Останні записи в блогах

 • Слава Героям? в блозі Ego Blog · від Ego · додано 31.01.2010 13:56

  Несколько раз зарекался не касаться темы Степана Бандеры по причине абсолютной неоднозначности для меня данного человека, но в свете последних событий (присвоение ему звания Героя Украины) и общей направленности моего блога (двойственный подход к проблемам) - сама судьба зовет меня написать данную статью.

  4 коментарі
 • Дитячі картинки Адрі Карденас. Суцільний ПОЗИТИВ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.01.2010 00:01

  Я познайомилася з Адрі кілька днів тому, і так захопилася її акриловим живописом, що просто мусила написати про неї та її творчість статтю. Адже її творчість це суцільний ПОЗИТИВ!

 • Креативні канапки. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 28.01.2010 23:57

  Всі ми, час-від-часу, не проти перекусити канапками, хіба ні? Правда, хтось полюбляє сандвічі, а хтось і бутерброди. Та від зміни назви це блюдо не стає не кращим не гіршим.

  Та все ж, дещо таки може покращити споживання цих "заправлених" кавалків хліба. Я маю на увазі зовнішній вигляд канапок. Адже, веселий вигляд бутербродів здатен творити дива, наприклад, пришвидшити поглинання цього перекусону маленькими дітьми! Ось за цю відчайдушну справу і взявся британський "дизайнер канапок".

 • Підземні екологічні будиночки в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 26.01.2010 15:35

  В буржуїв нова мода на вимоги до архітектури - ЕкоБудинки. Ну класно ж використовувати ресурси землі для обігріву взимку та охолодження влітку. Китайози вже на всю катушку продають сонячні батареї із акумуляторами за доступними цінами: так шо за штуку-дві баксів можна мати собі вдома і тепло і світло.

 • Знайомтеся з українським стімпанкером Бобом Бассетом! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.01.2010 02:00

  Та менше з тим, та більше з іншим - з творчістю українського божевільного "шкіряника" Боба Бассета.

  Взагалі, загальний стиль стімпанка виглядає далеко не ідеалістичним, навпаки - цинічним, грубо відвертим, песимістичним та анти-утопічним по суті своїй. Та немає чому дивуватися - хоча цей стиль і наслідує Вікторіанську Англію 19 століття з її тягою до технічних парових машин, все ж, вступивши в "хімічну реакцію" з іншими стилістичними "прєлєстями" сучасного світу перетворився на той божевільний продукт, ріст та популяризацію якого можна спостерігати зараз по цілому світі.

  І, відверто кажучи, левина доля усього "творчого розмаїття" стімпанку мені не тільки незрозуміла, але й бридкувата, щось на зразок "ойякагидоталюдонькідобрі" чи "фуякакаканавітьінепоказуйте". Взяти хоча б шкіряно-металеві маски типу Голови Професора Доуеля з відвертим натяком на збочинство. Та є, все ж, досить цікаві і привабливі речі серед того загадкового стімпанку.

  Це ж стосується і творчого доробку українського стімпанкера Боба Бассета - з одного боку неймовірна працьовитість та професіоналізм щодо художньої шкіряної пластики, що так і хочеться відмітити, та з другого боку... -. ..оті маски суміші "айлбібег" і "садо-мазо"... Навіть й на думку не приходить за яким призначенням їх нарід використовує.

  Сама скромна серед них була, мабуть, ця. Така собі маска стімпанка-пірата.

  19 коментарів
 • Метеликоманам присвячується! в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 25.01.2010 23:30

  Слухайте, дорогенькі, якби метелики знали як їх всі обожнюють, вони б точно загордилися і вимагали б у комерсантів свій відсоток, а судячи з їхньої популярності - відсоток був би не маленький.

 • Як позбутися тривоги? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 25.01.2010 15:16

  Якщо ви хочете насолоджуватися життям в повній мірі, перестаньте турбуватися через дрібниці. Від тривог немає і не може бути ніякої користі. Вони не поліпшать ваше життя, не піднімуть вам настрою і не наповнять вас енергією. Навпаки, неспокій мучить людину, відбираючи в неї всі сили. Як же навчитися не хвилюватися?

  1 коментар
 • Проблеми податкової системи України та напрямки її удосконалення в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 25.01.2010 12:07

  Існуюча система оподаткування свідчить про те, що діюча сьогодні податкова система внаслідок нестабільності законодавства перешкоджає зусиллям суб'єктів підприємницької діяльності. Нестабільність податкового законодавства зумовлена численними доповненнями до законів, нечіткими роз'ясненнями та формулювання ставок сплати податків.

  1 коментар
 • Бездомные собаки в блозі Ego Blog · від Ego · додано 21.01.2010 20:41

  Давно уже собирался написать что-то о бездомных собаках, но все как-то не знал, с какой стороны подойти к этой проблеме.

  1 коментар
 • Серце в подарунок! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2010 22:18

  Сердечні справи – серйозна річ, це вам скаже любий гіпертонік і атеросклерозник. Та й хто ж би в тому сумнівався?

  Та серцева недостатність не перша проблема гризотного люду в сердечних справах, є ще – нерозділене кохання. Адже серце не просто мотор нашого організму, а ще й святковий весільній подарунок молодій від молодого! Саме з цих двох причин слід тримати своє серце в повному порядку і повній бойовій готовності, бо в любий момент воно може згодитися не тільки для кардіологічної колекції, а й для класичної підвінечної пари "руки і серця"!

  В підсумок сказаного – хочу продовжити: мало мати любляче серце, треба ще вміти подати його в пристойному вигляді!

  Отже, будемо вчитися дарувати свої СЕРЦЯ коханим нам людям КРАСИВО!

  4 коментарі
Всього 1054 на 106 сторінках