Медицина

 • Недосипання діє на наш організм так, як і алкоголь

  Недосипання діє на наш організм так, як і алкоголь · lesya · 07.03.2014 18:48

  Якщо ваш співробітник поводиться, як п’яний, не поспішайте його звинувачувати у зловживанні алкоголем – виявляється, нестача сну може викликати ефект сп’яніння. І кожні п’ять годин, які ви проводите на ногах, впливають на наш мозок так, як і порція алкоголю.


 • Медики прирівняли білок до нікотину

  Медики прирівняли білок до нікотину · lesya · 06.03.2014 23:40

  Сьогодні розмов про білкову дієту більше, ніж достатньо. Протеїн просто незамінний для спортсменів, які бажають зробити своє тіло ідеальним, він – обов’язковий інгредієнт при схудненні. Білкові дієти останнім часом стають все популярнішими, тим не менше, вони таять в собі серйозну небезпеку. Принаймні, так твердять американські медики, які виявили, що надлишок білків украй шкідливий для людського організму.


 • У Німеччині лікар поставив діагноз завдяки "Доктору Хаусу"

  У Німеччині лікар поставив діагноз завдяки "Доктору Хаусу" · lesya · 04.03.2014 19:46

  Виявляється, перегляд популярного серіалу «Доктор Хаус» - не лише гарний спосіб розважитися та відпочити перед екраном телевізора. Він може допомогти у визначенні діагнозу.


 • У США можуть дозволити генну модифікацію дітей

  У США можуть дозволити генну модифікацію дітей · lesya · 27.02.2014 20:35

  Дослідження в галузі генетики тривають вже досить довго, і дали вони чимало результатів. Вчені навчилися діагностувати та лікувати генетичні захворювання, а їхні експерименти дійшли навіть до клонування живих організмів.

  В принципі, настільки глибокі наукові досягнення переслідують благородні цілі. Але у цій справі варто вчасно зупинитися, щоб не сталося непоправне. Для прикладу, зовсім скоро у США можуть узаконити генні модифікації дітей.

  І знову ж таки цілі цього проекту цілком благородні. Біологічні процедури генної модифікації дітей проводитимуться для запобігання розвитку у малюків різного роду спадкових захворювань, часто несумісних з життям.

  За даними The New York Times, на сьогоднішній день американське управління з контролю за продуктами харчування і ліками приступило до вивчення можливості дозволу зміни ДНК дітей на етапі ембріонального розвитку.


 • Прийом антидепресантІв забезпечив американці п'ятиденну ерекцію

  Прийом антидепресантІв забезпечив американці п'ятиденну ерекцію · lesya · 25.02.2014 17:57

  Випадки, коли у чоловіків спостерігається кількаденна ерекція, трапляється не так уже й рідко, а на медичних препаратах можна знайти попередження про можливість тривалої ерекції. Проте недавно стало відомо, що така ерекція може спостерігатися і у представниць прекрасної статі.


 • Стоматологи підрахували, скільки в середньостатистичного росіянина хворих зубів

  Стоматологи підрахували, скільки в середньостатистичного росіянина хворих зубів · lesya · 10.02.2014 16:02

  Вчора у світі відзначали Міжнародний день стоматолога, і з цієї нагоди головний стоматолог Росії професор Олег Янушевич вирішив розповісти, наскільки серйозно проблема здоров’я зубів торкнулася росіян.


 • Після зради чоловіка дружина вимагає від нього повернення донорської нирки

  Після зради чоловіка дружина вимагає від нього повернення донорської нирки · lesya · 29.01.2014 21:51

  Якими цинічними іноді бувають чоловіки, змогла переконатися недавно одна мешканка Великобританії, яка декілька років тому віддала своєму чоловікові власну нирку, врятувавши таким чином йому життя. Та чоловік самовідданості своєї дружини не оцінив, і скочив у гречку, та ще й з її подругою, а розлючена британка зажадала, щоб він повернув їй донорський орган.


 • З ожирінням боротиметься їстівний гель

  З ожирінням боротиметься їстівний гель · lesya · 15.01.2014 09:17

  У боротьбі з ожирінням вчені та медики з усього світу вдаються до все нових методів, намагаючись найти панацею від цього украй небезпечного захворювання.


 • Британський хірург випалив свої ініціали на донорській печінці

  Британський хірург випалив свої ініціали на донорській печінці · lesya · 30.12.2013 17:24

  Фантазія окремих індивідуумів іноді сягає неймовірних висот. І часом вона граничить з божевіллям…


 • Попередити виникнення алергії у дітей допоможуть брудні собаки

  Попередити виникнення алергії у дітей допоможуть брудні собаки · lesya · 19.12.2013 11:52

  Домашні улюбленці для багатьох людей стали невід’ємними членами сім’ї. Їх поважають і люблять, про них піклуються та дбають. У відповідь ми отримуємо вірного друга, здатного підтримати у важкій ситуації, розрадити та позбавити від депресії. І коли наш чотириногий друг хворіє, ми готові віддати багато що, лиш би з ним все було гаразд.


 • З ожирінням повинні боротися паразитологи

  З ожирінням повинні боротися паразитологи · lesya · 12.12.2013 11:29

  Проблемою ожиріння на сьогоднішній день стурбовані медики з усього світу. Мало не щодня з’являються нові диво-препарати, які обіцяють довірливим громадянам назавжди розпрощатися з ненависними кілограмами. І хоча реклама та деякі лікарі переконують, що препарати насправді дієві і є панацеєю від ожиріння, на практиці ми маємо зовсім іншу ситуацію: ожиріння – захворювання індивідуальне, і перед тим, як його лікувати, необхідно з’ясувати, що стало причиною появи зайвих кілограмів.


 • Позбутися болю в спині китайцеві допомогли щоденні прогулянки в черевиках, що важать 400 кілограмів

  Позбутися болю в спині китайцеві допомогли щоденні прогулянки в черевиках, що важать 400 кілограмів · lesya · 11.12.2013 12:46

  Сидяча робота, відсутність фізичних навантажень, неправильний спосіб життя – все це дуже часто призводить до появи болю в спині. При чому все частіше стикаються з цією проблемою молоді люди, в яких розвиваються хвороби, не характерні для їхнього віку.


 • Небезпечні хвороби з приємними симптомами

  Небезпечні хвороби з приємними симптомами · lesya · 30.11.2013 11:29

  На світі є чимало дивних захворювань, природа і механізми яких вчені достеменно не з’ясували, незважаючи на численні дослідження. Симптоми цих захворювань можуть бути настільки неочікуваними, що навіть досвідченим спеціалістам важко догадатися, що до чого.


 • Новий штам ВІЛ вбиває ще швидше

  Новий штам ВІЛ вбиває ще швидше · lesya · 28.11.2013 20:21

  Епідемія СНІДу сьогодні розгулялася до неможливості: щороку сотні тисяч людей в світі помирають від СНІДу, а ще кілька мільйонів щороку заражаються інфекцією. Не дивно, що з кожним днем кількість коштів, виділених на фінансування досліджень цього смертельно небезпечного захворювання, зростає, принаймні в розвинених країнах, з’являються нові методики та препарати, здатні продовжити життя ВІЛ-інфікованим та вберегти від зараження здорових людей.


 • 7 простих способів профілактики кольок у немовлят

  7 простих способів профілактики кольок у немовлят · lesya · 03.11.2013 11:36

  Всі мами знають, що таке кольки. Безсонні ночі через різкий пронизливий біль в животику малюка – через це пройшла кожна жінка, в якої є діти. Кольки у немовлят виникають через те, що їхній крихітний кишечник за короткий час свого існування ще не встиг виробити власну мікрофлору. Тому дуже часто лікарі виписують препарати, покликані стимулювати роботу кишечнику, допомогти організму новонародженого самостійно справлятися з їжею.


 • Найбільш незвичні методи сучасної терапії

  Найбільш незвичні методи сучасної терапії · lesya · 15.10.2013 18:05

  Медицина на сьогоднішній день перебуває на досить високому щаблі свого розвитку. Вакцини та ліки, методики, генна терапія та створення різноманітних препаратів – все це спрямоване на те, щоб зробити життя людини приємнішим та довшим. Однак у деяких випадках медицина безсила: боротьба зі СНІДом, рак, цукровий діабет та низка інших захворювань – все це залишається за межею розуміння сучасних медиків.


 • Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки

  Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки · lesya · 08.10.2013 23:51

  Ох, скільки ж обов’язків лягає на плечі сучасної жінки!.. Прибирання, приготування їжі, догляд за дітьми, покупки в магазинах… А ще ж є хобі та бажання задовольнити власні амбіції… Та й виглядати хочеться охайно, отож і на догляд за собою доведеться виділити хоча б півгодини на день… Часу на все катастрофічно не вистачає, але жінки примудряються встигати все і всюди. Щоправда, недавно експерти з’ясували, що такий ритм життя вкрай негативно позначається на здоров’ї жінки, отож чоловікам, які дбають про здоров’я власних жінок (як фізичне, так і психологічне), варто частину обов’язків перебрати на себе: в результаті проведеного нещодавно дослідження спеціалісти з’ясували, що робота по дому небезпечна для здоров’я жінки.


 • Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта

  Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта · lesya · 02.10.2013 22:18

  Неймовірні можливості продемонстрували цими днями китайські медики: вони проводять активну підготовку до проведення операції з пересадки носа. Найцікавішим є те, що ніс було вирощено… прямо на лобі пацієнта.


 • Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини

  Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини · lesya · 24.09.2013 11:55

  Нещодавно в результаті проведення низки досліджень вченими було встановлено, що такі популярні сьогодні татуювання становлять смертельну загрозу для здоров’я людини, стаючи причиню невиліковних захворювань, від яких люди помирають в страшних муках.


 • Китайські медики шукають кров невинних дівчат для проведення досліджень

  Китайські медики шукають кров невинних дівчат для проведення досліджень · lesya · 18.09.2013 18:29

  Бурхливі суперечки викликало у Китаї оголошення, опубліковане кафедрою онкології Пекінського університету: у ньому фахівці повідомили, що для проведення низки досліджень їм потрібна кров невинних дівчат. Таким способом вчені сподіваються дослідити вірус папіломи, адже, як твердить представник клініки Гуань Цзюпін, ризик підхопити вірус у незайманих жінок зведений до мінімуму.


Всього 421 на 22 сторінках