, що кожен копірайтер, навіть найбільш успішний, стикається з низкою труднощів, подолати які вдається тільки найбільш упертим та самовпевненим. І один з найбільших жахів, які переслідують представників цієї Інтернет-професії, є… лінь. Так, чим більше вона захоплює нашу свідомість, тим ближче ми підходимо до провалу.


 • У відпустку за копійки або 7 порад, що допоможуть зекономити на відпочинку

  У відпустку за копійки або 7 порад, що допоможуть зекономити на відпочинку · lesya · 28.01.2014 11:26

  Всі ми любимо відпочивати. Але відпочинок – справа доволі затратна, тож іноді доводиться обмежуватися тим, що нам по кишені. Але, як твердять експерт, якщо б ми іноді вмикали мізки, багато чого, про що ми тільки мріємо, ставало б нам доступним.


 • 6 очевидних переваг настінних обігрівачів

  6 очевидних переваг настінних обігрівачів · lesya · 27.01.2014 20:48

  Коли за вікном лютують морози, питання додаткового обігріву приміщень стає особливо актуальним. А оскільки централізоване опалення далеко не завжди оперативно реагує на температури повітря за вікном, та й ціни на газ змушують економити тих, у кого індивідуальне опалення, все більше людей звертають увагу на конвектори та різного роду обігрівачі.


 • Кішка та пришелець однієї професії

  Кішка та пришелець однієї професії · lesya · 20.01.2014 14:10

  Щоб врятувати своє майно від злодіїв та грабіжників, люди сьогодні масово купують різного роду охоронні системи. Сигналізації та спеціальні блокувальні протиугінні установки, що захищають авто від викрадення, відеореєстратори та сигналізації для дому – все це покликане захистити нас від зловмисників, що посягають на чуже.


 • 5 простих порад, які допоможуть зробити дім затишним

  5 простих порад, які допоможуть зробити дім затишним · lesya · 15.01.2014 11:40

  Буває, заходиш в квартиру до друзів чи знайомих, і на душі стає легко-легко, настрій піднімається, а внутрішній позитив так і рветься назовні. Здавалося б, нічого особливого: звичайне собі помешкання, нічим не гірше і не краще, ніж у інших, часом невелике і недорого обставлене, та щось невловиме витає у повітрі, змушуючи нас на мить відключитися та забути про повсякденні турботи. Чому так стається? А тому, що деякі люди за допомогою невловимих нюансів вміють влаштовувати затишок у домі.


 • Утилізація мотлоху по-сучасному

  Утилізація мотлоху по-сучасному · lesya · 12.01.2014 12:52

  В наших домах сила силенна речей, викинути які у нас просто не вистачає часу. Але й місця на весь цей мотлох не вистачає, тому врешті-решт доводиться взятися за справу і поповнити світове сміттєзвалище черговою порцією сміття.


 • Сам собі фотограф або Кілька секретів вдалих фотографій

  Сам собі фотограф або Кілька секретів вдалих фотографій · lesya · 11.01.2014 17:08

  Ні для кого не секрет, що хороші фотографії вимагають чималої майстерності. Щоб зробити якісний знімок, недостатньо купити якісну фотокамеру: навіть за допомогою простенького апарату ви зможете зробити прекрасні знімки, якщо оволодієте елементарним навиками фотографічної майстерності.


 • Оригінальні офіси великих компаній

  Оригінальні офіси великих компаній · lesya · 11.01.2014 15:31

  Керівники великих компаній, розуміючи, як важливо, щоб їхні співробітники перебували завжди в хорошому настрої, не шкодують грошей на облаштування офісних приміщень: як твердять експерти, сприятлива атмосфера та вміло підібраний дизайн здатні творити дива, підвищуючи працездатність працівників, результативність праці, а також спонукаючи до продукування нових ідей.


 • Смішні помилки в перекладі

  Смішні помилки в перекладі · lesya · 08.01.2014 16:39

  Кожна мова – настільки унікальна і своєрідна, що для глибинного її розуміння необхідно народитися в країні, народ якої нею розмовляє. В окремих випадках навіть десятиліття, проведені за кордоном, не дозволять нам досконало оволодіти мовою.


 • Фен для волосся зарахували до кухонних приборів

  Фен для волосся зарахували до кухонних приборів · lesya · 30.12.2013 13:54

  Виявляється, до асортименту кухонних приборів можна преспокійно зарахувати фен – принаймні так твердять вчені з Гарвардського університету, які переконані, що звичайнісінький фен для волосся суттєво покращує якість приготування багатьох страв.


 • Чого не варто дарувати чужим дітям

  Чого не варто дарувати чужим дітям · lesya · 30.12.2013 10:54

  Дуже часто дітям дарують подарунки, від яких у батьків волосся на голові стає дибки. Особливо грішить старше покоління: бажання потішити онуку/онука у поєднанні з бажанням зекономити часом беруть верх над здоровим глуздом, і перше – природне! – бажання, яке виникає у батьків, - понести диво-подарунок на смітник. Негайно ж.


 • 3 ідеї оригінального бізнесу

  3 ідеї оригінального бізнесу · lesya · 29.12.2013 11:16

  Власним сайтом в Інтернеті сьогодні вже нікого не здивуєш. Рано чи пізно практично кожен користувач зважується на відкриття власної сторінки, наповнюючи її яким завгодно контентом.


 • 6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно

  6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно · lesya · 29.12.2013 08:38

  Продаючи квартиру, кожен власник намагається дійти максимально вигідної для себе згоди з покупцем, заправивши за помешкання якомога вищу суму. В той же час покупець намагається перетягнути вигоду на свій бік, звертаючи увагу на недоліки та занижуючи ціну. Як би там не було, деякі дрібниці допоможуть вам продати квартиру швидко та вигідно.


 • Освещение экстерьера и его особенности

  Освещение экстерьера и его особенности · kseniya_www · 25.12.2013 19:33

  Если профессионально и грамотно разработать освещение экстерьера, можно с удовольствием наблюдать новый вид сада или здания. Если система декоративной иллюминации будет качественной, при помощи нее можно подчеркнуть растения, создать неповторимую таинственность вокруг, осветить и обозначить места отдыха, дорожки.


 • Чи можна пити воду з-під крана

  Чи можна пити воду з-під крана · lesya · 25.12.2013 18:42

  Якість води, яке тече з-під крану, залишає бажати кращого. І скільки б влада не розпиналася, що вода у кранах проходить всі випробування та відповідає нормам, всі ці твердження украй далекі від істини: вода на очисних станціях і справді може відповідати нормі, але труби, по яких вона постачається в квартири та будинки, далекі від ідеалу. Вони вже давно відслужили своє, але ось коштів на заміну найбільш понищених ділянок водопроводу нема.


 • Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами

  Ліпнина в інтер'єрі: експериментуємо з формами та контрастами · lesya · 25.12.2013 14:08

  Сучасний інтер’єр – це не просто зовнішній вигляд вашої квартири, але й спосіб виявити власну індивідуальність. Крім того, за твердженням психологів, майстерно дібравши декоративні елемент для дизайну того чи іншого приміщення, ви створите сприятливу для вас атмосферу. Так, суворі лінії робочого кабінету змусять вас сконцентрувати увагу на роботі, зосередитися та зібратися з думками, а ось плавні лінії спальні налаштують на романтичний лад.


 • Любите вино? Відвідайте винні погреби Молдавії

  Любите вино? Відвідайте винні погреби Молдавії · lesya · 25.12.2013 13:10

  Винний туризм останнім часом набуває все більшої популярності: можливість побувати на неосяжних виноградниках, поринути в таємниці виноробень, скуштувати «з перших рук» елітні сорти вин – все це збирає дедалі більші натовпи гурманів, які в погоні за новими відчуттями готові відвідувати незнайомі країни, щоб особисто переконатися, яке ж все-таки вино заслуговує називатися найкращим.


Всього 1757 на 88 сторінках