Останні записи в блогах

 • "На творчість мене надихають діти",- Світлана Гресь. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.05.2011 12:02

  Світлана Гресь, літературний псевдонім Світлана Штатська - письменниця, громадський та політичний діяч... Пройшла шлях від звичайної дівчинки, яка писала вірші в школі до керівника Житомирської обласної літературно-мистецької студії імені Михайла Клименка. Її твори були визнані найкращими на обласному літературному конкурсі «Гранослов»

  та Всеукраїнському літературному конкурсі імені Валентина Грабовського.

  Також вона є лауреатом премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» в номінації «за творчі досягнення».

 • Метафізична Україна в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.05.2011 18:03

  В американському видавництві CreateSpace (дочірня компанія Amazon.com) вийшла друком книга лірики Ігоря Павлюка та Юрія Лазірка «Catching Gossamers» («Ловлячи осінні павутинки») трьома мовами: українською, англійською та російською. Ігор Павлюк українському читачеві добре відомий, натомість поезія Юрія Лазірка, вишукана і патріотична в своїй основі, ще тільки знаходить свою дорогу до читача.

 • Театралізований захід до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 12.05.2011 02:29

  Студенти та викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка до 140-річчя з дня народження Василя Стефаника, яке будудуть відзначати 14 травня, всі, хто чтить пам'ять одного з найбільш відомих новелістів України, провели театралізований виступ, в якому розіграли сценки з життя та творів Стефаника.

  2 коментарі
 • Тунель (образні роздуми) в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 11.05.2011 23:33

  Буває так, що слів бракує. Часто так буває. Слова окремо, а голос окремо. Те, що з тобою – твоя музика, музика твого голосу. Вона з тобою, навіть коли мовчиш. З голосу виринають тунелі, давні дороги, таємні печери; в них переховується пам’ять. Без пам’яті ми не знаємо як жити. А слова деколи болять – коли не можуть напоїти душу, коли не можуть стати джерелом.

 • Гурт "Полюси" відзняв кліп на пісню "Однакові сни" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.05.2011 10:33

  В парку культури та відпочинку міста Коростень 6 травня відбулись зйомки кліпу поп-рок гурту "Полюси", що з Чернівців. Зйомки відбувались за підтримки житомирської обласної молодіжної громадської організації "ХХІ покоління".

  Зі слів Віталія Сівка - голови ЖОМГО "ХХІ покоління", саме він запропонував зняти кліп у Коростені. "Я вперше був у Коростені пів року тому, я був на стільки вражений красою міста, що не зважаючи на те, що перші дні зйомок проходили в Києві, я запропонував хлопцям відзняти частину кліпу на пісню "Однакові сни" тут, і вони погодились",- розповідає Віталій.

 • Сучасний P.ART.COM та творчі мрії Оксани Білоус. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.05.2011 02:18

  Друзі, як ви й зрозуміли, сьогоднішня стаття про P.ART.COM. І не дивуйтеся назві – ні, це не партійний комітет, і нічого не має спільного з Комуністичною партією, а це дуже симпатична і дуже затишна галерея предметного дизайну у Києві, а саме на вулиці Рейтарській, під 2-м номером. До речі, саме зараз в ній експонується виставка "ЧАЙНИК", де чайничків багацько на будь-який смак! Чайники парадуватимуться до 25 травня, тож поспішайте!

  А про це, та інше парткомівське галерейне, розповість нам власниця та господиня цього мистецького закладу – Оксана Білоус.

 • Из чего начать разработку успешного сайта в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 09.05.2011 13:56

  Создание сайтов - непростая задача как с технической стороны, так и со стороны маркетинга. Не достаточно вложить средства в разработку скрипта сайта, если информация не задерживает пользователя на проекте.

 • Вигнанець в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 09.05.2011 00:20

  Я іноді питаю: люди, за що ви мене вигнали? Вони мовчать у відповідь, а я продовжую: я ж вас люблю… На цім слові люди приходять. Їм подобається моя любов, вони беруть її скільки хто може, і я в такі миті не почуваюсь самотнім. Вони оточують мене тісним колом і кожен хоче говорити голосніше, щоби я його почув, кожен хоче, щоби я почув тільки його. А коли вони виповіли мені свої жалі, коли їхні голоси поволі стихли, вони забирають глеки, повні мого співчуття й несуть їх у свої домівки. Дивлячись їм у слід я розумію, що вони може й не кинуть у мене списом при нагоді, вони просто зайдуть у свої помешкання, зачинять двері, запалять каганці, і я буду здалеку спостерігати за мерехтливим світлом їхнього життя.

  1 коментар
 • В Житомирі пройшов гендерний геокешинг в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.05.2011 15:38

  В парку імені Юрія Гагаріна за ініціативи центру гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка та за підтримки Українського Жіночого Фонду 6 травня був проведений гендерний геокешинг.

  Геокешинг – це спортивні змагання між командами, які полягають в тому, що різні команди за допомогою GPS-навігаторів та спеціально створених мап долають певні відстані, на яких знаходять схованки із завданнями. У гендерному геокешингу зміст завдань наповнений гендерним компонентом. Він спрямований на те, щоб допомогти учасникам і учасницям команд краще зрозуміти сутність гендерної тематики.

  11 коментарів
 • Огляд ринку дизайнерського паперу в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 07.05.2011 17:44

  У світі виробляються не менше ніж 10 тисяч видів дизайнерського паперу. Щороку дизайнери уважно слідкують за тенденціями моди, зокрема в 2009 році особливо модним було поєднання чорного, білого, сірого та яскравих кольорів червоного, зеленого та жовтого відтінків. За останні 2 роки дуже стрімко збільшився рівень "гламурності" дизайнерського картону, який використовується для пакування біжутерії, косметики чи будь-яких інших дизайнерських дорогих речей.

Всього 1054 на 106 сторінках