Медицина

 • Американцю поставили діагноз "хронічний гомосексуалізм". Тепер він подає до суду

  Американцю поставили діагноз "хронічний гомосексуалізм". Тепер він подає до суду · lesya · 15.08.2014 16:29

  Некомпетентність окремих медиків по-справжньому вражає: деякі «світила» медицини не вміють відрізнити ангіну від бронхіту, не говорячи вже про набагато серйозніші захворювання. Часто невірний діагноз може призвести до смерті пацієнта, і то навіть від захворювання, яке в наш час лікується без зайвих зусиль.


 • У французькій лікарні відкриють бар для невиліковно хворих пацієнтів

  У французькій лікарні відкриють бар для невиліковно хворих пацієнтів · lesya · 05.08.2014 19:56

  В одній з французьких лікарень вирішили піти назустріч невиліковно хворим пацієнтам. Щоб хоч якось полегшити їхнє згасаюче життя та розрадити сіре існування, керівництво закладу вирішило відкрити на території лікарні винний бар, куди зможуть ходити невиліковно хворі пацієнти та їхні родичі. Дивна лікарня розташовується на півдні центральної частини Франції.


 • Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка

  Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка · lesya · 28.07.2014 21:24

  Цими днями до китайських медиків зі скаргами на біль у животі звернувся один чоловік. На перший погляд нічим непримітний чолов’яга середніх років при ретельному обстеженні ввів медиків у шок. Більше того, результати медичного обстеження неабияк вразили самого пацієнта. І мова йде не про якесь таємниче чи смертельне захворювання, зовсім ні.


 • Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба

  Індійські хірурги видалили пацієнту 232 зуба · lesya · 24.07.2014 17:21

  Недавно мумбайським хірургам довелося провести унікальну і досить складну операцію – вони видалили з рота пацієнта двісті тридцять два зайвих зуба!


 • Пацієнтів з імунною недостатністю лікуватимуть за допомогою трансплантації фекалій

  Пацієнтів з імунною недостатністю лікуватимуть за допомогою трансплантації фекалій · lesya · 17.07.2014 15:03

  На сьогоднішній день медицині відомо чимало причин виникнення імунної недостатності. Одна з них - бактерія Clostridium difficile, що поселяється в нашому кишечнику і знижує імунітет, без якого наш організм не здатен протистояти вірусам та інфекційним захворюванням. Усунути причину виникнення імунної недостатності (у даному випадку мова йде про бактерію Clostridium difficile), допоможе фекальна трансплантація. Ця не надто приємна процедура дозволить усунути чимало проблем, переконані американські медики.


 • Щоб вилікувати депресію, треба відмовитися від сну

  Щоб вилікувати депресію, треба відмовитися від сну · lesya · 10.07.2014 19:55

  Депресія стала однією з головних проблем сучасного людства. Напружене повсякденне життя призводить до того, що люди все частіше впадають у депресію, втрачаючи смак до життя, а медики в намаганні якомога швидше подолати проблему, приписують їм антидепресанти, прийом яких в цілому ні до чого доброго не приводить.


 • Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів

  Вчені створили програму, яка розпізнаватиме генетичні захворювання за фотографіями родичів · lesya · 02.07.2014 09:55

  Досить цікаву і, мабуть, корисну програму розробили недавно дослідники з Оксфордського університету. Програма допоможе діагностувати рідкісні генетичні захворювання на основі сімейних фотографій. Розроблений комп’ютерний алгоритм аналізуватиме риси обличчя та зіставлятиме їх з характеристиками, взятими з бази даних. Якщо така діагностика стане простою і доступною, то дуже багатьох проблем можна буде уникнути.


 • Хірург поміг пацієнту позбутися лисини, вставивши йому в голову повітряну кульку

  Хірург поміг пацієнту позбутися лисини, вставивши йому в голову повітряну кульку · lesya · 27.06.2014 23:12

  Для деяких чоловіків лисина стає справжньою проблемою – вони настільки комплексують через відсутність волосся на голові, що навіть готові на складні операції.


 • Лікарі змусили пацієнтку співати під час операції

  Лікарі змусили пацієнтку співати під час операції · lesya · 17.06.2014 12:27

  Досить складну і деякою мірою незвичну операцію перенесла цими днями Алама Канті: жінці шляхом оперативного втручання видаляли пухлину в області горла. Однак на відміну від інших пацієнтів, які здебільшого сплять під дією загального наркозу, жінка на протязі всієї операції… співала. Справа в тому, що пацієнтка перебувала під гіпнозом, а співати її змусили для того, щоб медики розуміли, наскільки успішно проходить операція та чи не пошкодили вони, бува, голосових зв’язок.


 • Тварини стануть донорами для людей

  Тварини стануть донорами для людей · lesya · 19.05.2014 15:22

  Медики могли б врятувати десятки тисяч життів, якщо б у них було достатньо донорських органів. Медицина сьогодні дозволила проводити трансплантацію значної частини внутрішніх органів, але ось проблему відторгнення подолати поки що не вдалося. Саме тому донора з відповідною групою крові та низкою інших показників знайти дуже важко, і тисячі життів обриваються, так і не дочекавшись черги на операцію.


 • Соєвий соус стане ліками від СНІДу

  Соєвий соус стане ліками від СНІДу · lesya · 09.05.2014 07:59

  Соєвий соус сьогодні став досить популярною приправою. Хтось його любить, хтось не дуже, та, як виявилося, соєвий соус може міцно увійти в життя багатьох людей. Справа в тому, що в результаті низки медичних досліджень виявилося, що цей продукт може допомогти у лікуванні ВІЛ-інфекції.


 • Вчені навчилися вирощувати нові зуби

  Вчені навчилися вирощувати нові зуби · lesya · 05.05.2014 14:13

  Далеко не всі люди можуть похвалитися голлівудською усмішкою: у когось зуби від природи жовтуваті, а в когось вони ростуть не в той бік. Та розвиток сучасної медицини дозволяє легко усунути всі ці проблеми.


 • Удар по голові перетворив двієчника на генія

  Удар по голові перетворив двієчника на генія · lesya · 25.04.2014 21:45

  Не обов’язково народитися генієм, щоб володіти неймовірними розумовим здібностями: іноді генієм можна стати після звичайного удару по голові.


 • Американець подав до суду на лікарів-проктологів через жарти під час обстеження

  Американець подав до суду на лікарів-проктологів через жарти під час обстеження · lesya · 24.04.2014 19:26

  Лікарі – теж люди, тож часом і їм, попри всю серйозність професії, хочеться пожартувати. Втім, іноді їхні жарти можуть перетнути дозволену межу і вилізти боком: медики зі штату Вірджинія постали перед судом через те, що вирішили пожартувати над пацієнтом.


 • Вчені навчилися "дорощувати" очі

  Вчені навчилися "дорощувати" очі · lesya · 23.04.2014 16:37

  Розвиток сучасної медицини дозволив медикам проводити надскладні операції ще ненароджених дітей, усуваючи різноманітні патології плоду. Більше того, лікарі навчилися виходжувати зовсім крихітних малюків, що появляються на світ з вагою до п’ятисот грамів. Але далеко не все проходить гладко – близько 20% недоношених немовлят мають серйозні проблеми з зором – у них розвивається так звана ретинопатія недоношених.


 • В животі американця виявили власну пивоварню

  В животі американця виявили власну пивоварню · lesya · 16.04.2014 21:57

  Що може бути смачніше, ніж кухоль хмільного холодного пива у літню спеку? Нічого, подумає більшість любителів цього пінистого напою. Може, й нічого, та явно не для одного американця, мешканця Техасу, з яким пиво зіграло злий жарт.


 • Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині

  Китаянка, прокинувшись, знайшла свої груди в себе на спині · lesya · 15.04.2014 20:23

  Пластична хірургія в новому тисячолітті вийшла на новий рівень, і лікарі не лише навчилися змінювати недосконалі форми органів чи усувати результати аварій – вони вміють вирощувати… людські органи. В результаті таких наукових досягнень навіть люди, що втратили ніс або вухо, отримали надію відновити пошкоджені частини обличчя.


 • Тютюн допоможе вченим у лікуванні раку

  Тютюн допоможе вченим у лікуванні раку · lesya · 08.04.2014 23:17

  Нещодавно вчені виявили, що тютюн може бути корисним у боротьбі з раком. Та курцям не варто поспішати втішати себе марним надіями: мова йде про рослину тютюн, а не про її перероблений варіант, яким нашпиговані цигарки. Та й «допомога» буває різною…


 • Британські вчені виростили вухо з жирових тканин

  Британські вчені виростили вухо з жирових тканин · lesya · 31.03.2014 12:35

  Сьогодні в медицині широко використовуються нанотехнології – завдяки їм медики навчилися вирощувати людські органи в лабораторних умовах, а потім імплантувати їх пацієнтам. Нещодавно лондонським лікарям вдалося виростити вухо окремо від тіла пацієнта.


 • Нетрадиційні методи діагностики

  Нетрадиційні методи діагностики · lesya · 25.03.2014 18:56

  Наш організм – це надскладна система, всі частини якої повинні злагоджено працювати, інакше ні про добре здоров’я, ні про довголіття говорити не доведеться. Як і в годиннику вихід з ладу найдрібнішої деталі позначається на роботі механізму в цілому, так і в нашому організмі порушення функціонування будь-якого органу може спричинити низку серйозних проблем зі здоров’ям.


Всього 421 на 22 сторінках