Останні записи в блогах

 • Закохана баба Яга: епізод 14 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.06.2013 20:11

  Наблизившись до дверей помешкання, Модест виявив, що вони зачинені. Яга,хоч і закохана, але про безпеку не забувала. Зачинені були й усі вікна та кватирки. Тож залишився лише один реальний спосіб добутися до хати – пролізти через димар. Модест не був схильним аж до такого акробатичного екстриму, але тинятися лісом і вправлятися у виловлюванні мишей йому зовсім не хотілось. Він звик до ковбаски. «Московської». Навіть якщо ця ковбаска з мишей, то її уже не треба ловити – апетитні кружальця лежать у його тарілці й нікуди не тікають. Тож Модест поставив собі цілком реальну та досяжну мету – кружальця «Московської». Аби досягти мети треба пролізти крізь димар. «Нічого, іноді варто вжити непопулярних заходів» – згадав Модест фразу з однієї телепередачі. Повторивши собі разів десять, що у нього все вийде, кіт виліз на дах, просунув голову у димар. Звідти неприємно пахло. Камін Яга розпалювала давно, але сажу вигортала не часто – не жіноча це справа, вважала вона й тому з чистою совістю залишала камін нечищеним. Модест уявив, як він опиниться у горі сажі, як довго потім буде обтріпуватися, а потім ще, чого доброго, Яга надумає його купати, о-о-о, цього він не витримає!

 • Що таємничого у «Таємній аптеці»: розкриваємо деякі секрети в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.06.2013 16:30

  Нещодавно громадськість Львова дізналася про відкриття ще одного музею. У засобах масової інформації поширилась інформація про те, що в одній з давніх львівських аптек тепер діє інтерактивний музей з інтригуючою назвою «Таємна аптека». Музей знаходиться у підземеллі діючої аптеки, яка має історичну назву «Під Угорською короною» і буде також цікавою для відвідувачів, оскільки у ній відреставровано дубові меблі у бароковому стилі, ковані решітки та плитку на підлозі. Є відомості, що колись саме у підвалах цієї аптеки була фармацевтична лабораторія, у якій виготовляли ліки. Для Тож виникло бажання дізнатися як усе починалося, задумувалося та почути інформацію з перших уст. Пропонуємо вашій увазі розмову із завідувачем інтерактивного музею Анатолієм Гурином.

 • Коли добрі наміри приносять небажані результати. Дещо про виховання дітей в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2013 17:24

  У школі та вищих закладах навчають різних професій, але як бути батьками не навчають ніде, хоча це найвідповідальніша справа з усіх видів діяльності. Коли у сім’ї народжується дитина, батьки-новачки зазвичай покладаються на досвід своїх батьків, або ж на свою інтуїцію, дехто вирішує звернутися до психологів та психологічної літератури. Різноманіття порад може вражати й спантеличеним батькам буває важко обрати правильний курс у вихованні дитини й не дивно, що вони помиляються, маючи якнайкращі наміри щодо виховання дитини. Все ж, кількість помилок можна зменшити, якщо знати про найпоширеніші.

  1 коментар
 • Кава та чай для схуднення в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2013 16:23

  З настанням сезону відпусток збільшує свою актуальність тема нормалізації ваги. Безліч порад та описів дієт заполонюють сторінки паперових та електронних видань. Проте найдієвішою залишається фундаментальна порада – щоби підтримувати себе у хорошій фізичній формі потрібно вести рухливий спосіб життя та практикувати здорове харчування.

  Стосовно здорового харчування у сучасному світі виникає багато проблем. Про нього багато говорять, але наскільки воно реальне, коли усі вирощені продукти харчування кількаразово обробляються хімічними речовинами, які поступово зашлаковують організм людини та погіршують обмін речовин.

 • День захисту дітей в Коломиї в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.06.2013 02:11

  1 червня в Коломиї відзначали Міжнародний день захисту дітей. Організаторами заходу кожного року виступає Служба у справах дітей Міської ради на чолі з Ігорем Івахнюком. В цьому святкуванні вже вкотре приймала участь й Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака, творчо працюючи на мольбертах.

  Святкування Міжнародного дня захисту дітей розпочалося урочистою ходою учасників від міської ратуші до музею "Писанка". Серед учасників, що крокували в колоні, були пластуни, учні середньо-освітніх шкіл, художньої школи, музичних шкіл, учні гуртків та студій.

 • Діти Коломиї у V Міжнародному «Конкурсі без кордонів!» в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.06.2013 23:52

  Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака прийняла участь у V Міжнародному "Конкурсі без кордонів!", що проводиться у Києві. Це широкомасштабний, постійно діючий проект, який реалізується у рамках благодійного проекту Міжнародної Асоціації ЮНЕСКО, Проекту Фонду "В ім'я життя на землі!" та Програми Фонду "Майстерня творчості". Засновником і організатором конкурсу виступає МБФ INSHE ZHITTIA.

 • Майбутня коронаційна феєрія в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 01.06.2013 15:07


  XIII Церемонія літературного конкурсу „Коронації слова”, що відбудеться 13 червня в Києві

 • Поетівські бої в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 27.05.2013 09:26

  Однією з найцікавіших подій цьогорічного Міжнародного поетичного фестивалю « Київські лаври» стали міжнародні «Підпільні поетичні бої», що відбулися у фестиваль-ресторації «Диван».

 • Виставка дитячих робіт "Намалюю мій світ!" (фотозвіт) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.05.2013 23:32

  17 травня в стінах Музею історії міста Коломиї відбулося відкриття виставки учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи ім.Я.Пстрака під гаслом "Намалюю мій світ!". На відкриття діти прийшли з батьками, і було приємно спостерігати як вони тішаться успіхам своїх дітей. Під час урочистої частини були нагороджені учні школи, які приймали активну участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і виставках, також були відзначені і нагороджені викладачі, а учасники отримали буклети в якості подарунку на згадку про їхню участь у виставці.

  Ця виставка експонуватиметься ще деякий час, тож є можливість її відвідати. Поспішайте! Запрошую усіх!

 • Виставка дитячих робіт "Намалюю мій світ!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.05.2013 10:35

  Друзі, маю для вас чудову новину, яка особливо буде цікавити тих, хто любить дитячу творчість, насичені кольори і позитив у всіх його проявах! Мова йде про відкриття довгоочікуваної виставки учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи.

  Виставка експонуватиметься з нагоди оголошення 2013 рік "Роком дитячої творчості" й матиме дещо звітний та підсумовуючий характер. В залі музею будуть представлені кращі роботи учнів усіх класів школи за 2012-13 навчальний рік. Звичайно, абсолютно всі кращі роботи наших учнів виставковий зал просто не в змозі вмістив, тож були відібрані самі яскраві твори.

  Отже, запрошую усіх на виставку учнівських робіт Коломийської дитячої художньої школи ім. Я.Пстрака "Намалюю мій світ!". Відкриття виставки відбудеться 17 травня 0 15.00 в приміщенні Музею історії міста Коломиї (вул. Романа Шухевича, 80).

Всього 1054 на 106 сторінках