Останні записи в блогах

 • Сорочки Миколи Симчича. І хто сказав, що вишивка це не чоловіча справа? в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 14.03.2010 22:48

  А з Миколою Симчичем я познайомилась в майстерні Валерія Дідорака (я ж казала, тут кого тільки не зустрінеш))). Він забіг на кілька хвилин по справі...і затримався (а чому б і не затриматися, раз така файна компанія, і на столі кава із зефіром).

  Пан Микола виявився ласим на солодощі, і мене це дуже навіть втішило (люблю людей, які люблять солодке). До того ж, мені поталанило – була моделлю для нової вишиванки Миколи. Що й було відразу зафіксовано, а тепер і продемонстровано. (Заразом глипнете на кавалок затишної майстерні Валерія Дідорака.)

 • Помилки молодості, або 10 речей, які не можна робити зі своєю шкірою в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 12.03.2010 17:57

  Хоч і кажуть, що вчитися можна тільки на власних помилках, але це не стосується догляду за собою: тут треба приймати до уваги досвід своїх попередниць. Своїх помилок ви обов'язково наробите, у любові, у професії, у родині,. .. а от щодо шкіри обличчя - давайте просто узагальнимо наш досвід і досвід наших старших подруг та виділимо основні помилки в догляді за своїм обличчям.

  Помилка 1.

  1 коментар
 • Первое знакомство с антивирусом Norton Internet Security 2010 в блозі Информационная безопасность · від mennen · додано 11.03.2010 15:08

  Продукт Norton Internet Security 2010 является основным в линейке Norton. Я останавливаю именно на нем внимание, т.к. Norton 360 - это тот же Norton Internet Security + резервное копирование + настройка компьютера (в основном это автоматическое удаление файлов cookie и временных файлов). Для многих функционал Norton 360 является избыточным; а Norton Antivirus 2010 не может обеспечить должную безопасность в интернете (от сетевых атак защищает, но нет брандмауэра).

  Цена на Norton Internet Security 2010 составляет около 500 грн. (в зависимости от акций цены могут быть и 300-350 грн.)

 • Авторская котоматрица в блозі Ego Blog · від Ego · додано 09.03.2010 17:34

  "Котоматрица" - веселый сайт. Но больше чем разглядывать готовые картинки мне нравится самому делать озвучки к фотографиям животных. Вот некоторые из них.

  2 коментарі
 • Об'ємні картини зі шкіри Валерія Дідорака. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2010 16:44

  Не так багато в Україні є майстрів по художній обробці шкіри, тим більш таких, які опанували цю професію самотужки. А Валерій Дідорак - коломийський талановитий ремісник, який створює красиві об'ємні картини зі шкіри. Не дивлячись на те, що він не має мистецької освіти, все ж він перебуває у постійному творчому пошукові та використовую кожну нагоду щоб чогось навчитися від художників Коломийщини. Благо, що художників-друзів Валерій має чимало. Та й ще б йому їх не мати, адже він дуже гостинний, щирий і товариський, завжди готовий допомогти в любій добрій справі!

  З Валерієм я познайомилась нещодавно, хоча з його роботами була знайома ще років 6 тому - бачила на його виставці в Коломийському музеї історії міста.

 • Апгрейд внешности в блозі Ego Blog · від Ego · додано 05.03.2010 20:01

  Сегодня я представляю вашему вниманию несколько современных последователей компрачикосов. Правда в наше время эти ребята издеваются не над внешностью похищенных детей, а над своей собственной. Безусловно, вы уже видели нечто подобное и раньше, а потому, не думаю, что смогу вас особо удивить.

  10 коментарів
 • Актуальность защиты компьютера от новых вирусных эпидемий в блозі Информационная безопасность · від mennen · додано 04.03.2010 21:25

  Хотелось бы написать о сравнительно новых видов вирусов – ЛЖЕантивирусы! В Европе, в частности странах ЕС и США этим видом вирусов заражаются уже сотни тысяч компьютеров в день.

  Наверняка львиная доля пользователей ПК «встречалась» или слышали о появлении нового вируса, который блокирует Windows. Технология его такова: при перезагрузке компьютера появляется большое информационное окно в котором предлагается ввести код якобы для активации нелицензионной копии Windows.

 • Просто сподобалось... в блозі Перли у доданих роботах · від CYBERMAG · додано 02.03.2010 18:57

  Сьогодні, модеруючи одну з доданих робіт прочитав шедевральну фразу, яку поспішу тут викласти:

  3 коментарі
 • Умом китайцев не понять... в блозі Ego Blog · від Ego · додано 28.02.2010 18:36

  Не то, чтобы я очень увлекался Китаем (можно даже сказать, я им вообще не увлекаюсь)), просто последнее время часто находил в интрнете забавные материалы про обычаи этой страны. Вот решил их как-то объединить...

  Впечатлительным смотреть не рекомендуется! На полном серьезе предупреждаю!

  6 коментарів
 • Cara Carmina - мама власного лялькового світу. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2010 22:37

  Буває у вас так, що ви ніби не знайомі з кимось, але відчуваєте, що все життя знаєте цю людину?

  У мене таке трапляється...частенько. Ось і у випадку з Карою я відчула щось подібне. Ще не знаючи цю людину, я вже пройнялася до неї симпатією. А її творчі роботи розповіли майже все про неї. А решта, вона розповіла в своєму інтерв'ю.

  Отже, знайомтеся з Карою Карміною (Cara Carmina) - сонячним зайчиком по життю і люблячою мамою для своїх ляльок!

  3 коментарі
Всього 1043 на 105 сторінках