Медицина

 • Магніти на холодильнику можуть нас убити

  Магніти на холодильнику можуть нас убити · lesya · 17.09.2013 18:36

  Неочікувані та трохи навіть шокуючі результати отримали в результаті проведення відповідного дослідження медики: виявляється, магніти, які ми полюбляємо вішати на холодильник, можуть нас вбити. Так, безневинні на перший погляд різнобарвні дрібнички, які звеселяють наше око чи несуть в собі згадки про цікаву подорож або екзотичний відпочинок, шкодять здоров’ю тих, у кого спостерігаються проблеми з серцем. При цьому загроза, яку таять в собі магніти, є для деяких осіб смертельною.


 • Улюблена музика покращує роботу серця

  Улюблена музика покращує роботу серця · lesya · 06.09.2013 13:09

  Важко уявити своє життя без музики. Вона оточує нас всюди, куди б ми не подалися, здатна піднімати настрій чи навівати сумні думки. Хороша музика спонукає до роздумів, викликає емоції та різноманітні відчуття.


 • Вчені винайшли чудодійний гель для лікування карієсу

  Вчені винайшли чудодійний гель для лікування карієсу · kseniya_www · 07.08.2013 21:35

  Мабуть кожен з нас мріє про безболісне лікування зубів, під час якого не буде чути загрозливих звуків бормашини.


 • Як лікують наркотичну залежніть в Україні

  Як лікують наркотичну залежніть в Україні · lesya · 26.07.2013 13:11

  Про шкоду наркотиків говорити, мабуть, не варто. Зламані життя, понівечені долі, мільйони смертей – все це згубні наслідки вживання «ангельського пилу». На превеликий жаль, для більшості людей вживання наркотиків стає останнім, що вони зробили у своєму житті, і вони до самої смерті (а живуть наркомани здебільшого недовго), так і не можуть виплутатися з тенет опійного чи кокаїнового сп’яніння. Не менш невтішна ситуація з алкогольною залежністю, адже алкоголізм на сьогоднішній день вважається навіть більш небезпечним, ніж кокаїн.


 • В молодої чилійки з очей течуть криваві сльози

  В молодої чилійки з очей течуть криваві сльози · lesya · 27.06.2013 11:15

  Одна молода чилійка спантеличила місцевих медиків: криваві сльози, які течуть з її очей, поки що не отримали ніякого наукового пояснення. 20-річна Яріца Оліва на грані відчаю – кожна сльозина завдає їй нестерпного болю.


 • Скоро в продаж надійде "віагра для жінок"

  Скоро в продаж надійде "віагра для жінок" · lesya · 27.05.2013 21:42

  За даними Daily Mail, вже в недалекому майбутньому жінки «зможуть купувати власну версію віагри». Нові пігулки, які підвищуватимуть у жінок сексуальне бажання та статевий потяг, планує випустити компанія Emotional Brain. Новий препарат отримає назву Lybrido, а їх дія полягає в підвищенні жіночого лібідо, дозволяючи відчувати при цьому більше задоволення від сексу. До складу препарату входить комбінація тестостерону та засоби, які на зразок віагри чинять вплив на наш мозок і на тіло.


 • Анджеліна Джолі видалила молочні залози

  Анджеліна Джолі видалила молочні залози · lesya · 15.05.2013 22:25

  На досить сміливий вчинок зважилася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка носить звання однієї з найкрасивіших зірок Голлівуду. Актриса розповіла, що зовсім недавно зробила операцію з видалення молочних залоз.


 • У США випустили презервативи з ароматом бекону

  У США випустили презервативи з ароматом бекону · lesya · 01.04.2013 10:00

  На що тільки не підуть підприємці у боротьбі за прибутки та клієнта. Втілюються в життя нові, часом вкрай дивні ідеї, як, наприклад, ідея американської компанії J & D Foods, реалізовану цими днями. За словами представників компанії, новинка призначена в першу чергу для палких шанувальників свинини – мовляв, їм обов’язково прийдуться до душі презервативи з ароматом класичного бекону.


 • Американським медикам вперше в історії вдалося вилікувати дитину від ВІЛ

  Американським медикам вперше в історії вдалося вилікувати дитину від ВІЛ · lesya · 05.03.2013 13:02

  Американським медикам вдалося здійснити справжнє диво: вперше в історії сучасної медицини лікарям вдалося вилікувати дитину від ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини, який є причиною виникнення СНІДу) за допомогою традиційної для немовлят антиретровірусної терапії.


 • У Філадельфії дівчинку зумисне заразили ВІЛ, щоб вилікувати від раку

  У Філадельфії дівчинку зумисне заразили ВІЛ, щоб вилікувати від раку · lesya · 13.12.2012 16:42

  Лікарі Філадельфії зробили справжнє диво, врятувавши дівчинку від неминучої смерті: для цього, щоправда, медикам довелося заразити її ВІЛ-інфекцією.


 • 4 спалахи загадкових психічних захворювань, які охоплювали цілі міста, а потім зникали

  4 спалахи загадкових психічних захворювань, які охоплювали цілі міста, а потім зникали · lesya · 26.11.2012 08:45

  Людська підсвідомість – велика таємниця, яка частенько грає з нами злі жарти. Та по-справжньому не пощастило тим, хто став жертвами невідомих психологічних епідемій, які в минулому несподівано охоплювали цілі села, так само несподівано зникаючи.


 • Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити

  Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити · lesya · 23.11.2012 13:52

  Намагаючись розгадати таємниці людського організму, вчені проводять нові дослідження, які хоча б трохи проливають світло на процеси, що відбуваються в нашому тілі протягом життя. Нещодавно фахівцями було проведене чергове дослідження, результати якого дозволяють вченим говорити про визначення тривалості нашого життя та біологічного віку за простим аналізом ДНК людини. Відповідну заяву цими днями зробили фахівці з Великобританії.


 • Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків

  Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків · lesya · 02.11.2012 14:33

  Вчені провели дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох батьків. За твердженням фахівців, враховуючи отримані результати, сучасним батькам просто необхідно переглянути необхідність наявності у їхніх чад найсучасніших досягнень комп’ютерних технологій. Спеціалісти з’ясували, що цілодобовий доступ до Мережі сприяє сексуальній активності тінейджерів. Особливо ця тенденція простежується серед тих, у кого є смартфони.


 • Творчі люди частіше страждають психічними розладами

  Творчі люди частіше страждають психічними розладами · lesya · 18.10.2012 15:20

  Нещодавно вчені довели до завершення дослідження, результати якого виявилися вельми цікавими та неочікуваними. За словами фахівців, такі психічні захворювання, як шизофренія та маніакально-депресивний психоз, частіше зустрічаються у людей творчих професій. І дуже часто оточуючі симптоми цих захворювань сприймають як прояви геніальності.


 • В найближчі п'ять років людству загрожує нова пандемія

  В найближчі п'ять років людству загрожує нова пандемія · lesya · 18.10.2012 10:19

  Цими днями британські вчені розповсюдили неприємне попередження, яке стосується пандемії нової небезпечної вірусної інфекції, що передається людині від тварин або комах. Спалах цієї інфекції, згідно з прогнозами, повинен відбутися в найближчі п'ять років.


 • Чоловікам з високим рівнем тестостерону можна довіряти

  Чоловікам з високим рівнем тестостерону можна довіряти · lesya · 16.10.2012 14:01

  Вчені провели експеримент, в рамках якого з’ясували, що високий рівень тестостерону робить чоловіків більш вірними, вони рідше брешуть та зраджують. Результати відповідного дослідження опубліковані на сторінках журналу Public Library of Science ONE.


 • Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених

  Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених · lesya · 24.09.2012 22:22

  Нещодавно американські фахівці вирішили провести дослідження з метою з’ясувати, який вплив чинять на організм людини різноманітні лікарські препарати. Занісши дані про існуючі на сьогоднішній день лікарські препарати в комп'ютер, американські вчені вжахнулися: виявилося, їхній вплив на організм людини є абсолютно непередбачуваним.


 • Найбільш дивні захворювання, які атакують людство

  Найбільш дивні захворювання, які атакують людство · lesya · 19.08.2012 13:04

  Сучасне людство зіткнулося з цілою низкою захворювань, природу яких поки що не вдалося з’ясувати нікому. Ці захворювання, на щастя, є доволі рідкісними, однак медики остерігаються поширення цих недуг.


 • У молодої американки замість волосся на тілі ростуть нігті

  У молодої американки замість волосся на тілі ростуть нігті · lesya · 19.08.2012 08:15

  Американські лікарі зіткнулися з надзвичайно дивним у медичній практиці випадком. До них за допомогою звернулася молода дівчина, яка несподівано захворіла незвичайною недугою: у 28-річної Шаньї Айсом з фолікул по всьому тілу замість волосся ростуть нігті.


 • Операція, яка завершилася 300% летальним результатом

  Операція, яка завершилася 300% летальним результатом · lesya · 14.07.2012 08:26

  З історичних джерел відомо, що декілька століть тому головним показником майстерності хірурга вважалася швидкість. Від того, з якою швидкістю діяв ескулап, залежав шанс щасливого завершення операції. Це й зрозуміло, адже якщо пиляти ногу занадто довго та без анестезії, не говорячи вже про те, що рани взагалі не вміли дезінфікувати, пацієнт помирав від больового шоку. Зрозуміло, що в плані швидкості, з якою хірурги в минулому орудували своїми інструментами, були свої рекордсмени. Однак скоріше за всіх інших орудували шотландець Роберт Лістон.


Всього 421 на 22 сторінках