Останні записи в блогах

 • "Мій коханий" і письменниця-художниця Beatrice Alemagna. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.11.2010 00:33

  Роботи Беатріс інстинктивно гармонійні, як малюнки дітей, а думки вільні і не обтяжені жодними забобонами і рамками. А сама авторка вважає, що ця свобода думки і дії живе в ній внаслідок щасливого дитинства, яке вона не втратила по сьогодні, підтримуючи зі своїм казковим минулим тісний зв'язок. Вона ще в дитинстві мріяла створювати книги, адже не створювати їх не могла, бо жила в дитячих казках та історіях, які читала їй мама. Книжки в дитинстві захоплювали її усім – своїми деталями в малюнках, запахом паперу, металевими скобами, що з'єднують сторінки, і навіть шурхіт сторінки, коли перегортала її мама – заворожував Беатріс. А перша книжка, створена її батьком, спеціально для неї та її сестри – назавжди визначила шлях маленької дівчинки – все, тепер вона просто не могла не стати письменницею і художником... Це бажання було настільки сильним і непереборним, а ідей було так багато, що це стало просто необхідністю в її житті.

  Безперечно, кожна книжка в її виконанні – це особливі незабутні враження, адже авторка багато експериментує з матеріалами та подачею ідеї, втілюючи свою дитячу мрію в дорослому житті. Книга "Мій коханий" публікується багатьма мовами, а в моїй бібліотеці – польське видання, яке вам і презентую.

  обкладинка та форзац
  обкладинка та форзац
 • Нова прошивка iPad - тепер там є українська мова. в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 24.11.2010 17:09

  Сталась подія, якої вже багато місяців чекали яблукофіли у всьому світі!

  Кілька годин тому Apple розіслала своїм користувачам листа про обновлення операційної системи iPad до версії 4.2.

 • А замість серця — полум'яний мотор! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.11.2010 02:37

  Скоро, дуже скоро, на наших календарях з'явиться грудень...і, до речі, саме грудень, а точніше 17 число, запам'яталося людству як довгоочікувана перемога внебілітаючого Homo Sapiens над простоходячим. Адже й справді, дорогенькі, говорити про дизайн і цікаві конструкції, не згадавши унікальні конструкції легендарних братів Райт (Уїлбера та Орвілла) – несправедливо, чи не так? Тим паче, що 17 грудня – на носі! До того ж, ця стаття може стати непоганим сюрпризом для усіх пілотів-мрійників і пілотів в мріях, зокрема для мого чоловіка. ))

 • Авторські вітражі Наталі Гайдаш. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2010 02:10

  Наталя робить високохудожній вітраж, із власним баченням цього виду мистецтва. В усіх її роботах, так-чи-інакше, відчувається її базова освіта – живопис. І хоча вона живописець за освітою, це тільки допомагає у роботі, бо завдяки цьому її вітражі стають своєрідними та унікальними. А ще, оригінальності в її вітражах, додає використання нею металевого декору. Її роботи можна побачити й в живу, наприклад у львівській галереї "Зелена канапа" – зараз там експонується виставка "Погляд крізь серце", роботи будуть там до 21 листопада. А хто не встигне, може побачити роботи Наталі в салоні "Художник", що у Львові, на Проспекті Шевченка, 3 – там вони будуть цілий грудень.

 • Сны в блозі Наблюдатель · від хохляцький шпигун · додано 17.11.2010 12:39

  Сегодня я вас хочу порадовать снами, они глючные и забавные.

 • Обсуждение миссий известных компаний в блозі Обсуждение миссий известных компаний · від Sssss · додано 13.11.2010 11:51

  Українська страхова група

 • 6 порад хорошого настрою на весь день в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 10.11.2010 16:37


  Прокинувшись зранку нам часом буває складно зарядитися бадьорістю й енергією. Але саме ранковий настрій вплине на подальше Ваше самопочуття та емоційний стан. Тому щоб весь день зберігати бадьорість духу та гарний настрій, необхідно підзарядитися нею з самого ранку. Нижче я даю кілька рекомендацій. Використовуйте їх і бадьорість точно стане Вашим союзником у денних клопотах. 6 порад хорошого настрою на весь день.

  1 коментар
 • Корисні властивості гранатового соку в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 09.11.2010 15:51

  Останнім часом у медичній літературі, а також по телебаченню тільки й чути, про цілющі властивості граната. І дійсно, цей невеликий «закордонний» фрукт, схожий на кругле, червоне, соковите яблучко (до речі, звідси й назва: malum granatum в перекладі з грецького - «зернисте яблуко»), - справжнє джерело необхідних для нас речовин. Його незамінність відзначили ще древні греки, вживаючи гранат як лікувальний засіб. З часом, про цей фрукт з якихось причин незаслужено забули. І ось останнім часом лікарі знову роблять для нас «важливе відкриття». Так що давайте користуватися тим, що дала нам турботлива природа.

 • Життєрадісний еко-дизайн естонця Павла Сидоренко. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 23:54

  Павло Сидоренко – естонський дизайнер, який народився 1980 року, в Таллінні. Навчався промисловому дизайну в Естонській академії мистецтв, яку закінчив у 2006 році. Як він сам розповідає про свою творчість: "Моя мета полягає у створенні функціональної та грайливої продукції, яка зберігає свою простоту, взаємодіючи з простором і користувачем. Щоб створити не тільки виключно прагматичну необхідність, а й передати емоційну якість у повсякденному середовищі."

 • Гайда всі на Фестиваль "МАНУСКРИПТУМ"! Залишилося кілька днів до відкриття! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.11.2010 21:44

  Отже, дорогенькі, до відкриття Фестивалю "МАНУСКРИПТУМ" залишилося кілька днів! Він відбуватиметься з 11 по 14 листопада, під час осіннього книжкового ярмарку "Медвін", на базі виставкового центру Університету фізкультури (М. Республіканський Стадіон). Виставкові зали будуть відчинені з 10.00 до 19.00, вхід вільний. Раджу вже сьогодні розпланувати час так, щоб відвідати це свято і отримати свою порцію естетичного задоволення та позитиву!

Всього 1054 на 106 сторінках