Останні записи в блогах

 • Легенда про фортеп’яно... в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 02.04.2011 18:09

  Фортеп’яно було ще живим, коли його замурували в стіну, обклали зусібіч цеглою і забули про музику, яка билася у ньому як серце… Звели будинок і фортеп’яно мучилося в стіні того будинку. Нестерпно мучилося: било клавішами об стіни, благало звільнити його з кам’яного полону… Його музика розтікалася усіма шпаринами будинку, тому в ньому ніколи не було тиші, хіба важка і знесилена, – коли фортеп’яно втомлювалось благати про волю.

  1 коментар
 • Стики-брики, кукабара, та інші вишивані фішки Івана Семесюка (Ivan Semesyuk). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.04.2011 03:39

  Івана Семесюка (Ivan Semesyuk) знають швидше як художника-жлобіста, та це й не дивно, адже цей стиль в мистецтві він активно просуває і пропагує. Комусь він може подобатись, комусь ні – справа індивідуальна, та не варто художника в усьому асоціювати з героями його картин. Так, скажу відверто, я й сама попервах помилково вважала Івана цинічним героєм його ж олійних жлоб-артівських робіт, та чим більше я з ним спілкувалася, тим краще його розуміла (ну, це класична схема руйнування стереотипів та упередження). Хоча мені, особисто, дуже подобаються його текстильні та вишиті роботи. Ну, не може людина, яка так багато уваги приділяє акуратності у вишиванню кожного стібку і пришиванні ґудзичка та бісеринки, у житті бути абсолютно байдужою і черствою особою. Його жлоб-творчість – це швидше саркстична витівка, відверте кепкування з оточуючого нас повального пафосу жлобства і пофігізму.

  Не знаю як воно надалі буде, та наразі, можу з усією відвертістю і відповідальністю оголосити Івана Семесюка абсолютно адекватним, щирим і відвертим, комунікабельним, і я б навіть сказала дружелюбним, молодим талановитим художником! Гадаю, з його невгамовною працьовитістю, творчим запалом та енергією він зможе досягти неабияких висот...чи широт...чи глибин...чи ще щось...коротше кажучи чогось, а досягне! Друзі, тільки йому цього з часта не кажіть, щоб не зазнався! ))

 • Мифы о форекс в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 31.03.2011 20:33

  В Форекс Клубе созданы все условия для новичков, мечтающих получить новые знания. Это и бесплатная информация на сайте клуба Форекс. Это постоянные семинары, которые также бесплатно проводят преподаватели в некоторых городах или через Интернет. Также начинающим трейдерам бесплатно предлагаются учебные ауди- и видеоматериалы на сайте клуба.

 • Черевик, в якому можна покататися в блозі Цікавинки · від Вікторія · додано 29.03.2011 16:08

  Місто черевичків оживає завдяки китайській взуттєвій компанії, яка зробила один з самих незвичайних автомобілів. Величезний туфель тепер роз'їжджатиме по вулицях міста, рекламуючи взуття. Автомобіль, вартістю ні багато, ні мало, а 6500 $.

  На здійснення цієї мрії пішло 200 футів шкіри, але потрібно віддати належне – виглядає автомобіль як справжній черевик від відомого кутюр'є.

 • Чи сумісні любов і сила? Шлях до себе. в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 25.03.2011 21:42

  Думка, що суспільство поважає сильних – відома кожному з нас, мабуть, ще з раннього віку. З дитячого садка починаються змагання «хто сильніший» і тривають ці змагання усе життя. Щоправда, у цих змаганнях немає справедливого судді, бо ж у кожного свої уявлення про силу. Одне, що виявляється певним – у цих змаганнях немає любові, тож на узбіччі життя залишається багато поранених і розчавлених людей, зневірених, зі спаленими мріями у серці. Дехто з них волає про допомогу, дехто озлоблюється, а дехто перестає думати – заплющує очі і продовжує йти за голосом натовпу, живе у сірому напівсні…

  Лабіринтами успіху намагається протиснутись головний герой роману полтавської письменниці Тетяни Луньової «Знайти Лева».

 • "Джонатан Лівінгстон Чайка" Річарда Баха - новинка із серії книжок із підрядковим перекладом в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 25.03.2011 10:28

  На певному етапі вивчення іноземної мови приходить момент, коли хочеться читати книги в оригіналі. І це правильно. Але виникає одна проблема: на кожній сторінці зустрічається багато невідомих слів. І, в результаті, тратиться набагато більше часу на пошук слів у словнику, аніж на саме читання. У серії книжок «Читаємо без словника» пропонується інший підхід.

 • Полезные советы как и с чем ходить в сауну. в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 24.03.2011 15:40

  Есть люди, которые ходят в сауну раз в год, чтобы отдохнуть или расслабиться с компанией. Кто-то считает, что сауна это экстрим, а особенно сочетание пребывания в 100 градусной жаре и холодного бассейна.

  А для кого-то сауна - это образ жизни.

 • Ностальгия в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 21.03.2011 20:20

  Впервые я с ней познакомился на школьном уроке труда, когда попросил учителя наточить скальпель (тоже один из обязательных инструментов тогдашних радиолюбителей), и к моему изумлению, мой старый, потрёпанный жизнью скальпель был заточен, а потом отполирован до зеркального блеска с помощью войлочного круга и непонятного зелёного камушка. А потом весь класс дружно полировал монетки из жёлтого металла с помощью ветоши и пасты ГОИ, в результате чего они становились сияюще - белыми (потом многие рассказывали сказки, как им удавалось подсовывать отполированные двушки вместо десятикопеечных монет, которые имели тот же размер, только были из белого металла).

 • Модерація доданих робіт в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 20.03.2011 13:34

  В нас сьогодні є заборгованість по модерації, але будьте певні до 18 вечора всі роботи будуть переглянутими, а юніти зараховані.

  Вдалої неділі!

  2 коментарі
 • Надувные матрасы и лодки. в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 16.03.2011 12:29

  Жаркое лето нельзя представить без отдыха вблизи воды. На сегодняшний день, если нет поблизости водоема, то его с легкостью можно заменить различными надувными или каркасными бассейнами. Их можно расположить на пляже или на даче, и даже дети с удовольствием будут плескаться в приятной летней водичке.

Всього 1054 на 106 сторінках