Події у світі

 • У Перу туристи на руїнах стародавнього замку влаштували оргію

  У Перу туристи на руїнах стародавнього замку влаштували оргію · lesya · 23.04.2014 11:12

  Минулого місяця поліція Перу заарештувала більше шістдесяти іноземних туристів, здебільшого ізраїльтян, за влаштовану ними оргію на руїнах стародавнього міста інків Куско. Дійство проходило на руїнах фортеці Саксайуаман.


 • Італійця засудили за те, що він "надто вправний у сексі"

  Італійця засудили за те, що він "надто вправний у сексі" · lesya · 18.04.2014 20:52

  Більшість чоловіків, чого правду таїти, пишаються своєю сексуальністю. Вони встановлюють власні рекорди витривалості, які самі ж потім намагаються подолати. Та все ж, виявляється, далеко не всім до вподоби справжні мачо: деколи за секс можуть засудити. І засудити не на словах, завдавши ганьби, а в прямому сенсі цього слова - відправивши за грати.


 • Чоловік написав некролог з двох слів

  Чоловік написав некролог з двох слів · lesya · 18.04.2014 18:14

  Стислість – сестра таланту, написав свого часу один російський класик. Справді, навіщо розтікатися "мислію по древу", якщо можна свою думку вкласти всього кілька слів?


 • У Німеччині подружжю заборонили назвати хлопчика WikiLeaks

  У Німеччині подружжю заборонили назвати хлопчика WikiLeaks · lesya · 17.04.2014 19:27

  Людська дурість часом переходить усі допустимі межі. Стосується це й екзотичних імен, якими батьки нагороджують своїх дітей.


 • Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії

  Дванадцятирічна британка і її тринадцятирічний приятель стали наймолодшими батьками у Великобританії · lesya · 16.04.2014 20:20

  Курйозний та не зовсім кумедний випадок стався у Британії. Минулих вихідних дванадцятирічна школярка, що навчається в одній з початкових шкіл, стала матір’ю. Батько дитини – її тринадцятирічний приятель – не тямить себе від щастя. Підлітки поклялися назавжди бути разом.


 • Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю

  Американський журналіст випалив "косячок" прямо під час бесіди з президентом Уругваю · lesya · 15.04.2014 22:33

  Досить кумедний і неоднозначний випадок стався цими днями в Уругваї. Один американський журналіст викурив сигарету, забиту марихуаною, прямо під час бесіди з самим президентом Уругваю. Більше того, інтерв’ю транслював в рамках телепередачі один місцевий канал.


 • Китайський бджоляр надів костюм з 460 000 бджіл

  Китайський бджоляр надів костюм з 460 000 бджіл · lesya · 14.04.2014 21:25

  Відомо, що реклама – рушійна сила бізнесу. Саме за допомогою вдалої та креативної реклами компанії збільшують продажі та примножують свій дохід.


 • Американка поскаржилася поліції на низьку якість купленої марихуани

  Американка поскаржилася поліції на низьку якість купленої марихуани · lesya · 14.04.2014 18:48

  Наркотики і поліція – речі, здавалося б, несумісні. Точніше, сумісні, але, скоріше, в якості ворогів. Принаймні в більшості країнах світу наркотики, нехай і легкі, перебувають поза законом, і хіба що поліцейські-правопорушники ставляться до них лояльно. А ті, хто слідує закону, роблять так, як зробили поліцейські американського міста Лафкін, розташованого в штаті Техас.


 • Майстер фен-шую загинув, показуючи клієнтам ідеальне місце для похорону

  Майстер фен-шую загинув, показуючи клієнтам ідеальне місце для похорону · lesya · 09.04.2014 20:49

  Доля – дама непередбачувана, яка готує нам чимало несподіванок. Часом вони приємні, часом трагічні; іноді вона любить над нами піджартувати, та часом її жарти скидаються на чорний гумор.


 • Лисий перукар злітав в Іспанію, скориставшись паспортом подруги-білявки

  Лисий перукар злітав в Іспанію, скориставшись паспортом подруги-білявки · lesya · 09.04.2014 16:01

  Аеропорти навіть розвинених держав працюють недосконало: всі ми – люди, і нам властиво не лише помилятися, але й іноді лінь належним чином виконувати свої прямі обов’язки.


 • У Букінгемському палаці відкриють виставку дитячих іграшок Єлизавети ІІ

  У Букінгемському палаці відкриють виставку дитячих іграшок Єлизавети ІІ · lesya · 09.04.2014 14:55

  Знаменитості та їхні речі нерідко привертають до себе увагу – кожному десь в глибині душі хотілося б наблизитися до життя свого кумира чи ретельніше ознайомитися з історією. Речі, якими користуються люди, ніби вбирають в себе їхній дух, і саме з цієї причини на аукціонах за шалені суми продається вбрання знаменитостей, а ми відвідуємо музеї, щоб з цікавістю розглядати речі, які належали в свій час історичним особам.


 • У Гамбії англійську мову позбавили статусу офіційної

  У Гамбії англійську мову позбавили статусу офіційної · lesya · 09.04.2014 13:16

  Цікаво, але навіть якщо серед населення тієї чи іншої країни трапляються мовні суперечки, і трапляються, слід визнати, досить часто, то до англійської мови переважна більшість ставиться лояльно. Більшість, але не всі: президент Гамбії цими днями позбавив англійську мову офіційного статусу.


 • Французького винороба оштрафували за відмову від використання пестицидів

  Французького винороба оштрафували за відмову від використання пестицидів · lesya · 08.04.2014 16:07

  Сьогодні, коли мода на здоровий спосіб життя набирає оборотів, досить дивним виглядає рішення французького суду, який оштрафував одного винороба за те, що він відмовився використовувати в своїй роботі пестициди.


 • Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів

  Впертий американець "випросив" у банкомата 37 000 доларів · lesya · 07.04.2014 22:24

  Пам’ятаєте казку про липку і зажерливу бабу? Йшла собі одного разу баба по своїх справах, і побачила липку – страх яку занехаяну. Пошкодувала стара дерево та й заходилась його оббирати. Прибрала гарненько, полила, хотіла йти, а липка й каже: «Дякую тобі, бабо, проси в мене, що хочеш». От баба і попросила: спершу хату, потім у хату, а потім заходилася бігати до липки як по свячену воду. Надокучила липці настирлива та зажерлива баба, от вона в неї все й позабирала, і баба залишилася ні з чим.


 • За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара

  За 2013 рік Марк Цукерберг отримав зарплату в розмірі одного долара · lesya · 07.04.2014 15:14

  Нелегко знайти людину, яка була б повністю задоволена своєю зарплатою. Так, зростають доходи, зростають і потреби, і сучасне суспільство побудоване так, що ми постійно прагнемо більшого: більше заробляти, більше витрачати, стрімко рухатися по кар’єрних щаблях тощо. А якщо людина задоволена своїми доходами, це чомусь означає, що вона занадто обережна у своїх мріях та прагненнях. Правильно це чи неправильно, залишимо розбиратися філософам та психологам – нехай вони визначають плюси та мінуси консюмеризму, ми ж лише констатуємо факт: переважна більшість з нас десь у глибині душі хотіла б заробляти стільки ж, скільки заробляють найбагатші світу цього.


 • У Британії приймуть "закон Попелюшки"

  У Британії приймуть "закон Попелюшки" · lesya · 03.04.2014 19:01

  Зовсім скоро у Британії планують прийняти закон, який у пресі вже встигли охрестити «законом Попелюшки». Стосуватиметься він виконання батьками своїх прямих обов’язків стосовно дитини. Це означає, що у випадку, коли батьки не виконуватимуть своїх обов’язків – і це стосується не лише матеріального, але й емоційного аспекту, їх чекатиме суворе покарання.


 • Стів Возняк неабияк збентежив фанатку, привізши їй додому новенький iMac

  Стів Возняк неабияк збентежив фанатку, привізши їй додому новенький iMac · lesya · 01.04.2014 19:36

  В той час, коли ім’я Стіва Джобса стало відоме в цілому світі, співзасновники знаменитої компанії Apple, виходець з України Стів Возняк перебуває трохи в тіні. За словами знайомих та колег, цей геніальний чоловік ніколи не прагнув слави, та цими днями йому вдалося неабияк вразити свою шанувальницю.


 • Молодий мешканець Норвегії витатуював на руці чек з McDonald’s

  Молодий мешканець Норвегії витатуював на руці чек з McDonald’s · lesya · 01.04.2014 17:07

  Фаст-фуд, попри свою небезпеку, про яку невпинно твердять медики різних спрямувань та дієтологи, має свою армію прихильників, які нізащо не відмовляться за можливість поласувати хрусткою картоплею-фрі чи ароматними наггетсами.


 • Канадський блогер під час посту "їсть" лише пиво

  Канадський блогер під час посту "їсть" лише пиво · lesya · 31.03.2014 15:47

  Оригінальним чином вирішив відзначити період Великого посту канадський блогер Кріс Шрайер – він відмовився не лише від жирної їжі тваринного походження, але вирішив пробути весь піст на каві, воді та… пиві. І саме пиво повинне стати для нього джерелом необхідних калорій.


 • Померлі знаменитості "знялися" в рекламі пива

  Померлі знаменитості "знялися" в рекламі пива · lesya · 31.03.2014 13:39

  Мільйони меломанів та кінолюбителів у цілому світі не могли й не можуть змиритися зі смертю своїх кумирів – Мерилін Монро, репера Тупака, легендарних Курта Кобена, Джона Леннона та Елвіса Преслі… Всі вони – знаменитості, яких світ вже давно вважав померлими, - раптово «ожили», щоправда, тільки в рекламі пива Bavaria.


Всього 979 на 49 сторінках