Цікаві факти

 • Декілька порад для кращої якості публічного виступу

  Декілька порад для кращої якості публічного виступу · Jane Holiday · 28.07.2017 11:39

  Щоб миттєво заполонити аудиторію, потрібні роки практики, але ніщо не заважає вам поступово освоювати ораторське мистецтво. Щоб навчитися цього мистецтва відвідайте організацію відеоконференцій, їм є чому вас навчити.


 • 6 корисних порад з використання промокодів

  6 корисних порад з використання промокодів · Jane Holiday · 10.07.2017 13:34

  Промокоди допомагають суттєво зекономити на інтернет-шопінгу. Але деякі люди досі не знають, що це таке і як працює. Незнання породжує домисли. Між тим інші користувачі давно купують усе що їм заманеться зі знижкою 10, 30 і навіть 50%.


 • Організація робочого простору - крок на шляху до успіху

  Організація робочого простору - крок на шляху до успіху · Jane Holiday · 06.06.2017 14:08

  На продуктивну працю впливають не лише знання та вміння, а й організація робочого простору та часу. Легкий хаос присутній в житті більшості людей, але лише успішні люди вміють організуватися. Декілька порад для продуктивної праці.


 • Навчіться цінувати себе, щоб підвищити мотивацію

  Навчіться цінувати себе, щоб підвищити мотивацію · Jane Holiday · 31.05.2017 14:38

  Внутрішня мотивація багато в чому пов’язана з тим, чи вмієте ви визнавати цінність свого досвіду і те, що ви робите.


 • 12 неоднозначних фактів, в які важко повірити

  12 неоднозначних фактів, в які важко повірити · Jane Holiday · 25.05.2017 11:00

  Лише деякі з фактів правдиві, усі інші - популярна омана. Перевірте, чи знаєте ви правильні відповіді на подані нижче факти.


 • Як дізнатися, що ваша дитина – геній

  Як дізнатися, що ваша дитина – геній · Jane Holiday · 18.05.2017 12:15

  Вчені довели, що зі ста тисяч новонароджених, один – геній. Але як дізнатися, чи саме ваша дитина є унікальною? Уважно придивіться, і зрозумійте, чи присутні в неї хоча б декілька рис, описаних нижче.


 • Сім речей, які мільйонери роблять інакше

  Сім речей, які мільйонери роблять інакше · Jane Holiday · 16.05.2017 16:01

  Кожен з нас має свою думку стосовно мільйонерів. Майже всі впевнені, що мільйонерами народжуються, а не стають, інші вважать, що потрібно мати безліч зв'язків, щоб накопичити якісь статки, третій тип людей вважає, що життя кожного в руках долі, і багатим людям просто пощастило. Безумовно, є й такі випадки, але в більшості люди з певним достатком дивляться на життя по-інакшому, і роблять звичні для нас речі зовсім не так, як більшість.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


 • Найпоширеніші сни

  Найпоширеніші сни · Anastasia · 19.12.2016 14:02

  Щоночі переважній більшості людей на нашій планеті уявляються реалістичні або фантастичні історії – сни. Ми часто задумуємося над тим, що вони для нас означають або що віщують, і навіть звертаємося за допомогою до сонників, які можуть в деякій мірі тлумачити наші «видіння». Але варто брати до уваги і той факт, що для кожної людини це тлумачення індивідуальне.


 • Що «гуглили» у 2016

  Що «гуглили» у 2016 · Anastasia · 14.12.2016 16:51

  Щороку Google аналізує пошукові запити користувачів у своїх системах, щоб показати, чим цікавиться світ, а зокрема і українці. Аналіз українських запитів показав, що питання, якими найбільше цікавляться на теренах нашої держави, не мають жодного відношення до політики.


 • Перші відчуття малюка

  Перші відчуття малюка · Anastasia · 12.12.2016 22:12

  Після повернення з пологового будинку кожна мама почуває себе незвично, боязко, адже відповідальність та нові турботи, безперечно, вливають на неї. У перші дні всіх новостворених батьків хвилюють абсолютно тривіальні питання, що стосуються новонародженого: що він бачить?; що він чує?; що він відчуває? Відповідь на ці питання отримати дуже просто: потрібно полюбити цю крихітну та безпорадну істоту.


 • Прийоми, що збільшують простір житла

  Прийоми, що збільшують простір житла · Anastasia · 08.12.2016 18:42

  Дизайнери інтер'єру Ірина Болгар та Оксана Турчин діляться секретами розширення кімнат на візуальному рівні. Вони стверджують, що збільшити простір на етапі проектування чи ремонту житла дуже просто.


 • Секс стимулює наше мислення

  Секс стимулює наше мислення · Anastasia · 30.11.2016 11:57

  Професор психології Баррі Р. Комісарук, який працює в Університеті Рутгерса в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, стверджує, що секс здатен стимулювати наше мислення та покращувати деякі аспекти нашого здоров’я, тому ним слід займатися частіше. У своєму дослідженні він наводить декілька основних прикладів, які кожен має можливість перевірити на собі.


 • Фейк у Фейсбуці

  Фейк у Фейсбуці · Anastasia · 24.11.2016 18:24

  За останніми даними, 99% контенту, що вільно «плаває» у мережі Фейсбук є фейком. Тільки невелика кількість новин і дописів, що з’являються у стрічці справжні. Такий великий відсоток неправди несе загрозу пересічним користувачам, адже вони сприймають недостовірну інформацію і не будують реальної картини про положення речей у світі, пише видавництво TheNextWeb.


 • Чому жінки люблять шубки

  Чому жінки люблять шубки · kseniya_www · 20.09.2016 20:08

  Вже досить давно в Східній Європі завоювали свою популярність шуби з норки польського виробництва. Звичайно, польські шуби це не тільки відмінна альтернатива характеристикам і низькому іміджу продукції з Китаю.


 • Центр Львова за один день!

  Центр Львова за один день! · kseniya_www · 18.08.2016 15:54

  Одним з наймальовничіших міст сучасної України по праву можна вважати столицю Західної України - Львів.


 • Ляльки в стилі тильда: які вони?

  Ляльки в стилі тильда: які вони? · Марина Левицкая · 18.07.2016 14:08

  Ляльки в стилі тильда сьогодні часто використовуються в якості інтер'єрних прикрас. Вони досить симпатичні, тому і популярні серед декоративних ляльок. Історія створення ляльки ​​пов'язана з ім'ям норвезького дизайнера Тоні Фіннангер (Tone Finnanger). Вона працювала довгий час дизайнером інтер'єру і ілюстратором, та навчалася в академії мистецтв. Під час того, як Тоні займала посаду розробника моделей, їй прийшла в голову ідея створення текстильних іграшок.


 • Чому медичний персонал носить білі халати?

  Чому медичний персонал носить білі халати? · kseniya_www · 24.05.2016 18:55

  Взагалі, білий колір - це колір чистоти, довіри, чогось високого. Саме тому цей колір обраний, щоб підкреслювати авторитет лікаря.


 • Будинок-мрія: незвичайні будинки в несподіваних місцях

  Будинок-мрія: незвичайні будинки в несподіваних місцях · Марина Левицкая · 25.04.2016 12:33

  Креативний підхід до питання інтер'єру та дизайну будинку – прерогатива сучасної людини, яка має для цього безліч можливостей. Одні акцентують свою увагу на екологічності матеріалів, з якого зроблений будинок, інших хвилює оригінальний дизайн. А хтось проймається комфортом та затишком свого будинку.


 • Найдивовижніші лазні світу

  Найдивовижніші лазні світу · Марина Левицкая · 14.04.2016 15:54

  Ви вважаєте, що знаєте про лазню все? Тоді пропонуємо вам ознайомитися з найбільш оригінальними лазнями світу, в яких ви точно ще не відпочивали.


Всього 1757 на 88 сторінках