Цікаві факти

 • Найбільш оригінальні шахові набори

  Найбільш оригінальні шахові набори · lesya · 03.03.2014 11:28

  Старовинна гра в шахи стала захопленням для багатьох з нас. Зі складної логічної гри вона виросла до повноцінної спортивної дисципліни, і, як наслідок, все більше дизайнерів та художників у центрі свої творчості та образних експериментів поміщують саме шахи.


 • Что вы знаете о шарфах?

  Что вы знаете о шарфах? · kseniya_www · 02.03.2014 22:55

  Мода приходит и уходит, а палантины, шарфы, пашмины остаются. Только, когда они в моде, их носят многие, а выходят из моды - носят тоже, но уже немногие. А задержались они на женских плечах, начиная с давних времен. Вот, например, палантин – женская накидка, полностью меховая или обшитая мехом, прямоугольная, разной длины, которая сегодня вполне может обходиться без меха.


 • Белые бюстгальтеры – символ изящества и чистоты

  Белые бюстгальтеры – символ изящества и чистоты · kseniya_www · 02.03.2014 22:52

  Настоящим признаком женственности являются белые бюстгальтеры. Оно подчеркивают нежность, хрупкость, изящество прекрасной леди. Свидетельствуют о ее стремлении к чистоте, аккуратности, свежести. Такое белье идеально демонстрирует хозяйственность своей владелицы.


 • Торшер: что это, каким он бывает и как используется сегодня

  Торшер: что это, каким он бывает и как используется сегодня · kseniya_www · 02.03.2014 22:48

  Торшер – это напольный светильник. Соответственно, чтобы исходящий от него свет был полезен, данный прибор предусматривает длинную подставку. Традиционно она изготавливалась из металла или дерева. И, надо сказать, выглядела как настоящее произведение искусства, поскольку имела оригинальную форму и сложные узоры.


 • 5 правил "позитивного" інтер'єру

  5 правил "позитивного" інтер'єру · lesya · 27.02.2014 11:25

  Психологи давно доводять, що всі наші хвороби – від нервів. Можливо, це не зовсім так, але давно з’ясовано, що сприятлива навколишня атмосфера позитивно позначається на психічному здоров’ї, а отже, й на здоров’ї нашого організму в цілому.


 • Volvo розробила технологію доставки товарів безпосередньо в автомобіль

  Volvo розробила технологію доставки товарів безпосередньо в автомобіль · lesya · 22.02.2014 13:57

  Ритм сучасного життя не залишає нам абсолютно ніякого часу. Щоб якось вивільнити хоча б хвилину, ми на всьому намагаємося заощадити: шукаємо роботу близько від дому, відвідуємо магазини, розташовані поблизу, а більш важливі покупки здійснюємо через Інтернет. Тим не менше, іноді навіть забрати товар ми не маємо як: не сидіти ж цілий день удома, чекаючи кур’єра з посилкою.


 • Forbes склав рейтинг найбагатших вигаданих персонажів

  Forbes склав рейтинг найбагатших вигаданих персонажів · lesya · 20.02.2014 15:11

  Письменники, режисери та автори коміксів часто навіть не підозрюють, якими популярними та знаменитими стануть їхні герої через деякий час. Про них не лише заговорить світ – вони стануть частиною світової культури.


 • Прикмети та забобони, пов'язані з фотографіями

  Прикмети та забобони, пов'язані з фотографіями · lesya · 19.02.2014 15:36

  Фотографії вже давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, адже вони увіковічнюють найважливіші та найбільш радісні моменти нашої особистої реальності, щоб потім відтворити їх у приємних спогадах.


 • 5 способів захистити дачу від грабіжників

  5 способів захистити дачу від грабіжників · lesya · 18.02.2014 11:49

  Якщо у вас є дача або заміський дім, в якому ви не проживаєте постійно, ви обов’язково зіткнетеся з необхідністю застрахувати дім від небажаних гостей, адже там, де практично нема людей, грабіжники люблять розгулятися.


 • Відпочинок за кордоном: як не спійматися на вудочку шахраїв

  Відпочинок за кордоном: як не спійматися на вудочку шахраїв · lesya · 18.02.2014 10:55

  Відпочинок за кордоном з кожним роком стає все популярніший: дедалі більше українців наважуються провести відпустку в одній із заморських країн. Ціни тут часом навіть дешевші, ніж у нас, обслуговування – на європейському рівні, та й сама думка про те, що ви відпочивали за кодоном, багатьох втішає та змушує дерти носа вгору.


 • Нацистські вчені допомагали американцям випробовувати ЛСД на радянських розвідниках

  Нацистські вчені допомагали американцям випробовувати ЛСД на радянських розвідниках · lesya · 17.02.2014 22:26

  Таємниці історії бувають по-справжньому шокуючими. Інтриги, таємні домовленості та хто кому друг, а хто ворог – все це з часом спливає на поверхню. Ось і недавно виявилося, що нацистські вчені активно співпрацювали з американцями, і співпраця їхня спрямовувалася проти радянських розвідників.


 • Китайські іграшки викликають безпліддя і рак

  Китайські іграшки викликають безпліддя і рак · lesya · 15.02.2014 13:08

  Прилавки українських магазинів доверху заповнені китайськими іграшками. Яскраві та різнобарвні, вони завойовують інтерес дітей, приваблюючи погляди та увагу дорослих. І навіть попри те, що якість більшості китайських іграшок залишає бажати кращого, вони продовжують користуватися попитом серед наших співвітчизників. І дарма.


 • Як виготовити візитку своїми руками

  Як виготовити візитку своїми руками · lesya · 12.02.2014 13:25

  Те, що успішний бізнес неможливий без реклами – істина, яка не потребує підтвердження. Саме реклама є гарантом того, що про вас дізнається світ, а отже кількість охочих купити товар чи скористатися послугами одразу зросте. А де споживачі, там і гроші, тож напрацювання клієнтської бази – невід’ємна складова успішного бізнесу.


 • Кілька варіантів вирішення проблем з житлом у Києві

  Кілька варіантів вирішення проблем з житлом у Києві · lesya · 12.02.2014 12:31

  Київ – місто великих можливостей, культурний, навчальний, адміністративний та політичний центр України. Сюди стікаються люди з усіх областей, адже в Києві набагато більше можливостей реалізувати себе – як-не-як, столиця держави.


 • 5 знаменитих авантюристів, які змінили хід історії

  5 знаменитих авантюристів, які змінили хід історії · lesya · 11.02.2014 11:57

  Фільми, книги та історії про авантюристів приковують увагу сучасного глядача. Смішні та винахідливі, кумедні й неординарні, ризиковані та нахабні, ці особистості не можуть залишитися непоміченими. Як писав колись знаменитий письменник Стефан Цвейг, авантюристи – це люди, які з головою кидаються у небезпечні та ризиковані проекти – від організації лотереї до створення чи повалення цілої держави. Ці люди з властивою їм величчю і нахабством втручаються в хід світової історії… Хоча іноді отримують копняка під зад.


 • Інфрачервоні обігрівачі: питання та відповіді

  Інфрачервоні обігрівачі: питання та відповіді · lesya · 06.02.2014 13:29

  Одними з найпопулярніших систем обігріву приміщень на сьогоднішній день є інфрачервоні обігрівачі. Ці опалювальні прибори володіють цілою низкою переваг, що й робить їх популярними та затребуваними. Однак є й певні недоліки, тож найбільш застережливі покупці перед тим, як придбати обігрівач, намагаються знайти відповіді на свої запитання. На деякі з них ми спробуємо відповісти в нашій статті.


 • 6 причин відвідати Чехію

  6 причин відвідати Чехію · lesya · 05.02.2014 15:35

  Чехія – прекрасна країна, відвідини якої залишать незабутній слід в усіх любителів подорожувати. Для наших співвітчизників Чехія приваблива ще й тим, що вона пропонує якісний і порівняно недорогий відпочинок, тож відвідини Праги обійдуться набагато дешевше, ніж відвідини Лондона чи Парижа.


 • 5 згубних звичок, що призводять до бідності

  5 згубних звичок, що призводять до бідності · lesya · 04.02.2014 13:46

  Попри те, що всі ми хотіли б досягти в житті успіху, це вдається далеко не всім. Адже для цього треба володіти цілим набором звичок, знань та навиків.


 • Робимо люстру своїми руками

  Робимо люстру своїми руками · lesya · 04.02.2014 12:47

  Є люди з золотими руками, вони здатні перетворити всілякий мотлох у справжні витвори мистецтва. І ці люди, настільки обдаровані Богом, частенько діляться з нами секретами своєї винахідливості та майстерності. При чому роблять це настільки доступно, що виготовити шедевр зможе практично кожен, при чому з мінімальними затратами.


 • Лондонська продавщиця часу Рут Бельвіль

  Лондонська продавщиця часу Рут Бельвіль · lesya · 04.02.2014 11:29

  Наручні годинники сьогодні є, швидше, виразником статусу та модним аксесуаром, аніж вимірювачем часу, адже функцію хронометра перебрали на себе гаджети. Тим не менше, виробники годинників з появою мобільних технологій не збанкрутіли, а навпаки, піднялися до немалих висот, зробивши ставку на випуск дорогих моделей.


Всього 1757 на 88 сторінках