Останні записи в блогах

 • Камеди Клаб в блозі Ego Blog · від Ego · додано 08.01.2010 22:12

  Все мы знаем, что такое Камеди Клаб. (Надеюсь, что все). Поэтому я не собираюсь сейчас расписывать, какие же прикольные ребята там собрались, представлять их всех вместе, а потом каждого по отдельности (сначала российских, а потом украинских)))

  Нет. Мне хочется разобрать с вами один единственный аспект этой (относительно) новой передачи.

  2 коментарі
 • Голосіївський район отримав благословення Святійшого Патріарха Кирила в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 08.01.2010 10:00

 • Мій однокурсник – Андрій Крицун. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.01.2010 19:08

  Ця стаття буде вже другою по рахунку.

  А в ній, дорогенькі, спробую ближче познайомити вас зі своїм земляком, однокласником в художній школі і однокурсником в академії, шаржистом і карикатуристом, дизайнером і графіком, порядним сім'янином та й просто романтиком - Андрієм Крицуном.

  Підготовка до видруку
  Підготовка до видруку
  4 коментарі
 • Коляда и деньги в блозі Ego Blog · від Ego · додано 07.01.2010 18:50

  Деньги портят все. Чтобы не говорили о древних традициях колядничества, как бы не умилялись этому ритуалу, сколько бы романтики и добродушия не пытались разглядеть в этом процессе - наличие во всем этом денежного аспекта лично для меня делает и колядничество, и колядников лишь меркантильным мероприятием.

  31 коментар
 • Чтение в туалете в блозі Ego Blog · від Ego · додано 07.01.2010 17:31

  Эпиграф: «Я читаю в туалете женские журналы, муж - книгу о рыбной ловле, бабушка – «Войну и мир» Льва Толстого и лишь один ребенок в туалете, как дурак, только писает и какает». (запись с одного из женских форумов)

  19 коментарів
 • Свобода в Интернете в блозі Ego Blog · від Ego · додано 07.01.2010 17:05

  В конце 2009 года блогосфера обсуждала кощунственный поступок нескольких блогеров, связанный с глумлением над посмертными фотографиями российского шоумена Владимира Турчинского. Этот скандал поднял весьма серьезный вопрос о свободе слова и поведения в Интернете.

  8 коментарів
 • Група кафедри графічного дизайну ЛНАМ 2000-20006 року. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 06.01.2010 23:31

  Але дуже хочеться познайомити вас з моїми однокурсниками, принаймні тими, які змогли реалізуватися в своєму покликанні та професії, або наполегливо над цим працюють (Андрій Крицун, Міхай Тимошенко, Ліля Тєптяєва, Віка Проців).

  Ідея, здається, непогана! Отже, ця стаття буде першою в цій серії з кодовою назвою "Група ГД ЛНАМ 2000-2006" (нічого собі закодувала). Наразі є тісний контакт, а разом з тим і інформація про Андрія та Міхая (не рахуючи себе) - тому, поки-що, саме про них. З іншими однокурсниками буде складніше...

  Між іншим, користуючись можливістю, хочу передати усій нашій групі гігантський ПРИВІТ і ще величезне ПРОХАННЯ:

  Народ, виходьте з підпілля - дайтеся знати!

  Віка Проців, Таня Бєлкіна, Ліля Тєптяєва, Міхай Тимошенко, Ігор Сіксай на балконі кафедри графічного дизайну
  Віка Проців, Таня Бєлкіна, Ліля Тєптяєва, Міхай Тимошенко, Ігор Сіксай на балконі кафедри графічного дизайну
  1 коментар
 • Метелики з бляшанок. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 04.01.2010 19:53

  Мабуть, дорогенькі, серед вас знайдуться такі, що пробували хендмейкнути порожню бляшанку від дезодоранту чи якогось напою? Принаймні, я знущалася над бляшанками від "дєзіків" ще в школі, створюючи з них квіти (кого зацікавить - кажіть - покажу як це робиться) і вази до компанії.

  А ось дизайнер Пол Віллінські створює свої роботи з того, що практично усі звикли називати сміттям - старих бляшанок і старих вінілових пластинок. І скажу вам відверто - дуже навіть не погано виглядає його "сміття"!

  Метелики ручної роботи від Paul Villinski
  Метелики ручної роботи від Paul Villinski
  2 коментарі
 • Скажи мені хто твій вчитель - і я скажу хто ти. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.01.2010 00:49

  Вчителі бувають різні - хто ж того не знає? Про одних можна сказати: "Хто вміє - робить, а хто не вміє - вчить інших", а про інших: "Хороший вчитель може навчити інших навіть того, чого сам не вміє". І кожен з нас навчався і в тих і в інших.

  Мені повезло - я навчалась у багатьох чудових викладачів. Їх було вдосталь і в художній школі, і в коледжі, і в академії.

  В цій статті хочу розповісти про викладачів кафедри графічного дизайну ЛНАМ, періоду мого навчання (2000-2006 роки).

  Знайомтеся - викладачі кафедри графічного дизайну ЛНАМ!

  Викладачі кафедри графічного дизайну (не повний склад)
  Викладачі кафедри графічного дизайну (не повний склад)
 • C Новым Годом! в блозі Ego Blog · від Ego · додано 31.12.2009 17:40

  Поздравляю всех с Новым 2010 годом! Пусть он принесет "Погляду" множество новых читателей и блоггеров. А в качестве подарка выставляю свои самые любимые песни новогодней тематики.

Всього 1054 на 106 сторінках