Останні записи в блогах

 • Світовий ринок машинного перекладу в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 11.09.2009 21:10

  На сьогоднішній день, не дивлячись на глобалізацію, наслідком якої є руйнування культурних, економічних і мовних бар'єрів, попит на переклад залишається високим. Нації прагнуть до збереження своєї культурної унікальності, невід'ємною частиною якої є мова – так, наприклад, в Європейському Союзі, об'єднуючому декілька держав, офіційно використовується декілька ж мов. Крім того, країни світу активно співробітничають один з одним в різних сферах – екологія, економіка, освіта, промисловість і т.д. - і в такій співпраці переклад використовується для того, щоб досягти взаєморозуміння, полегшити розповсюдження інформації і зробити її доступною більшому громадянству.

 • Може скуштуєте? в блозі Невідоме про відоме · від Lesly · додано 11.09.2009 16:14

  Подорожувати різними країнами світу - це, безперечно незабутній досвід: зустрічі з цікавими людьми, знайомство з іншою культурою, іноді незрозумілою для туриста, культурними та історичними пам’ятками певного народу… Найсміливіші мандрівники навіть наважуються скуштувати місцеву кухню. Щоб довести, що про смаки не сперечаються пропоную переглянути наступний список не зовсім звичної для нас їжі.

  3 коментарі
 • Чому Земля – магніт? ч. 7. Риби та сонце в блозі Науково-пізнавальний · від Олег · додано 10.09.2009 16:47

  Особливе місце в програмі геомагнітних досліджень під час експедиції «Зорі» було відведено вивченню електричних струмів в земній корі.

 • Чому Земля – магніт? ч. 6. Допомога Палеонтологів в блозі Науково-пізнавальний · від Олег · додано 10.09.2009 16:18

  Аналіз черепків з гончарних печей стародавнього Карфагена показав, що в 146 році до нашої ери в цій точці на березі Африки відхилення дорівнювало 30 ', а нахил 58 °. Тепер же величини зовсім інші:

 • Земля - центр Всесвіту?! в блозі Науково-пізнавальний · від Олег · додано 07.09.2009 18:53

  Є в науці моменти про які вчені чомусь говорити не хочуть чи говорять з неохотою. Ми не вчені, а прості люди і ми з Вами незаангажовані в наукових питаннях і дякуючи цьому можемо побачити те, чого не помічають «ці генії», які за деревами не бачать лісу…

 • Чому Земля – магніт? ч. 5 Істина десь поряд в блозі Науково-пізнавальний · від Олег · додано 05.09.2009 12:23

  Як тепер, у результаті безлічі дослідів і довголітніх спостережень в усіх куточках планети, представляють вчені будову великого земного магніту?

 • Мрієте схуднути? Не забудьте про кабачок в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 04.09.2009 14:41

  Кабачки не тільки смачні, але й корисні для здоров'я. Цей чудовий овоч може не просто похвалитися величезною кількістю своїх корисних властивостей, а й гідно проявити їх на практиці. Кабачок - справжнє джерело дуже важливих для організму мікроелементів. Калій, кальцій, залізо, магній. А вони, як відомо, так необхідні для серця, мозку, м'язів та печінки.

  Крім того, він відмінно засвоюється та служить прекрасним дієтичним продуктом. І що цікаво, він ідеально підходить для найрізноманітніших дієт. Наприклад, відварені кабачки, а також кабачкове пюре і пудинги активно використовуються в харчуванні пацієнтів, що мають проблеми з шлунково-кишковим трактом.

 • Altair 8800 - перший персональний комп’ютер. Історія створення. в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 04.09.2009 14:06

  Персональний комп’ютер - така здавалось би звичайна річ у нашому побуті, ще років 30 тому був чимось з області фантастики. Електронно-обчислювальні машини були в той час складними в керуванні, дуже габаритними та коштували надзвичайно дорого, не кожен інститут міг собі дозволити придбання подібної техніки, не кажучи вже про індивідуальних користувачів. Сфера використання таких машин – оборонна промисловість, наукові дослідження, проектування та різного роду економічні аналізи. Причому не було універсальних програмних інструментів, під кожну конкретну задачу писався спеціальний софт. Керування тогочасними комп’ютерами вимагало ґрунтовних знань в області програмування та особливостей функціонування електронних компонентів конкретної машини, оскільки більшість програм писалась в машинних кодах ЕОМ, на якій планувалось її використовувати. Другим вагомим аргументом проти масового використання таких комп’ютерів був мізерний, по сучасних мірках, розмір оперативної пам’яті, а також висока ціна, непрактичність та низька надійність засобів зберігання інформації (перфострічки, перфокарти та магнітні стрічки і диски). Все змінив випадок.

  1 коментар
 • Чому Земля – магніт? ч. 4 У пошуках істини в блозі Науково-пізнавальний · від Олег · додано 03.09.2009 18:18

  Гільберт помилявся. Таємниця магнітного відхилення була розгадана ще до нього

 • Якщо сусіди Вас дістали… в блозі Інформаційно-пізнавальний · від Олег · додано 02.09.2009 18:13

  Ви проходите додому з роботи, а за однією стіною глухий старий дідуган слухаю на повну котушку радіо, за іншою стіною – підлітки голосно слухають музику, а над головою бігають, мови ті коні сусіди зверху. Знайома ситуація? Що ж робити? Вихід є – читайте цю статтю.

  3 коментарі
Всього 1054 на 106 сторінках