Останні записи в блогах

 • Аналіз транспортних перевезень України за 2010 рік в блозі Маркетингові дослідження · від Irinka · додано 16.04.2011 10:47

  Україна, як зазначають експерти, має досить вигідне географічне розташування, з точки зору транспортних перевезень. Вона являю собою з’єднувальну ланку між Європою та Азією: через неї проходять основні автомобільні шляхи та залізничні колії, газотранспортні магістралі. Щодня через її території перевозять чимало товарів, як всередині держави, так і на експорт. Для цього використовують усі можливі способи транспортування: залізничний, автомобільний, водний, трубопровідний та авіаційний.

 • Закохана баба Яга: епізод 3 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 16.04.2011 01:48

  Наступного дня Яга прибралася у червону сукню, одягла чорний з широкими полями капелюх, до нього причепила жагуче червону квітку й пішла у місто на прогулянку. Вона хотіла піти до театру, або потрапити на мистецьку виставку, але виявилось, що у театрі сьогодні опера, а на виставці експонуються фото оголених жінок. І перше, і друге її не цікавило. Тож вона з легким розчаруванням пішла центральним проспектом міста. Аж раптом її задуму обірвав сигнал автомобіля. Яга глянула у той бік, звідки почула сигнал. Біля неї спинився сріблястий шевролет

 • Ринок аудиторських послуг України в 2011 році в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 14.04.2011 18:34

  Так сталося, що аудиторський бізнес постраждав від світової фінансової кризи не сильно у порівнянні із іншими галузями. Незважаючи на те що ріст доходів аудиторських компаній знизився, вони здивували своєю здатністю заробляти гроші навіть у важких економічних умовах. А сьогодні доходи аудиторських компаній зростатимуть ще більше. При чому, аудиторам доцільно розширювати свій портфель послуг і займатися супутньою аудиту діяльністю, у тому числі надавати супроводжувані бухгалтерські послуги. Не секрет, що більшість підприємців скорочують витрати на персонал і відмовляються від утримання кваліфікованого бухгалтера, тому багато аудиторів має намір розвивати саме цей напрям.

 • Маркетинговий огляд ринку вікон України в 2010 році в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 14.04.2011 15:16

  Наслідки кризи 2008-2009 років відгукуються у всіх нішах економіки. Перед початком кризи виробники вікон настільки раділи стрімкому зростанню продажів, що бездумно брали кредити на збільшення виробництва, ліній та асортименту метало-пластикової продукції. Вже в 2009 році ринок метало-пластикових вікон зменшився майже пропорційно зменшенню ринку будівництва, що зруйнувало багато новостворених компаній (близько 10% із всіх діючих на момент кризи компаній).

  На щастя, в 2010 році стан ринку метало-пластикових вікон почав оживати, проте виробникам все ще необхідно боротися за свого споживача, оскільки він став перебірливим та обачливішим.

 • Чи варто бути філологом? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 13.04.2011 22:54

  11 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч з професором Вірою Агеєвою з нагоди презентації книги літературознавчих статей "Апологія модернізму: обрис ХХ" (видавництво "Грані-Т", 2010). Модерувала бесіду Ірина Старовойт.

 • 10 відмінностей українського споживача від споживача інших країн в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 13.04.2011 13:17

  Опитані рекламісти і маркетологи, що мають можливість порівнювати український ринок з іншими, так охарактеризували особливості українського споживача та його відмінність від інших.

 • Закохана баба Яга: епізод 2 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 21:51


  На привабливе оголошення Яги ніхто не реагував. Вона терпеливо почекала три дні, аж доки миша самотності не вигризла у її свідомості кілька дірок. Поки лінивий котище самовпевнено наминав сало, Яга вирішила зробити інтернет-розвідку на тему уподобань чоловіків. Виявилося, що представники сильної статі люблять красивих і молодих жінок, не занадто мудрих, але й не зовсім дурних, і що найбільше вразило Ягу, – більшість чоловіків надає перевагу білявкам.

 • Закохана баба Яга: епізод 1 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2011 01:59

  Баба Яга облаштувалась в новій хатинці на колесах. То була така вимога часу – на курячих лапках далеко не зайдеш, а в Яги були великі плани на майбутнє. Вона оселилась неподалік від міста і вечорами переодягалась у молоду красуню, шукаючи у затишних кав’ярнях вигідних знайомств. Язі раптом здалося, що у неї багато нерозкритих талантів й для їхнього розвитку їй потрібен меценат та продюсер. У якій сфері бажає проявити свої здібності вона не знала, але відчувала, що творча енергія у ній кипить та переливається усіма судинами тіла.

 • Риба (загадкове оповідання) в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 10.04.2011 21:39

  Так бракувало твого голосу, коли ти приходив з мушлями в долонях як наречений, а голосу не мав. Я робила з мушель намисто, нанизувала їх на нитку, а ти нічого не міг сказати. Врешті в мене назбиралась ціла колекція разків намиста, ти приходив і відходив, і нічого не говорив.

 • Любов як природній стан у повісті Оксани Пронюк «Не виплач моєї сльози…» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 10.04.2011 01:01

  Вже у самій назві повісті закодоване значення сокровенності болю, який потрібно у собі берегти, бо ж біль дозволяє нам народжуватися і рости, ставати собою. Усі герої цього твору ще раз нагадують нам, що серце, яке болить – ще живе. І ніхто з них не має страху страждати і кожен має відвагу любити. Авторка вдало показує глибину і простоту любові, яка полягає не у демонструванні вишуканих манер і проголошенні матафоричних зізнань, а у природності.

Всього 1054 на 106 сторінках