Культура

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?


 • Як створити маленьку Італію в своїй квартирі?

  Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? · Марина Левицкая · 30.12.2015 14:46

  Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.


 • В Японії є святиня, яка лікує геморой

  В Японії є святиня, яка лікує геморой · Марина Левицкая · 07.11.2015 16:47

  Більшість людей ходить в храм тільки на великі свята або тоді, коли хочуть попросити допомоги. Але далеко не всі знають, кому і про що молитися. У кожній країні свої традиції, яких дотримуються протягом багатьох століть.


 • В Мексиці через посуху на поверхню виплив древній храм

  В Мексиці через посуху на поверхню виплив древній храм · lesya · 19.10.2015 19:49

  Зараз у Мексиці – тривала посуха, і попри низку негараздів та труднощів, що вона принесла з собою, має це стихійне лихо і певні позитивні сторони.

  За останній час рівень води в деяких водоймах Мексики знизився на цілих двадцять чотири метри. Причина тому – відсутність дощів, що потягли за собою цілу купу серйозних проблем. Страждають врожаї й худоба, а людям не вистачає питної води.

  Тим не менше, в результаті цієї засухи, що стала найпотужнішою за останні сімдесят років, у Мексиці з’явилася ще одна пам’ятка – древній храм, руїни якого сплили на поверхню водойми.

  Храм з’явився на поверхні озера в мексиканському штаті Чьяпас. Вік споруди, за оцінками вчених, - чотири століття, і тепер туристи отримали змогу самостійно оглянути унікальні руїни.


 • На історичних полотнах знаменитих художників зобразили Містера Біна

  На історичних полотнах знаменитих художників зобразили Містера Біна · lesya · 12.10.2015 20:58

  Оригінально підійти до класичних творів образотворчого мистецтва вирішив художник Родні Пайк. Переглядаючи надміру серйозні та навіть трохи похмурі твори класиків різних часів, Родні вирішив, що треба ці полотна зробити трохи веселішими. І поки одні домальовують усмішку Моні Лізі, він вирішив піти іншим шляхом.


 • У Лондоні музей, що мав захищати права жінок, несподівано перетворився на музей, який захищає Джека-Різника

  У Лондоні музей, що мав захищати права жінок, несподівано перетворився на музей, який захищає Джека-Різника · lesya · 06.10.2015 22:27

  У Лондоні є музей, який вирішив показати світові роль жінок в історії, і зробити це вельми оригінальним способом. Фактично, новий лондонський музей вирішив показати хід історії очима жертв Джека-різника. Та вийшло так, що він перетворився на музей убивці, і почав захищати саме його права.


 • Їм не можна писати про секс: сніжний ком злягань та опуклий фізкульт-привіт або Як британці затролили відомого поп-співака

  Їм не можна писати про секс: сніжний ком злягань та опуклий фізкульт-привіт або Як британці затролили відомого поп-співака · lesya · 06.10.2015 19:57

  Поетам та письменникам, і навіть співакам, частенько доводиться «міняти кваліфікацію». Вони розвиваються, ростуть і часто пробують щось нове. Але не завжди ці спроби бувають вдалими: цими днями критики в пух і прах розбомбили новий роман британського співака Морріссі. Буквально два дні тому популярний поп-виконавець випустив свій дебютний роман, як уже через сорок вісім годин Інтернет вибухнув… реготом, жартами і фотожабами.


 • Віденський ярмарок сучасного мистецтва переїхав на нове місце

  Віденський ярмарок сучасного мистецтва переїхав на нове місце · lesya · 24.09.2015 18:08

  Міжнародний ярмарок сучасного мистецтва цими днями відкрився у Відні. Захід контролюється російськими підприємцями, і тепер він відкрився на новому місці і під новою назвою.


 • У Токіо вперше відкрилася виставка японської еротичної гравюри

  У Токіо вперше відкрилася виставка японської еротичної гравюри · lesya · 23.09.2015 18:33

  Гарна новина для цінителів мистецтва – у Японії чотири дні тому, дев’ятнадцятого вересня, вперше в історії японської культури відкрилася виставка класичної японської еротичної гравюри. Побачити унікальні експонати можна в музеї Ейсей-Бунке, що знаходиться в столиці країни Токіо.


 • Художниця намалювала портрет Трампа менструальною кров'ю

  Художниця намалювала портрет Трампа менструальною кров'ю · lesya · 16.09.2015 23:43

  Мільярдер Дональд Трапм, ім’я якого останнім часом все частіше з’являється на сторінках преси через його політичну діяльність, недавно став натхненням для однієї дами родом з Порленда (штат Орегон). Сара Леві (Sarah Levy) називає себе художницею та незалежним журналістом, і недавно вона представило світові своє чергове творіння – портрет потенційного кандидата у президенти США Дональда Трампа, головна особливість якого в тому, що написаний він кров’ю, зібраною під час менструацій.


 • Британський художник проголосив "кінець ери людства"

  Британський художник проголосив "кінець ери людства" · lesya · 31.08.2015 20:03

  Досить депресивний, моторошний і сумний проект представив недавно один британський художник, який вирішив проголосити «кінець ери людства».


 • У Китаї з'явиться "Кобзар" Шевченка з ілюстраціями китайських художників

  У Китаї з'явиться "Кобзар" Шевченка з ілюстраціями китайських художників · lesya · 21.08.2015 16:33

  Досить цікава книжка скоро має з’явитися у Китаї. Її неодмінно захочуть мати у своїй колекції українські колекціонери, віддані вітчизняній літературі: китайці планують видрукувати "Кобзар", ілюстрації до якого намалюють китайські художники.


 • У Швейцарії пройде фестиваль голих художників

  У Швейцарії пройде фестиваль голих художників · lesya · 14.08.2015 17:37

  Через кілька днів у Швейцарії відбудеться цікавий мистецький захід, на який запрошуються всі любителі «оголеної натури» - двадцять першого-двадцять другого серпня тут пройде перший в світі фестиваль, учасниками якого стануть голі художники.


 • Влада Брюсселя зробить "Пісяючому хлопчику" рентген

  Влада Брюсселя зробить "Пісяючому хлопчику" рентген · lesya · 12.08.2015 22:44

  Вже найближчим часом влада Брюсселя має провести рентген знаменитої пам’ятки – статуї пісяючого хлопчика. Справа в тому, що експерти засумнівалися в автентичності даної скульптури.


 • В Іспанії відкрили туристичний маршрут місцями життя і творчості Хемінгуея

  В Іспанії відкрили туристичний маршрут місцями життя і творчості Хемінгуея · lesya · 11.08.2015 19:06

  Шанувальникам творчості Ернеста Хемінгуея варто відвідати Каталонію – тут, в містечку Таррагона, в одному з наймальовничіших куточків Іспанії, проводитимуть цікаві екскурсії, на яких мандрівники зможуть побувати в тих місцях, де жив і творив знаменитий американський письменник Ернест Хемінгуей.


 • Шекспір любив марихуану

  Шекспір любив марихуану · lesya · 10.08.2015 14:52

  У кожного є свої таємниці. Були вони і у знаменитих класиків. Більше того, якраз у них цих таємниць було дуже багато.


Всього 411 на 21 сторінці