Останні записи в блогах

 • До 80-ї річниці Повітряно-десантних військ в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 08.02.2010 15:07

 • Стильною та модною можна бути і в морози в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 08.02.2010 11:09

  Вільям Теккерей говорив, що сміливість - завжди в моді. Можливо, для туманного Альбіону цей вислів дуже навіть підходить, але тільки не у випадку справжніх українських зим! Хоча, звичайно, з цим можна і посперечатися. .. Коли на вулиці -20 Со і навіть ще холодніше, тут уже, здавалося б, не до красивих експериментів. Але виглядати стильною при бажанні можна в будь-яку погоду!

 • Інструкції по догляду за дитиною! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 05.02.2010 22:24

  Не пам'ятаю де знайшла, але дуже веселі інструкції.

  Цікаво, хто їх "накалякав" - треба ж комусь за ці хвилини сміху подякувати!?

  3 коментарі
 • Смешные морды! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.02.2010 22:43

  Не удивляйтесь - пишу я, но на русском. Просто захотелось похихикать, и в поиске чего-то ухахатывающего нашла тварюк с коментами, а они все на русском - пришлось адаптироваться под фотки.

  Специально для вас пронумерую - для удобности. А вы мне наклацайте какая фотка вас особенно росхахатала - интересно ведь!

  1
  1
  3 коментарі
 • Карвінг - мистецька різанина по овочам і фруктам. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 03.02.2010 20:38

  В умілих руках карвінгіста, з використанням загостреного ножа, звичайний кавун, папайя, гарбуз перетворюються на букет квітів або ж скульптуру людини або птаха.

  Майже будь-який фрукт або овоч можна використовувати для художнього різьблення. Майстер просто повинен враховувати його структуру і правильно використовувати колір для імітації вибраної теми. Але все таки в мистецтві карвінгу першість належить кавуну, тому як поварам-різьбярам найлегше додати цій ягоді просто чарівного контури у створенні фігурок людей, тварин, птахів, всіляких орнаментів і квітів.

 • Чому хочеться солодкого? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 03.02.2010 13:18

  Бувають моменти, коли непереборно хочеться солодкого. І начебто з ранку обіцяєш собі не зриватися, не дивитися на шоколадки і навіть не думати про них. А проходить 3-4 години, і починаються компроміси «Я з'їм маленький шматочок», «Сьогодні з'їм, а завтра кину», «Це не моя вина - це організм просить». .. і так до нескінченності.

  У чому ж справа? Чому люди настільки небайдужі до солодкого? Чи це тільки бажання побалувати себе? І чому тягу до цукру так складно контролювати?

  1 коментар
 • Лимонад від Андрія Крицуна. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.02.2010 17:12

  Дорогенькі, хто вже читав попередню статтю про графіка-дизайнера і карикатуриста Андрія Крицуна - мали можливість "спробувати на смак" його графічно-карикатурного "Васабі". А тепер пропоную вам "запити" все те діло його шаржовим "Лимонадом"!

  А що ж таке лимонад? Що перше приходить вам на думку, коли ви чуєте це слово? "Лимонад – солодкий безалкогольний напій, часто буває газований. Володіє прохолоджуючою властивістю. Приготовляється з фруктів, ягід чи синтетичних продуктів" - пояснив Андрій. А й справді, хто не куштував цього напою? У вихідний день, зібравшись разом з друзями, перехилити одне-два горня свіженького лимонаду, заїдаючи тортиком - МИЛЕ ДІЛО!

  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  Відкриття виставки шаржів Андрія КрицунаЛимонад, 2008 року
  7 коментарів
 • Перебої у роботі терміналів ibox в блозі Погляд для чайників · від CYBERMAG · додано 31.01.2010 22:19

  За інформацією Ліга-нет, з 28 січня по 7 лютого 2010 року термінали ibox працювати не будуть.

  Детальніше тут:

 • Зробити корисну їжу ПРИВАБЛИВОЮ - не проблема! в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 31.01.2010 18:24

  Смачно поїсти, мабуть, любить кожен. Інша справа - для кожного СМАЧНЕ індивідуальне. Всім зрозуміло - що для одного смакота, для іншого може виявитися "фубякою". І тут грають роль не тільки смаки з дитинства, але й сама наявність цього самого ДИТИНСТВА.

  Дорогенькі, ті хто має діток мене зрозуміють - нагодувати корисною їжею перебірливу дитину це практично геройство! Адже, як пояснити маленькій дитині що корисна їжа НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО має нам подобатися, але її ОБОВ'ЯЗКОВО треба їсти? І як взагалі можна "примусити" малу нехочуху їсти корисні продукти?

  А буває, що таким перебірливим виявляється й ваш коханий, який пічкається на робочій обідній перерві чим-небудь тільки не корисною їжею.

  Винахідливі японські дизайнери "веселої" корисної їжі пропонують свій варіант споживання продуктів для дітей та дорослих.

 • Слава Героям? в блозі Ego Blog · від Ego · додано 31.01.2010 13:56

  Несколько раз зарекался не касаться темы Степана Бандеры по причине абсолютной неоднозначности для меня данного человека, но в свете последних событий (присвоение ему звания Героя Украины) и общей направленности моего блога (двойственный подход к проблемам) - сама судьба зовет меня написать данную статью.

  4 коментарі
Всього 1043 на 105 сторінках