Останні записи в блогах

 • Cara Carmina - мама власного лялькового світу. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 22:37

  Буває у вас так, що ви ніби не знайомі з кимось, але відчуваєте, що все життя знаєте цю людину?

  У мене таке трапляється...частенько. Ось і у випадку з Карою я відчула щось подібне. Ще не знаючи цю людину, я вже пройнялася до неї симпатією. А її творчі роботи розповіли майже все про неї. А решта, вона розповіла в своєму інтерв'ю.

  Отже, знайомтеся з Карою Карміною (Cara Carmina) - сонячним зайчиком по життю і люблячою мамою для своїх ляльок!

  3 коментарі
 • Ювелірні семінари Ursi Galletti. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 21:45

  На сьогоднішній день ливарна техніка однакова як у нас, так і за кордоном – використовуються ті самі матеріали та інструменти. Проводяться різноманітні семінари та курси по ювелірній справі, правда, в основному за кордоном. Та в нашій країні є багато навчальних закладів, в яких студенти можуть навчитися ювелірної справи і спробувати себе в усіх техніках цього виду мистецтва.

  Отже, розповім вам коротко про ювелірний семінар Ursi Galletti в Сент-Луїс (місто в штаті Міссурі, США). Взагалі, пан Ursi Galletti проводить семінари та курси з різними техніками ювелірної справи. Цього разу покажу фото з семінару ювелірної ливарної справи.

  На цьому семінарі учні виготовляють оригінальний кулон з шорсткуватою фактурою. Ось такий.

 • Щоб піст не був тягарем в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 24.02.2010 16:46

  Розпочався Великий піст, і багато хто розцінює його як можливість нарешті схуднути, щось на зразок вегетаріанської дієти. У цьому є маса нестиковок. По-перше, піст і схуднення - зовсім різні речі. По-друге, пісна їжа помітно відрізняється від вегетаріанської. По-третє, самі дієтологи сильно сумніваються в ефективності такої «дієти».

  Що дозволено їсти в піст:

  1 коментар
 • Что не дает покоя Ирине Фарион в блозі Ego Blog · від Ego · додано 24.02.2010 15:54

  "Депутат Львовского облсовета от партии всеукраинского националистического объединения «Свобода» Ирина Фарион провела «урок грамотности» в одном из детсадов на западе Украины, отчитав малышей, которые представились «москальскими» именами, и посоветовала им уезжать из Украины, если не исправятся"

  4 коментарі
 • Диплом про БОРЩ в блозі Перли у доданих роботах · від CYBERMAG · додано 23.02.2010 00:19

  тут сиджу, переглядаю собі список доданих на сайт робіт і бачу дуже цікаву назву, від якої почали котитись слюнки: "Характеристика значення у харчуванні борщів", відкриваю роботу, сподіваючись якось вияснити для себе, як то воно відбувається і як саме треба харчувати борщі, щоб покращувались їхні значення і характеристики, але в середині мене чекало найсмачніше:

  1 коментар
 • Знайомтеся - Максим Залевський! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.02.2010 23:50

  Хочу познайомити вас...ні, не з художником, а з інтернет-маркетологом – Максимом Залевським!

  Здивовані? Не сподівалися побачити в моєму блозі маркетолога? Мені, чесно кажучи, й самій ця ідея не відразу в голову постукала. Та познайомившись ближче з Максимом та його діяльністю, я зрозуміла, що конче мушу взяти в нього інтерв'ю і про це написати! Прочитайте – і ви зрозумієте чому саме! Тим паче, що й мистецтво ми не оминули!

  Максим майстер, якщо не на всі руки, то однозначно на всю голову, я б навіть сказала на усі дві півкулі! Чого тільки вартує його довжелезний список спеціалізацій та професійних навиків. Звичайно, мені як художнику, слова: "інтернет-маркетинг, SEO, web-аналітика, e-commerce" – не багато говорять, та це вам "не коники з сиру ліпити"!

  Життєве кредо Максима Залевського – "Жити потрібно так, щоб відчувати, що живеш!" А живе Максим здебільшого в інтернеті.

  Між іншим, ось і він. Хай сам про себе і розповідає.

  Максим Залевський
  Максим Залевський
 • Як навчитися заощаджувати? в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 22.02.2010 16:26

  Багатий не той, у кого багато грошей, а той, кому їх вистачає. Часто люди які заробляють дуже добрі гроші, звертаються до друзів і знайомих, з проханням позичити грошенят до зарплати. А інші, що заробляють в багато разів менше, примудряються влаштувати собі якісний відпочинок, зробити дорогі покупки і при цьому добре харчуватися і красиво одягатися. Чому так відбувається? Все дуже просто: перші не вміють заощаджувати.

  1 коментар
 • Визуальное восприятие времени в блозі Ego Blog · від Ego · додано 19.02.2010 19:39

  Представляете ли вы себе Время?

  9 коментарів
 • Золоті рибки під зоряним небом. в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 18.02.2010 21:35

  Ну що, дорогенькі, на листівках напрактикувалися, правда, ще "не всю собаку з'їли", та вже трохи "руки понабивали". Тепер можна і за якусь серйознішу паперову справу братися. Спробуємо створити невеличке паперове панно (ну, в кого вийде - може і величке спробувати).

  15 коментарів
 • Скажи мне, где ты живешь и я скажу тебе, кто твои соседи в блозі Ego Blog · від Ego · додано 18.02.2010 15:41

  Для начала внимательно изучите предлагаемую схемку. А теперь ответьте - знакомая ситуация?

  5 коментарів
Всього 1054 на 106 сторінках