Останні записи в блогах

 • Кому доверить монтаж пластиковых окон? в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 16.03.2011 11:59

  Пластиковые окна с каждым днем обретают гораздо больше популярности, благодаря своим неоспоримым качествам. В наше время купить металлопластиковые окна не составит больших проблем, но, нужны некоторые сведения. Эти пластиковые окна в основном дешевыми, служат отличной защитой от попадания пыли и грязи с улицы, а также обеспечивают хорошей изоляцией от шума. На пластиковые окна скидки могут существенно отличаться – и стоят 50 или 200 долларов за 1 м.кв. Так, как подобрать пластиковые окна, что будут считаться наилучшими в соотношении цена/качество?

 • Ілюстрації марсельської художниці Nancy Ribard. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.03.2011 13:29

  Nancy Ribard навчалася в BTS d'Arts-Appliqués (прикладному мистецтву), а згодом в DNAP aux Beaux-Arts (образотворчому) у Тулузі. Будучи графічним дизайнером, вона поступово звернулася до дитячої та молодіжної ілюстрації. І в 2006 році вона вирішила працювати, в якості ілюстратора, повний робочий день, тобто вибрала ілюстрацію як свій основний вид творчої діяльності.

 • Удосконалення системи державних закупок в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 12.03.2011 18:49

  На сьогодні існує велика кількість нерегульованих питать, зокрема вони стосуються механізмів відомчої кооперації, процедур вирішення та подачі скарг з приводу порушень державних закупок, відсутнє єдине інформаційне регулювання даної процедури.

 • Чи буває поезія смачною? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 09.03.2011 00:36

  Поети тепер доступніші, ніж у епоху Відродження. Вони зовсім поряд, особливо, поки молоді. Йоган Гейзінга у книзі про ігрову природу людської діяльності «Homo ludens» писав, що поет – це дитина, яка грається… і, додам від себе, усе хоче спробувати на смак: промені сонця, клапті туману, ягідки спогадів… Це тому, що хоче жити насичено, щодня, неначе вперше, відкриваючи для себе приваби і печалі життя. Поет – той, який уміє дивитись на світ чистими очима і бачити у звичному іскру незвичного.

  От візьмімо до прикладу усім відомий і багатьма улюблений салат вінегрет. Що у ньому нового чи незвичного може бути після кількастолітньої успішної історії побутування на святкових та щоденних застіллях? Майже нічого… хіба родзинок трохи додати, чи пекучий перець порізати шматочками…

  Аж тут виявляється – вінегрет може бути поетичним! І переконує в цьому молоде і свіже, зеленолисте й ніжноцвіте львівське угрупування «Літературний вінегрет».

 • Купить мобильный телефон в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 07.03.2011 16:20

  Большое количество людей интересует такой вопрос, как купить мобильный телефон, чтобы он был быстрым и удобным для связи. Также обязательно при выборе мобильного телефона обращать внимание на его дополнительные возможности, таким образом, он сможет заменять различные устройства, например, часы, ежедневник, музыкальный и видеоплеер, FM-радио, фото и видеокамеры, только в некоторых случаях компьютер. Если присутствует поддержка карт памяти, то мобильный телефон может являться носителем информации, а с поддержкой GPS можно создать все условия для осуществления как автомобильной, так пешеходной навигации. Множество изготовителей предлагает большое количество моделей телефонов, которые соответствуют как запросам меломанов, автомобилистов, консерваторов, так и прогрессивных молодых людей, бизнесменов, путешественников, домоседов, которым необходим постоянный доступ в Интернет.

 • Сині книжки Енді Сміта (Andy Smith). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 06.03.2011 00:36

  Чому ж книжки сині? Та, просто, Енді дуже любить синій колір, і цього кольору так багато в його ілюстраціях, що його книжки сміливо можна назвати синіми. ))

 • Перша "Весняна" виставка-конкурс майстер-класівців на ПОГЛЯДі. Запрошуються усі! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 01.03.2011 00:01

  Отже, дорогенькі, як і оголошувалось два місяці тому – сьогодні, 1 березня 2011 року, розпочинається віртуальна виставка творчих робіт усіх тих, хто на протязі минулого року надихався ідеями МК "Майстер-клас від Лілі". З чим вас всіх і поздоровляю! ))

  Чесно кажучи, листів з фотографіями робіт прийшло не так багато як хотілося б, адже листи, щодо майстер-класу, на мою пошту приходять часто, з чого можу зробити висновок – учасників могло бути і більше. Щиро сподіваюся, що на наступну виставку збереться чисельніша компанія! )) А роботи, які братимуть участь у цій виставці, безперечно, гідні вашої уваги і високих оцінок!

  9 коментарів
 • Спроба любові і спокуса зневіри в поезії Оксани Шморгун в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 25.02.2011 19:37

  Чужинцями, як і поетами, відчувають себе в межових ситуаціях. Якщо ж ти – чужинець і поет одночасно, то приречений нести вдвічі більший тягар самотності і туги. Поет – завжди чужинець. Якщо ж чужинець не поет, хоча б у затаєному куточку свого «я», він забуває про все – про батьківщину, минуле і майбутнє. А теперішнє можна як-небуть переіснувати, де-небуть перебути. Поки пам’ять жива – поету є звідки черпати. Голос минулого вривається у нетривкі хвилини часу теперішнього і нагадує їм про життя, оживлює їх. Якщо минуле – постійно триваюча реальність, - людина поет може відшукати у білому просторі невідання обриси майбутнього, того, що згодом з’єднається з минулим, витворить із ним цілісний краєвид – оазис батьківщини у пустелі чужини. Батьківщина для того, щоб до неї постійно йти. Тут минуле і майбутнє разом. Таке змістово-емоційне наповнення творчості Оксани Шморгун – письменниці-українки, що мешкає в Угорщині

 • О торрентах... в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 21.02.2011 20:05

  Это самое страшное слово для режиссёров, музыкантов, а также их [del]родителей[/del] правообладателей. Это инструмент, с помощью которого подлые и безжалостные пираты отбирают последнюю копейку у неустанных тружеников пера, скрипичного ключа, и им подобных любимцев муз [del]и маразмов[/del]… Люди, которые представляют их интересы за деньги, хотят чтобы мы именно так и думали.

 • Янголи і квіти серед міста: в очікуванні чуда в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 19.02.2011 19:47

  Мою увагу ця книга привернула своїм ошатним оформленням та нестандартним форматом: зараз уже поступово починає входити у моду видавати книги квадратні, або горизонтально видовжені та ще й на глянцевому папері – це закономірна і поки що дієва боротьба за читацькі симпатії.

  Тож спочатку я потрапила на гачок білої квадратної обкладинки, а розгорнувши книгу уже не могла виплутатись із сітей авторських акварелей письменниці. Вразили вони мене своєю безпосередністю та наївністю, теплою, енергетично доброю колористикою та абсолютною чистотою від меркантильних поривань сучасного світу. Авторка створює свій окремий вимір квітокольорів та квітоісторій. Дивлячись на її ілюстації хочеться сказати: ось так живуть квіти – просто і світло.

  Тексти Тетяни Луньової відзначаються тим, що у них немає зайвої метушні та ускладненості. Іноді може здаватися, що стиль її письма аж надто простий, а сюжети, які вона обирає, аж надто прозаїчні. Проте недарма письменниця означила свої твори за жанром як новели – під кінець у кожній оповіді з’являється іскринка чуда.

  1 коментар
Всього 1054 на 106 сторінках