Останні записи в блогах

 • Психологія Хауса в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 28.12.2009 16:08

  лазячи по нету бачу шо Хаус - крутий чувак) футболки он продаються із мордахою Хауса, коронна його фраза everybody lies...шось в тому є...

  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...
  думаю, це ж якою треба були загадковою особою щоб хауса друкували на футболки...

  Глянула в тэлік, Hallmark показує ІІІ сезон Хауса, MGM - ІІ сезон, СТБ - V показував, Новий канал ше якийсь-там.. ну всьо, Хаус заполонив телебачення. Що ж це за чупакабра цей House M.D.?

  Читаю телекритику:

  «Доктор Хаус» - серіал не для домогосподарок, прихильниць «Сватів» чи «Вогню кохання». Він очолює перелік так званих серіалів для інтелігентних людей, і в цьому списку - «Втеча з в'язниці» (був у ефірі IСTV), «Декстер», «Кістки» і, звісно, «Теорія брехні»..."

  о-оо.. Так - я ж не домогосподарка! це якраз для мене - заспокоюю я себе поміщуючи в сковорідці хавчик аби не підгорів )

  2 коментарі
 • Эволюция человечества. Дом 2 в блозі Ego Blog · від Ego · додано 26.12.2009 16:59

  Долго не знал, под каким же «соусом» подать все то, что хочется сказать о телепроекте «Дом 2». Наконец, понял, что лучше всего приобщить эту заметку к теме, поднятой мною ранее, а именно – Эволюция человечества.

  9 коментарів
 • Феномен Сальвадора Дали в блозі Ego Blog · від Ego · додано 26.12.2009 13:27

  Можно ли считать знаменитого Маэстро Кисти, Сальвадора Дали – Гением изобразительного искусства?

  Почему я задумался над этим вопросом? Тому причиной есть один единственный факт, который не дает мне покоя - любой обыватель, считающий себя интеллектуалом, на вопрос «Кто Ваш любимый художник?» отвечает – Сальвадор Дали

  19 коментарів
 • Про Львівську національну академію мистецтв. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.12.2009 21:58

  Звичайно, харківська школа дизайну в Україні найстарша, а тому найдосвідченіша, і дуже хотілося навчатися дизайну та графіки, але до Львова ближче - тому, саме з цієї банальної причини, я й спрямувала усі свої сили на поступлення в ЛНАМ (тоді це була ЛАМ) - Львівську національну академію мистецтв.

  ЛНАМ, скляний корпус, 2001 рік
  ЛНАМ, скляний корпус, 2001 рік
  22 коментарі
 • Твори мистецтва з металобрухту. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.12.2009 19:58

  Але ж трапляються і у нас поціновувачі металевого брухту, які переконують усіх в тому, що з головою на плечах, і руками з правильного місця можна і з сміття зробити мистецтво. Шкода, але про них мало говориться в тому ж інтернеті. Будемо виправляти цю помилку - поговоримо про українських майстрів!

  Один з таких деміургів металевого світу - Микола Мазур - художник-живописець і творець металевих скульптур.

  Обємно-просторова композиція Миколи Мазура, 1989-1991 роки. Дитячий кінотеатрПланета, м. Хмельницький
  Обємно-просторова композиція Миколи Мазура, 1989-1991 роки. Дитячий кінотеатрПланета, м. Хмельницький
  2 коментарі
 • Дискотека 80-х - форева? в блозі Ego Blog · від Ego · додано 19.12.2009 00:44

  Вот уже несколько лет подряд в Новогоднюю ночь по телевизору крутят «Дискотеку 80-х». И знаете, что я подумал по этому поводу? Наверное, музыка именно этого периода на сегодняшний момент является лидером в плане объединения заводного танцевального ритма и хорошей мелодики.

  3 коментарі
 • Человек и неведомое в блозі Ego Blog · від Ego · додано 17.12.2009 20:38

  Для начала маленькая жизненная история. Своего рода «лытдыбр» в моем блоге.

  Сижу это я, значит, дома один за компом. Рыскаю по Интернету, собирая материал. Тишина.

  9 коментарів
 • Аналог scp з індикацією прогресу і продовженням обірваного копіювання або не curl'ом єдиним... в блозі Різне-дрібне для Mac OS X · від han · додано 17.12.2009 02:20

  Довелось перекидати з сервера на локальний Мак більшенький файлик (коло 10 гігабайт). Не довго думаючи запустив звичний, і надійний як лопата — curl -O. Та неочікувано процес обірвався на відмітці в 2 ГБ зі страшним ерором. Як виявилось, старенький vsftpd на сервері не може продовжити передачу файлу більшого за 2 ГБ. Апдейтити vsftpd було ліниво, httpd на тому сервері не має, тому подумав про scp, але scp не підтримує продовження обірваного копіювання...

  І тут з'являється він — rsync

 • Стимпанк. Металлические детали в неуловимой атмосфере в блозі Ego Blog · від Ego · додано 17.12.2009 00:14

  Есть такая оригинальная субкультура, как стимпанк (паропанк). Почему оригинальная? Да потому, что её довольно легко опознать, когда видишь перед собой конкретный пример стимпанка, но вот дать четкое определение, что же все-таки объединяет этих людей (стимпанкеров, то бишь) – не всегда удается.

  6 коментарів
 • Вампиры и Интернет в блозі Ego Blog · від Ego · додано 16.12.2009 19:14

  Что означает для вас слово "вампир"? Считаете ли вы, что вампиры - это просто герои средневековых легенд или голливудских фильмов, то есть кто-то, встреча с кем в вашей реальной жизни составляет 0,01%? А если я скажу, что вампиры находятся весьма близко к вам, сидящему (сидящей) перед монитором? Всего лишь на расстоянии в каких-то два-три клика?

Всього 1043 на 105 сторінках