Останні записи в блогах

 • Паперові скульптури Джеффа Нішінака (Jeff Nishinaka). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 27.01.2011 15:58

  Джефф Нішінака, скажу вам дорогенькі, досить серйозний дядька в своїй професійній діяльності. І хоча йому вже перевалило за 50, все ж він дасть фору багатьом молодим сучасним монстрам паперового мистецтва. З усього видно – його мозок працьовитий, зір гострий і руки вправні.

  2 коментарі
 • Ілюстрації книжки "Китайські народні іграшки та орнаменти". в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.01.2011 02:00

  Ця книжка моя ровесниця – народилася вона 1980 року, у Пекіні. Називається "Китайські народні іграшки та орнаменти", художник-ілюстратор книжки – Тянь Юань (Tian Yuan). З усього видно, що в своїх ілюстраціях художник застосовує традиційні техніки китайського живопису. Одним словом КРАСА!

 • М О Н А Л І З О М А Н І Я в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.01.2011 05:26

  Пригадую, ще за часів мого студентства, потрапив мені до рук журнал з різними творчими, я б навіть сказала комічними, "репліками" художників світу в бік Леонардівської Мона Лізи. А сьогодні натрапила на один пост з величенькою купкою "Мон", згадала студентство і вирішила не відкладаючи в довгий гумовий ящик все ж викласти колекцію цих "шедеврів". Пробіглися по всім вітчизняним та іноземним постам з Монами, просистематизувала знайдене, і вуа-ля – М О Н А Л І З О М А Н І Я в усій своїй красі! ))

  різна Мона
  різна Мона
 • Паперовий ажур Tahiti Pehrson. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.01.2011 02:24

  Художник Таїті Персон (Tahiti Pehrson) живе і працює в північній Каліфорнії. Віртуозним ручним різанням паперу автор займається вже більше десяти років. І завдяки своїй наполегливості, та цьому немаленькому досвіду роботи з папером, він створив вже багацько складних багатошарових витинанок.

 • Пластичні картинки іспанської ілюстраторки Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.01.2011 02:39

  Дорогенькі, ви ж знаєте як я люблю книжкові ілюстрації, особливо якщо вони виконані в якійсь цікавій техніці чи в якомусь небанальному матеріалі! Отже, ви зрозумієте, чому я звернула увагу саме на ці ілюстрації – роботи Ірми Груенхольз (Irma Gruenholz).

  Ірми Груенхольз – іспанська ілюстраторка, яка створює свої зображення з глини та інших допоміжних матеріалів. Її пластичні ілюстрації можна зустріти в книгах, журналах та рекламі.

 • Романа Романишин + Андрій Лесів = "Аґрафка" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2011 01:10

  "Творча майстерня "Аґрафка" – це Романа Романишин та Андрій Лесів. Разом в роботі і разом в житті. Живуть та працюють у Львові, а Львів живе в них. В їхній майстерні багато книг, живопису і кави. Вони люблять те, що творять, захоплюються кожною новою ідеєю та втілюють її в нову найулюбленішу форму" – це перше, що я довідалась, зайшовши на їх сайт... А перше, що прийшло мені на думку, спілкуючись з ними – "Які ж вони милі, симпатичні люди..."

 • Авторський погляд на взуття Гвен Мерфі (Gwen Murphy). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.01.2011 01:05

  Мабуть, немає жінки, яка б не любила взуття. Щодо цього точно підмітив Рамон Гомес де ла Серна: "Жіночі ноги щасливі тільки у взуттєвому магазині".

  Любить взуття і американська скульпторка Гвен Мерфі (Gwen Murphy). Але її любов до взуття особлива. Гвен збирає туфлі, кеди і черевики не для заповнення ними шаф і вільних куточків в кімнатах, і не для того, щоб похизуватися ними перед подругами – вона дарує їм нове життя, перетворюючи звичайне поношене взуття в незвичайні скульптури. Гвен вірить, що взуття, як і будь яка річ – має своє обличчя, свій характер та індивідуальні риси. Придивіться й ви до свого взуття – можливо й вам воно когось нагадає...

 • Оголошення для майстеркласівців! (Объявления для МК-друзей! ) в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 19.01.2011 15:56

  Є чудова ідея створити віртуальну виставку творчих робіт усіх наших майстеркласівців! Для цього спільного проекту необхідні: ваші фото робіт, створених під натхненням даного блогу "Майстер-клас від Лілі", а також якесь ваше фото і коротка інформація про вас! Все дуже просто! )) До того ж, вже кілька майстеркласівців прислали свої роботи, тому чекаємо на решту учасників, не баріться!

  Відкриття цієї віртуальної виставки планується на перший день весни, тобто 1 березня, прошу усіх прислати свої листи не пізніше 25 лютого! Також, запрошую усіх учасників та гостей на відкриття виставки (про конкретний час домовимось)! Запрошуйте на відкриття й своїх друзів! Зможемо обмінятися враженнями в коментах! )) Гадаю, буде весело всім!

  Отже, друзі, чекаю ваші фото робіт та інформацію про вас у моїй скриньці liljaart@rambler.ru

  2 коментарі
 • Є тільки одна велика перетворююча сила-ЛЮБОВ!!! в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 17.01.2011 18:59

  Виховання без любові робить людину Двоєдушною.

  Розум бед любові робить людину Хитрою.

  Привітність без любові робить людину Лицемірною.

  Компетентність без любові робить людину Непоступною.

  Влада без любові робить людину Деспотичною.

  Віра без любові робить людину Фанатичною.

  Честь без любові робить людину Пихатою.

  Багатство без любові робить людину Жадібною.

  Обовязовість без любові робить людину Дратівливою.

 • Паперова мода. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.01.2011 02:47

  Ідея шити одяг з паперу з'явилася в США в 1966 в ході однієї з рекламних кампаній. І ось вже світ дізнається про небувале екстравагантне нововведення, і все завдяки рекламі з виготовлення паперу. А всього через пару років її беруть на озброєння діячі поп-арту, і паперові наряди стають прогресивною модною течією.

  Сьогодні паперовий одяг знову в моді, хоча нинішнє дизайнерське паперове вбрання навряд чи можна назвати практичним, але, безумовно, це цікаво та красиво.

Всього 1054 на 106 сторінках