Останні записи в блогах

 • Боді-арт в дизайні реклами. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.08.2010 00:04

  Мабуть всім відомо, що боді-арт (body art, body painting) – мистецтво старе як світ, і взагалі вважається найдавнішим. А розмальовували себе люди з різних причин, переважно це був один із засобів налякати або привабити. І тут мабуть доречним буде згадати всім відому фразу "Хліба та видовищ!", бо саме ці причини – необхідність і мистецтво – штовхали людей на візуальні зміни свого тіла. Та сьогодні ця "давня необхідність" перейшла з рангу "хліба" у ранг "видовища".

  Ну і звичайно, реклама, як дратівливий двигун прогресу, не залишається осторонь, і по повній використовує мистецтво боді-арту. Ясне діло, банальна реклама на нас не діє, адже нас так просто голими руками не візьмеш! А що, як ці руки будуть розмальовані?

  Саме цей прийом і застосовує, в роботі над рекламними фото та роликами, художник Guido Daniele.

 • Шифровка в ценрт нумер 9, або нас таким не візьмеш в блозі Нотатки шпигуна · від хохляцький шпигун · додано 10.08.2010 18:15

  Про грозу, спеку і дим в Москві, та трохи про мої пригоди.

  7 коментарів
 • Ринок дитячих іграшок України в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 10.08.2010 14:59

  Об'єм продажів українського ринку дитячих іграшок в 2009 р. учасники виставки Baby Expo'2010 оцінили приблизно в $300 млн (близько $46 на дитину до 14 років), що на 30-35% менше результату 2008 р. Але в гривневому еквіваленті реалізація в деяких сегментах зросла на 50-60%.

  Світовий ж ринок іграшок в 2008 році складав 78 млрд.дол.США, що на 0,8% менше показника 2007 року. ( за даними NPD Group)

  Світовий ринок іграшок, в млрд. дол. США
  Світовий ринок іграшок, в млрд. дол. США
 • Ринок офтальмологічних послуг в Україні в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 10.08.2010 14:28

  Щоб скористатися новітніми офтальмологічними послугами, сьогодні не обов'язково їхати за кордон. Проте ціни на сучасні технології і матеріали в Україні часто завищені, а наявність ринку тіньових послуг збільшує ризик невдалих втручань.

 • Геть фарби і нехай буде світло! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.08.2010 22:40

  Світлове графіті, відоме також як живопис світлом – ефемерний підхід до мистецтва, де художник висловлюється використовуючи рух світла, створює неймовірні образи і сюжети на вулицях, в природі, а в художніх студіях. Їхня творчість виходить за рамки традиційних засобів масової інформації. Часом важко й віднести це до якого-не-будь виду мистецтва, адже художники створюють мікси різних видів мистецтва у своїх роботах, наприклад фотографію і відео, однак у будь-якому випадку результат робить перегляд цієї творчості цікавим і захопливим. І кількість сучасних художників, які працюють у цій галузі чим раз збільшується.

  Особливо мені до вподоби світлова каліграфія. Один з таких фотографів-графіків, що займається професійною фотографією є француз Julien Breton, в чиїх роботах майстерно поєднані обидва мистецтва: каліграфія та фотографія. Крім того, в цій серії він чудово використовує не тільки арабські символи, але й елементи танцю – цікаве поєднання видів мистецтва.

 • Фотошоп?... - Для чого? Перспектива! в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 27.07.2010 00:39

  Мабуть кожна молода пара має фотографію з весілля, де чоловік тримає на долонці свою жінку. Ну в мене також така є :) ну чому більшості фотографів бракує так фантазії?

  А чого вартує фотка з Криму із сонечком в руках ? :) - також мабуть в кожному альбомі така є.

  А я от лазила-лазила і налазила в неті підбірочку смішних перспектив.

  1 коментар
 • Сучасна книжкова ілюстрація. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.07.2010 17:52

  В настроях сучасної світової книжкової ілюстрації можна вгледіти усю палітру сучасного буття: тут вам винахідливість з оригінальністю, практичність зі спрощеністю, любов до містичного та загадкового, місцями дитяча простота, а часом чорний гумор, ще трохи світла, купка сміття, кольорових блискіток і глянцю. А щодо техніки та стилю виконання – тут багатство та різноманіття – від класичних графічних технік до оригінальних авторських прийомів.

  Справді, сьогодні, в час новітніх інформаційних технологій, важко привернути увагу розбалуваного картинками читача. Мало просто намалювати реалістичних звичних героїв сюжету використовуючи класичні техніки та матеріали, адже цим нікого сьогодні не здивуєш. Ще пів біди, якщо це нові і незнайомі нікому персонажі – тут можна відірватися. Та на скільки ускладнюється ситуація для ілюстратора, якщо перед ним стоїть завдання проілюструвати класичний відомий усім твір чи казку, адже хтось колись його та все ж ілюстрував, і значить треба придумати щось нове і, по можливості, краще та оригінальніше за попереднє. А особливо це складно робити ще й тому, що даний твір у читача звик асоціюватися зі "старими" ілюстраціями, а новому ілюстратору, у цих умовах, слід створити новий "модний імідж" героям даному твору, та ще й такий, щоб сподобався і запам'ятався читачу.

  Особливо цікавими, для мене, виглядають ілюстрації з використанням паперу та інших матеріалів, різноманітні колажі та фотомонтажі. До того ж, останнім часом, я захопилась ілюстраціями іспанських, португальських, аргентинських та мексиканських ілюстраторів. Пропоную й вам переглянути невеличку купку цікавих сучасних ілюстрації, більшість з яких, звичайно, дитячі...ви ж знаєте мою пристрасть до дитячих книжок.))

  Почнемо з ілюстрацій португалки Ana Ventura. Зверніть увагу, особливо цікавими, як на мене, виглядають її експерименти з фотками звичайних, на перший погляд, предметів та речей.

  2 коментарі
 • Транспортні перевезення в 2009 році в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 19.07.2010 15:43

  Президент Янукович в березні 2010 року заявив, що буде працювати над якістю доріг України, так щоб від Західного до Східного кордону можна було проїхати за 13-14 годин. Гарна казочка, проте не має відношення до реальності. А реалії такі, що за якістю доріг Україна посідає 120 місце із 133. Із пострадянських країн гірші показники тільки в Румунії та Молдавії. Тішить одне, якість автобусних і залізнодорожних перевезень в Україні оцінили на 40 місце із 133.

 • Пять ошибок визуализации в блозі Ego Blog · від Ego · додано 18.07.2010 21:17

  Думаю, никто не удивится тому факту, что в нашем сознании существует множество образов из исторического прошлого, которые… не имеют ничего общего с действительностью. Такие ошибки восприятия чаще всего объясняются необоснованными догадками, пропагандой, и голливудскими изобретениями.

  2 коментарі
 • Як обрати інтернет-магазин для покупок одягу? в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 14.07.2010 18:10

  Всі ми слава Богу дожили до часів, коли не обов'язково потрібно виходити з дому, щоб придбати собі одяг чи взуття. І хоча багато людей залишаються прихильниками справжнього шопінгу - коли можна пощупати, приміряти, поморочити продавцеві голову, все-таки вже появилося певна кількість покупців, які не хочуть гаяти свого часу на походи, і більшість із них, як не дивно, - чоловіки.

  Ну наприклад. Настав час оновити чоловічу білизну. Всі ж знають свої розміри, а якщо раптом і помиляться трошки, і куплять на виріст, трагедії не буде ), це ж не вечірнє плаття.

  1 коментар
Всього 1054 на 106 сторінках