Останні записи в блогах

 • Регіоналізація як відповідь на виклики національних стратегій розвитку в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 20.01.2010 15:50

  Відсутність зваженої регіональної політики веде до дезінтеграції будь-якої країни, що є особливо небезпечним чинником для держав з нетривалою історією демократичного розвитку. За всю історію становлення України регіональній політиці не приділялося достатньо уваги, що в свою чергу довело країну до відсутності структурованого і ефективного регіонального управління.

  Сьогоднішній етап державотворення дозволяє і вимагає законодавчого закріплення нової ідеології регіональної політики і формування нової архітектури регіонального управління. Бачення регіону виключно як адміністративно-територіальної одиниці, а регіонального управління як перманентного перерозподілу повноважень між місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування є неконструктивним, не відповідає соціально-економічним та політичним реаліям сьогоднішньої України.

 • Наручний годинник: як вибрати і як носити? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 20.01.2010 13:30

  Перш ніж вибрати наручний годинник, вирішіть, навіщо він вам. Якщо ви молода та активна жінка, що віддає перевагу екстремальним видам спорту, навряд чи на засніжених схилах ви будете почувати себе впевнено в елітному годиннику представницького класу. Тут буде більш доречна спортивна модель. Для офісу підійдуть класичні або повсякденні годинники.

  4 коментарі
 • Подаруй мені золоту рибку! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2010 23:34


  Даруйте своїм друзям і коханим тільки найкраще!

  А Золота рибка, яка виконує усі бажання – чим не гідний подарунок до любої оказії!

  7 коментарів
 • Як правильно скандалити, щоб не доводити до розлучення в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 15.01.2010 13:19

  Сварки, з одного боку, завжди призводять до стресу, але, з іншого - без них нікуди. Щоправда, сваритися теж треба вміти. Якщо ви наводите партнеру розумні, виважені аргументи, пояснюючи, в чому саме він не правий, то, можливо, іншим разом він такого не зробить і причин для конфлікту не буде. Головне, щоб сімейні перепалки не перетворювалися на гру "Дурень" – "Сама така".

  У всіх пар є проблеми, однак те, як ви ведете себе під час конфліктів, або зміцнить вашу сім'ю, або приведе до розлучення.

  4 коментарі
 • Всесвітньо відома Гусінь Льюїса Керрола. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 14.01.2010 20:10

  Гусінь... Якою б вона не була - зеленою і лисою чи кольоровою і пелехатою, симпатичною чи огидною - все ж це один з етапів трансформації метелика. А метелики - це вже наша тема! Тому і гусінь нас цікавитиме - ми ж МЕТЕЛИКОМАНИ!

  Але ж нас, окрім метеликів, ще цікавить й мистецтво. А мене, особисто, ще й мистецтво книжкової ілюстрації. Тому й не дивно, що ця стаття присвячується всесвітньо відомій Синій Гусениці Льюїса Керрола. Хто ж з нею не знайомий? Тільки той, хто не читав "Аліси в Країні Чудес". А хто ж її не читав?!

  Наворочена гусінь
  Наворочена гусінь
  4 коментарі
 • Про юніти в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 14.01.2010 12:24

  11 коментарів
 • Эволюция человечества. "Невидимки" в блозі Ego Blog · від Ego · додано 13.01.2010 23:05

  Недавно задумался вот над чем: по-моему, мы живем в интересное (хотя и жутковатое, что будет видно далее из моей заметки) время. Чем же оно интересно? Ну, (помимо всего прочего) тем, что нас окружает множество невидимого, которое является порождением нас самих, и при этом на нас же и влияет. Как правило, не в самом лучшем смысле этого слова. Сейчас все поясню понятнее))

  7 коментарів
 • Покажи свою заставку мобільного і я скажу що в тебе в голові в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 13.01.2010 20:43

  Недавно була передача про вплив мобільних телефонів на здоров’я дітей. Все звучало якось надто параноїдально, проте доля правди в тому була. Коротенько перекажу чим лякали батьків: ну, по-перше шкідливим випромінюванням ( і це назвали не найгіршою стороною користування мобільним зв’язком), а по друге - заставками та рінгтонами які зомбують діток.

  boo, страшно ?
  boo, страшно ?

  Смішно звучить, правда?...

 • Діти метеликів. Які вони? в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2010 19:31

  У комашиному світі постійно існує дві проблеми: як знайти їжу і як не стати їжею. Тому, щоб замаскуватись, ці комахи вдаються до найрізноманітніших хитрощів. Приміром, одна коста-риканська гусениця виглядає, як пташиний послід. А ще є гусінь, яка дуже нагадує палички, є такі, що лякають своїм виглядом, і такі, що залишаються непоміченими через свою форму та окрас.

  6 коментарів
 • Нові кондитерські ідеї Галини Двілюк. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.01.2010 16:49

  Так от, з того часу, хоч і небагато "згущонки витекло", та все ж майстриня склавши рук не сиділа — місила, ліпила, змішувала, розмальовувала, декорувала. Одним словом вкладала душу і тіло в мрію кожної дитини, романтика і просто ласуна.

  Тому, дорогенькі, приймайте роботу — свіженькі тортики від Галини Двілюк!

  Сорочка для пана Романа
  Сорочка для пана Романа
Всього 1054 на 106 сторінках