Як поповнити баланс, додаючи власні роботи

Додаючи роботу в базу, ви визнаєте себе її автором і погоджуєтесь на те, що роботу будуть завантажувати інші учасники студентського обмінника.

Не всі роботи попадають до нашої бази. Ми відхиляємо роботи по причині:
1. Застаріла робота - якщо робота містить неактуальну статистичну інформацію або застарілі нормативні джерела.
2. Неповнотекстова робота - в роботі відсутні додатки або список літератури, графічні матеріали чи інші частини роботи.
3. Робота з іншого сайту, або плагіат - якщо робота повністю чи частково шукається в інтернеті і не містить посилань на використані джерела. Рефератні сайти не вважаються джерелом для написання студентських робіт.
4. Вірус - Файли робіт, заражені вірусом.
5. Пошкоджені, або порожні файли робіт.
6. Формат файлу - до обмінної системи приймаються заархівовані файли робіт, збережені в форматі doc, xls. DocX та xlsХ не приймаються. Будь-ласка, перезбережіть такі файли в формат doc та xls. Якщо додатки до робіт знаходяться в окремих файлах, або є сканованими картинками, згрупуйте всі потрібні файли до одного архіву. Якщо робота знаходиться в кількох файлах, необхідно їх згрупувати і пронумерувати в правильній послідовності.
7. Розрахункові роботи - робота не приймається, якщо вона написана за варіантом, чи має ситуаційні задачі.
Ви можете оскаржити відхилення вашої роботи, довівши свою правоту адміністраторові сайту. За ігнорування вимог до вмісту робіт - штраф 1 юніт.

Увага! Зарахування коштів не автоматичне! Команда сайту перевіряє кожну роботу по зазначеним вище пунктам, і тільки після перевірки, баланс поповнюється.

Натисніть «Додати реферат» в меню «Студент», і перед вами з’явиться форма для додавання робіт з корисними підказками.

В розділі «Мої реферати» знаходиться список доданих вами робіт. Він виглядає так:


Робота, відмічена зеленим кольором – пройшла модерацію, баланс поповнився.
Робота, відмічена червоним кольором – відхилена.
Робота, відмічена жовтим кольором – очікує рішення модератора.

Перевірка робіт і зарахуванню коштів може тривати від 1 години до 3-х днів.

Відхилені роботи, які, на думку модераторів сайту, можуть стати в пригоді іншим користувачам, не видаляються з бази автоматично. Якщо таку роботу хтось завантажить – на ваш рахунок буде автоматично зараховано кошти.
Якщо ви не бажаєте чекати, доки хтось завантажить роботу, ви можете видалити всі відхилені роботи самостійно. Відхилені роботи не попадають до пошукових систем.

Затверджені роботи, які попали в базу, студенти видаляти не можуть, оскільки за їх рахунок компенсовано вартість завантажених матеріалів з нашого сайту.


online slots for fun