Останні записи в блогах

 • Будемо дружити країнами! в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 19.09.2010 00:00

 • Ринок готельних послуг. Україна. 2010 рік. в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 15.09.2010 23:43

  За результатами 2009 року в м. Києві функціонує 130 готелів всіх категорій і об’єктів тимчасового проживання з загальним номерним фондом 9942 номери.

  Цілий рік об’єм пропозицій номерного фонду в київських готелях зростає в середньому на 3-5%. За рахунок будівництва і реконструкції комплексів, а також відкриття приватних бутік-готелів, міні-готелів, мотелів з різними рівнями доходів, пропозиція на ринку готельних послуг Києва збільшується.

  Основний об’єм номерного фонду київських готелів визначається на об’єкти категорії 3*(40%) і категорії 1*-2* (37%). В загальній структурі готельного ринку м. Києва на кінець 2009 року об’єм номерного фонду на висококласних готелях склав 23%, з порівнянням і аналогічним періодом 2008 року зріс на 2%.

 • Виставка у Львові "Папір. Перевтілення". Запрошуються усі! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 14.09.2010 00:01

  Можливо ви вже чули думку, що друкована книжка відійде у небуття, і наші внуки зможуть побачити її тільки у музеях чи на прабатьківських горищах. Справді, електронні книжки та новітні мас-медіа наступають на п'яти старій добрій паперовій книжці. І якщо так і далі піде – навіть дітки в садочку будуть вивчати абетку в електронному варіанті. І ось хто безперечно радітиме наслідкам цього прогресу, так це зелені мешканці нашої планети, адже дерева вже давно про це мріють.

  І можливо тоді люди будуть застосовувати нові матеріали та технології у виготовленні паперу, адже навіть якщо всі книжки планети стануть електронними, все ж деякі з них залишаться паперовими, і будуть дивувати і захоплювати справжніх поціновувачів мистецтва книги. Крім того, папір, як професійний матеріал багатьох видів мистецтва просто життєво необхідний для реалізації творчих ідей та фантазій митців, дизайнерів і художників.

  І ось, наприклад, для такої виставки як "Папір. Перевтілення", яка відбудеться незабаром під час 17 Міжнародного "Форуму видавців у Львові", і на яку я усіх вас запрошую!

 • Весна прийшла! ЯКі прилетіли! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.09.2010 17:23

  А серед друзів Олега з'явилися не тільки художники і ковалі, але й пілоти та авіа-любителі. Власне одному з них, а саме Олександру Гаврилюку (керівникові Львівського авіаспортивного клубу), і призначений цей крилатий подарунок.

  А ось власне й сам "подарунок" – інтерпретація літака ЯК-52.

 • Загадкові малюнки Amandine Urruty. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2010 22:30

  Фантазія дивна річ... У когось вона б'є фонтаном, у когось тече струмочком, і у кожного вона рухається своїм унікальним шляхом. Малюнки кольоровими олівцями Amandine Urruty можуть подобатись, а можуть не подобатись, але безперечно ніхто не зможе її звинуватити у відсутності фантазії. Судіть самі.

 • 12 знакових речей осені в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 10.09.2010 15:54

  Предлагаем ознакомиться из 12-ма вещами, что обязательно должны быть в вашем гардеробе.

  1 коментар
 • Ринок event-послуг в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 10.09.2010 13:39

  Є кілька причин такого зростання: івенти почали грати важливу роль у комунікативних маркетингових стратегіях через постійне здорожчання ATL-інструментів, також корпоративні клієнти почали звертати увагу на методи просування брендів, які дозволяють не просто проінформувати людей про його існування, ал й пов’язати його з певними емоціями, які споживачі івента будуть в подальшому пов’язувати з торговою маркою чи компанією, нарешті, бум спровокували часті політичні кампанії, в ході яких івентори організовували різноманітні тури, концерти, зустрічі і т.п.

 • Модна біжутерія Абра Кадабри. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.09.2010 02:54

  Абра Кадабра – молода талановита дизайнерка з Києва, звати її Лєра. Коротко про неї: багато працює, створює цікаву біжутерію, ліпить і розписує її вручну, дружить з модельєркою Тетяною Карамболь, рятує від голодної смерті і бруду бездомних котів і успішно виховує і відгодовує дуже симпатичного синочка – кота Нікотина. А більше про себе і свою творчість вона розповість сама.

 • Эволюция человечества. Виртуальное общение в блозі Ego Blog · від Ego · додано 09.09.2010 22:41

  Не знаю, задумываетесь ли вы над тем, к чему может привести человечество такое совсем еще "зеленое" явление в его истории, как виртуальное общение, общение посредством интернета. Оно пришло в нашу жизнь как-то незаметно, плавно, просто как модернизированная версия общения по телефону. А потому, мы возможно и не отдаем себе отчет, что "виртуал" - есть значимый шаг в эволюции человека. Почему? Давайте вместе разберемся.

  1 коментар
 • Русифікація ЗМІ країн СНД та боротьба з нею в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 09.09.2010 19:00

  Регулярність користування російськомовними ЗМІ в Україні, %
  Регулярність користування російськомовними ЗМІ в Україні, %

  Як показує статистика, близько 67% населення регулярно дивляться російське телебачення. Ставлення до російськомовного телебачення в Україні знову нестійке. То в період Ющенка ішли в крайнощі, перекладаючи фірми на українську мову, та закриваючи російські канали. Тепер, за керування Януковича під суворим наглядом українські канали.

Всього 1054 на 106 сторінках