Останні записи в блогах

 • УВАГА! Збільшено вартість доступу до матеріалів сайту! в блозі Погляд для чайників · від CYBERMAG · додано 12.01.2010 18:55

  З 17.00 год 12 січня 2010 року ми підвищуємо вартість послуг з надання доступу до робіт у два рази. Відтепер завантажити реферат у нас коштує 1 юніт, курсову та дипломну роботу – 5 та 10 юнітів відповідно.

 • Повія в блозі Украинский ВОСТОК · від Dmytro · додано 12.01.2010 18:35

 • Для читання в блозі Украинский ВОСТОК · від Dmytro · додано 12.01.2010 18:32

 • Казкові метелики фотографа Гейл Франі. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 12.01.2010 17:43

  Хто з вас, дорогенькі, ще живе в дитинстві? Можливо хтось товаришує з феями? Феї дуже подібні до метеликів, хіба ні?

  Фотограф Гейл Франі вже давно дружить з феями, і може перетворити на фею будь-яку дівчинку.

 • Правила студентської обмінної системи в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 12.01.2010 17:38

  95 коментарів
 • Дев'ять правил вдалого шопінгу в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 12.01.2010 11:44

  Похід в магазин - це ціла церемонія. Мається на увазі не пробіжка за хлібом, а повноцінна прогулянка в якому-небудь торговельному центру годин так на п'ять.

  Головна проблема, з якою ми приходимо до магазину: ми не знаємо точно, що нам треба. Йдемо спочатку "просто подивитися", а все закінчується одними і тим же - покупками. До пам’яті приходимо тільки вдома, коли безуспішно намагаємося відшукати кота під величезною кількістю сумок зі свіжокупленими речами. Якщо вільних фінансів стільки, що про наслідки шопінгу можна не думати, купуйте собі на втіху. Але що робити, якщо сума, яку ви можете витратити на оновлення гардеробу, обмежена?

  4 коментарі
 • Метелики і шрифти. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 10.01.2010 18:19

  В кожному метелику з фотографії можна було вгледіти неймовірну графіку - ніби художники різних стилі приклали свою творчу руку до їхнього "вбрання". Можна було розгледіти щось імпресіоністичне, авангардне, абстрактне, модерне, футуристичне, оп-артне, експресіоністичне і навіть щось примітивне і фольклорне. При чому, кожне зображення унікальне і неповторне для того або іншого виду і використовується комахами для залучення партнера в шлюбні ігри або для маскування проти хижаків.

  Проте, фотограф К'єл Сандведон побачив в них щось більше, ніж просто красивий узор. На протязі десятиліть він шукав дещо інше, і вгледів в їхніх крильцях...абетку! Оце так зашифрувалися!

  Правда, фотограф виявився англомовним, тому і букви побачив англійські – від A до Z. Хоча, якби подібна ідея прийшла в голову українському фотографові, ймовірно, на крилах метелика знайшлося б місце і кирилиці.

 • Метелики Володимира Куша. в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 09.01.2010 20:47

  Чи бачили ви коли-не-будь картини Володимира Куша?

  Знаєте, дорогенькі, адже він також метеликоман. В цьому можна пересвідчитися, переглянувши його роботи.

  Book of Books
  Book of Books
 • Рецепт лікування гумором від Андрія Крицуна. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.01.2010 17:17

  Звідки ж Андрій знав про епідемію? Мабуть, про щось таке здогадувався...а може вичислив "хворобу" за "симптомами", так само, як робить це в кожній своїй графічній роботі.

  Ревізор
  Ревізор
  7 коментарів
 • Камеди Клаб в блозі Ego Blog · від Ego · додано 08.01.2010 22:12

  Все мы знаем, что такое Камеди Клаб. (Надеюсь, что все). Поэтому я не собираюсь сейчас расписывать, какие же прикольные ребята там собрались, представлять их всех вместе, а потом каждого по отдельности (сначала российских, а потом украинских)))

  Нет. Мне хочется разобрать с вами один единственный аспект этой (относительно) новой передачи.

  2 коментарі
Всього 1043 на 105 сторінках