Останні записи в блогах

 • Правила відкриття магазину побутової техніки у Луцьку в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 22.04.2011 15:12

  Якщо у вас з’явилась така ідея, значить, ви володієте чималим стартовим капіталом і готові ним ризикнути. Але ж без ризику не обходитися жодне бізнес підприємство.

 • Текстовая реклама, что ждет её в будущем? в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 22.04.2011 12:38

 • «Та ти ж іще норма-а-альний чоловік!.. хоч і поет!..» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 20.04.2011 17:44

  Нещодавно у мене була цікава розмова з відомим українським письменником та науковцем Ігорем Павлюком. Попри те, що ця людина має багато досягнень у сфері науки та літератури, - залишається доступним у спілкуванні. Ігор Павлюк - лауреат Народної Шевченківської премії, всеукраїнських літературних премій імені Василя Симоненка, імені Бориса Нечерди, імені Маркіяна Шашкевича, імені Григорія Сковороди, міжнародної літературної премії «Тріумф», доктор наук із соціальних комунікацій, автор більше 500 публікацій у періодиці, наукових збірниках та 27 окремих книг поезії та прози. Пропонуємо вашій увазі поетично-спонтанне та прозово-філософське інтерв’ю з цією неординарною людиною.

  На фото: Ігор Павлюк та Лілія Демидюк
  На фото: Ігор Павлюк та Лілія Демидюк
  1 коментар
 • Закохана баба Яга: епізод 5 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 20.04.2011 01:27

  Одного разу я йому сказала, що він такий хороший, що мені хочеться його з’їсти. Він чомусь не зрадів з такого компліменту й кількома днями пізніше сказав мені, що я найпухнастіша у світі, але нам краще обмежити спілкування. Я хотіла було образитись і гонорово піти, але таки не змогла й натомість спитала, чому він так вирішив. Він пояснив, що хоч нам і цікаво разом, ми занадто різні й у нас не може бути спільного майбутнього. Я розуміла, що він у чомусь має рацію, але всі мої почуття заперечували це. Я мало не розплакалась і ледве стрималась, щоби не сказати йому щось погане. Ми розійшлись мирно і це було вперше в моєму житті, бо як правило мої колишні залицяльники стають моїми ворогами, а він таки залишився другом.
  – Звідки знаєш?
  – Я інколи знаходжу біля своїх дверей яблука та груші, і в них є сліди від його голочок… – на цім слові лисиця не витримала й заплакала.


 • Ринок супутникових ресиверів 2011: нові технології в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 19.04.2011 18:20

  Минулий рік для людей, які захоплюються різноманітним обладнанням для прийому супутникового телебачення порадував черговими, не схожими на інші моделі новинками - супутниковими ресиверами від португальської компанії-розробника Opensat Azbox Elite і Azbox Premium. Ресивери, виконані на прогресивному чіпі Sigma SMP8634, крім можливості приймати і записувати супутникові телепередачі мали широкі мультимедійні можливості.

 • Закохана баба Яга: епізод 4 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 18.04.2011 02:26

  Бабину задуму перервало шкряботіння у двері. Якийсь несміливий гість напрошувався до хати. Яга відчинила двері й побачила свою товаришку і колишню сусідку лисицю Риту.

 • Перспективы развития электронной коммерции в 2011 году в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 17.04.2011 18:31

  Рынок электронной коммерции в Украине в силу новых налоговых обстоятельств развивается не очень уверенными темпами. Появившийся сравнительно недавно, и стабильно развивающийся рынок, сейчас переживает состояние шока. Сначала информация об отмене упрощённой системы налогообложения, заставила онлайн - предпринимателей задуматься о целесообразности работы в таком неустойчивом сегменте.

 • Який домен вибрати для сайту, а від якого краще відмовитися: питання ризику та безпеки в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 17.04.2011 17:43

  Сайти тихоокеанського регіону значно небезпечніші за домени інших зон.

  Тільки не думайте, що реєстрація домену com дасть вам певні гарантії, бо за рейтингом нерегіональних доменів, *.сom посідав ще в 2008 році 9 місце, а в 2009 році вже посідає почесне друге місце. Домен *info- вже другий рік поспіль займає 5-те місце серед нерегіональних доменів.

 • Рынок event услуг Украины в 2010 году в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 17.04.2011 15:30

  Несмотря на увеличение спроса, потребитель всё ещё не готов выкидывать большие деньги на развлечения, по их мнению, цена должна быть разумной, в то же время, от этого не должно страдать качество предоставления услуги. Многие крупные компании потратили около 60 тыс. гривен на проведение корпоративов с музыкальным и актёрским сопровождением, в то время как в прошлом году они потратили 15-20 тыс. грн.

 • Грузоперевозка России в 2000-2009 г в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 17.04.2011 14:46

  Падение грузооборота в значительной степени связано с увеличением сегмента потребительского рынка.

  Перевозка грузов по видам транспорта в 2000-2009 гг, (миллионов тонн)
  Перевозка грузов по видам транспорта в 2000-2009 гг, (миллионов тонн)

  После 2000 года объемы перевозки понемногу, но все же таки росли по 2-3 процента в год. Причем в кризисном 2007 году динамика все-таки была позитивной и складывала 1.6% годовых.

Всього 1054 на 106 сторінках