Культура

 • Джоан Роулінг написала повідомлення-загадку в Твіттері

  Джоан Роулінг написала повідомлення-загадку в Твіттері · lesya · 07.10.2014 18:47

  Знаменита письменниця з Британії, яку шанувальники знають як Джоан Роулінг і яка є авторкою серії книг про чарівника Гаррі Поттера, як і годиться знаменитостям, має чимало шанувальників. Фанати творчості письменниці з нетерпінням очікують виходу її нових книг, смакуючи подробиці та найменші натяки, в яких найприскіпливіші можуть відшукати бодай якусь інформацію про літературні плани Джоан на майбутнє.


 • В Москві запрацює театр для немовлят

  В Москві запрацює театр для немовлят · lesya · 07.10.2014 12:11

  Справжні цінителі мистецтва ніколи не відмовляться переглянути гарний театральний спектакль. Справді, театр – це якийсь особливий вид мистецтва, який дозволяє з головою зануритися в атмосферу, що так відрізняється від нашого сірого повсякдення.


 • Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання

  Британська художниця створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання · lesya · 12.09.2014 17:34

  Досить цікавий витвір мистецтва представила цими днями знаменита англійська художниця – вона створила книгу, сторінки якої чорніють під час прочитання.


 • Заради мистецтва китайська художниця 36 днів спатиме на ліжку з колючого дроту

  Заради мистецтва китайська художниця 36 днів спатиме на ліжку з колючого дроту · lesya · 16.08.2014 12:52

  На що тільки не підуть люди заради мистецтва. Навіть якщо доведеться терпіти біль і страждання, вправні і віддані своїй справі митці не зупиняться, адже, як і краса, високе теж потребує жертв.


 • Спектакль з Камбербетчем обійшов за популярністю концерти Бейонсе і Jay-Z

  Спектакль з Камбербетчем обійшов за популярністю концерти Бейонсе і Jay-Z · lesya · 14.08.2014 17:56

  Життя акторів сповнене пригод і несподіванок: одна вдала роль, і ти вже прокинувся знаменитим. Так, акторська професія, як ніяка інша, сповнена ризиків і несподіваних можливостей: одні все життя задовольняються другорядними ролями, а інші, блискуче виконавши роль в якомусь блокбастері, роблять собі ім’я на все життя.


 • У Києві відкрили музей Володимира Висоцького

  У Києві відкрили музей Володимира Висоцького · lesya · 28.07.2014 16:23

  Цими днями у Києві було відрито музей, присвячений легендарному радянському виконавцю Володимиру Висоцькому. Церемонія відкриття музею відбулася в річницю смерті знаменитого виконавця.


 • Експерти засумнівалися в автентичності полотен Малевича

  Експерти засумнівалися в автентичності полотен Малевича · lesya · 21.07.2014 20:03

  Картини деяких художників продаються за такі суми, що в людей, далеких від мистецтва, вони, ці суми, викликають спантеличення (до речі, по секрету скажемо, у деяких митців теж). Справді, як можна заплатити мільйони доларів за якусь безглузду мазанину, яку намалювати може навіть не надто талановита дитина? Втім, щось та й є у тих картинах, а може, свою роль відіграє піар, але картини деяких митців не лише збирають мільйонні аудиторії, але й стають цікавим об’єктом для шахраїв.


 • Джоан Роулінг зробила Гаррі Поттера героєм жовтої преси

  Джоан Роулінг зробила Гаррі Поттера героєм жовтої преси · lesya · 16.07.2014 19:55

  Поки дещо збентежені фанати сумують з приводу того, що улюблена історія про улюбленого чарівника Гаррі Поттера дійшла кінця, авторка популярних книг Джоан Роулінг не дрімає: недавно вона опублікувала нову історію про змужнілого Гаррі Поттера. В цій історії вона вперше розказала читачам історію «хлопчика, який вижив».

  Стиль нової роботи Роулінг кардинально відрізняється від усіх попередніх книг. Її останній твір написаний у стилі таблоїдної журналістики, тож він скидається радше на сатиру, ніж на серйозну роботу.

  Продовження знаменитої серії книг про знаменитого чарівника написане у вигляді статті, опублікованої на сторінках вигаданого видання "Щоденний пророк", автором якої є вигадана журналістка Рита Скітер. У статті Рита ретельно описує гостей VIP-трибуни, що прийшли на чемпіонаті світу з квідичу.


 • Івано-Франківська поетеса закликала жінок відмовитися від носіння трусів

  Івано-Франківська поетеса закликала жінок відмовитися від носіння трусів · lesya · 04.07.2014 21:52

  Цими днями на території Росії та країн Митного союзу в дію вступив закон, який забороняє представницям прекрасної статі носити мереживну білизну: мовляв, синтетика є шкідливою для жіночого здоров’я, а оскільки представниці прекрасної статі не можуть самостійно відмовитися від звабливих трусиків, зробити це за них вирішили депутати Держдуми.


 • У Британії незастелене ліжко з купою сміття довкола продали за чотири мільйони доларів

  У Британії незастелене ліжко з купою сміття довкола продали за чотири мільйони доларів · lesya · 03.07.2014 13:34

  Як ви гадаєте, скільки можна заробити, продавши незастелене ліжко з зібганою постіллю та купою сміття, розкиданого навкруг? Не здогадаєтеся ніколи: більше чотирьох мільйонів доларів!!!


 • Вчені розгадали таємницю "Блакитної кімнати" Пабло Пікассо

  Вчені розгадали таємницю "Блакитної кімнати" Пабло Пікассо · lesya · 20.06.2014 12:35

  Після багаторічних досліджень мистецтвознавцям врешті-решт вдалося розгадати таємницю «Блакитної кімнати» - картини, написаної знаменитим художником Пабло Пікассо. Виявляється, весь цей час під картиною Пабло переховувався ще один шедевр, створений рукою геніального митця.


 • У Німеччині покажуть "живу" копію вуха ван Гога

  У Німеччині покажуть "живу" копію вуха ван Гога · lesya · 06.06.2014 16:06

  В світі є чимало музеїв, експонати яких вражають здорові мізки середньостатистичної людини. Орієнтовані вони, здебільшого, на вузьке коло людей, здатних оцінити всі «примхи» сучасного мистецтва.


 • Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври

  Художники, що перетворюють старі телефонні довідники на шедеври · lesya · 02.06.2014 13:03

  З появою Інтернету тисячі телефонних довідників перетворилися в тонни макулатури. Справді, кому потрібні громіздкі видання, якщо потрібний номер можна з легкістю знайти в Інтернеті? Тим більше, що телефонні номери змінюються, і якщо в Інтернеті оновити дані можна з легкістю, то у випадку з традиційними паперовими довідниками стає необхідним перевидання, а це, грубо кажучи, додаткове сміття.


 • Топ-5 знаменитостей без вищої освіти

  Топ-5 знаменитостей без вищої освіти · lesya · 30.05.2014 15:02

  Сьогодні молодь розуміє, як важливо успішно закінчити школу та здобути вищу освіту в Університеті: диплом про вищу освіту відкриває широкі можливості в плані пошуку роботи та побудови кар’єри. Тому питання, вступати чи не вступати до лав вищого навчального закладу, не повинне виникати ні в кого.


 • Норвезький художник приготував і з'їв власне стегно

  Норвезький художник приготував і з'їв власне стегно · lesya · 26.05.2014 23:37

  На що тільки не піде людина во ім’я мистецтва – хтось відрізає собі вуха, хтось привселюдно «несе» яйця, а хтось поїдає частини власного тіла, знімаючи все на камеру, а потім демонструючи публіці.


 • Дослідники відшукали прототип Еркюля Пуаро

  Дослідники відшукали прототип Еркюля Пуаро · lesya · 19.05.2014 23:29

  Знаменитий Еркюль Пуаро, герой детективних творів Агати Крісті, мав свій прототип. Ним, як з’ясували дослідники, ймовірніше за все, був один бельгієць.


 • У Британії запустили портал вікторіанської літератури

  У Британії запустили портал вікторіанської літератури · lesya · 16.05.2014 15:16

  Цими днями користувачі Інтернету отримали доступ до вельми цікавих літературних документів - британська бібліотека запустила портал, на якому міститься більше тисячі цінних джерел літератури вікторіанської епохи та не менш цінні зразки класичної літератури.


 • Молоді Іспанії видаватимуть "духовну їжу" за талонами

  Молоді Іспанії видаватимуть "духовну їжу" за талонами · lesya · 06.05.2014 23:18

  Те, що культурний рівень молоді знизився після появи комп’ютерів та практично необмеженого доступу в Інтернет, сьогодні турбує багатьох. Й активісти, соціологи та навіть урядові представники намагаються вжити заходів, що допомогли б вирішити цю ситуацію.


 • У Британії видали книгу найбезглуздіших онлайн-коментарів

  У Британії видали книгу найбезглуздіших онлайн-коментарів · lesya · 05.05.2014 20:23

  Часом зайдеш на якийсь сайт чи форум, почитаєш коментарі та запитання, і диву даєшся: чи то вже люди зовсім здуріли, чи це у них жарти такі, чи, може, пишуть вони на замовлення – погодьтеся, і натяку на здоровий глузд в деяких коментарях немає.


 • Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували

  Виставка «Архітектура і Будівництво» - дизайнери тріумфували · Іра Мотрук · 01.05.2014 15:54

  Весна цього року стала для Донецька особливою. З 9 по 11 квітня в Донецькому Виставковому Центрі «ЕКСПОДОНБАС» відбулися два знакових заходи: Міжнародний форум муніципального розвитку і Міжнародна муніципальна виставка «МістоЕкспо2014».


Всього 411 на 21 сторінці