Останні записи в блогах

 • Казкове життя на полотнах Жені Лєбєдєвої. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.05.2011 17:07

  Що не кажи, а талантів в Україні як зірочок на небі – щедро засіяно. От вам, друзі, будь-ласка ще один талант з Дніпропетровська, ба навіть не талант, а ТАЛАНТІЩЕ – Женя Лєбєдєва! Не знаю як у вас, а у мене слабкість до кольору, практично фізіологічна залежність... )) От і ту – яскраві, насичені барвами і життям картини притягують око і моцно тримають, ну як можна пройти повз таку красу? Це ж прям якийсь фонтан радості і позитивних емоцій, суцільна казка! Що ж, розпитаємо цю художницю більше про її життя і мистецтво, трохи познайомимось, ну і так, творчі ляси поточимо! ))

 • "Скрипка це королева музики, а баян можна назвати королем". в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.05.2011 11:51

  Нещодавно мав можливість поспілкуватися з молодим талантом,- людиною яка майже увесь свій вільний час віддає музиці. Хлопцю, якого часто можна побачити на вулицях Житомира з величезною валізою за спиною, чи з баяном в руках.

  Буду радий розповісти вам про Івана Завадського лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Лауреата всеукраїнського конкурсу "Нові імена України" (2009 р.), дипломанта перших дельфійських ігор, що проходили в Києві...

  Найбільшим своїм досягненням вважає те, що отримав третю премію в класичній категорії та другу в в естрадній у IV Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile», що проходив з 30 квітня до 4 травня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

 • Юрій Тарасенко : "Хочу зробити маріонетку, яка спілкуватиметься зі своїм ляльководом" в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 16.05.2011 21:35

  Як зробити ляльку-актора для лялькового театру? З якими складнощами стикаються сучасні лялькарі? Нам розповів житомирський лялькар - Юрій Тарасенко.

 • Роуп-джампінг,- драйв на мосту!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.05.2011 21:23

  Житомиряни мали можливість пригнути з мосту, звичайно ж зі страховкою. Цей незвичний вид спорту називається роуп-джампінг.

  Роуп-джампінг (англ. ROPE Jumping) — це напрям екстремальної активності, що полягає в стрибку і подальшому вільному падінні (польоті вниз) з високого об'єкту. При цьому для зупинки падіння використовується амортизуюча система альпіністських мотузок і спорядження. У польоті можна виконувати акробатичні трюки і елементи. Винайдений американським скалолазом Деном Османом в 1989 році.

  Відмінність від в тому, що в банджі-джампінгу стрибок здійснюється вертикально вниз з гумовим канатом, в роуп-джампінгу стрибки здійснюються на альпіністському спорядженні з переходом в горизонтальний маятник.

 • Фотозвіт майстер-класу, що відбувався в рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю. в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 16.05.2011 00:18

  На протязі двох годин я вчила діток створювати листівки ручної роботи, з використанням паперової аплікації та витинанки, і, здається, діткам сподобалось. І як завжди, я вчила їх працювати з папером, а вони вчили мене працювати з ними. )) Ми робили листівочку з сердечком, з метеликом та зірочкою, а дехто з діток втілював власні ідеї в папері.

 • Круглий стіл ілюстраторів Міжнародної виставки ілюстрацій 2011 у Львові. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.05.2011 20:14

  Зустріч розпочав організатор та ідейник заходу – Володимир Стасенко. Він згадав про рідкісне явище ось таких зустрічей художників-ілюстраторів, адже на противагу ним зустрічі письменників відбуваються куди частіше. І не для кого не секрет, що саме завдяки якісним професійним ілюстраціям книжка краще продається, тому зустрічі ілюстраторів слід було б проводити частіше, ба навіть зробити їх традиційними і регулярними, то ж є чого прагнути! Потім були запрошені до слова українські ілюстратори-метри, з пропозицією відповісти на запитання по темі зустрічі.

 • Віталій Климчук: «Житомирському плейбек-театру час виходити на новий рівень» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 15.05.2011 14:48

  Плейбек-театр - цей дивний простір і процес. Це не зовсім театр, в звичному значенні цього слова. Але все - таки тут є глядачі і актори. Правда іноді вони міняються місцями

  Що насправді являє собою плейбек-театр? Які його основні завдання? І для чого насправді він потрібен? Нам розповів засновник житомирського плейбек-театру – Віталій Климчук.

 • Емо - діти Пітьми з плюшевими іграшками в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 15.05.2011 01:36

  Успішний нині режисер Дмитро Голумбевський був одним із перших емо в Житомирі. Тоді йому було 14 років. Наслухавшись «Tokio Hotel» і подібних груп Дмитро вирішив сам одягнутися в різнокольоровий одяг. В Житомирі рух емо тільки зароджувався. До нього з хлопчиків були двоє – троє представників руху.

  4 коментарі
 • Пригадане (етюд) в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 13.05.2011 22:46

  Сонце сходило на піщаному березі. Сьогодні воно не занурювалось в море. З моря на нього дивились ми.

  Море любові і море самотності розділене піщаним берегом. Сьогодні на ньому сходило сонце. Перейти піщаний берег не вдавалось нікому. Пісок поглинав сліди і залишав кожного наодинці з собою. З моря долинали голоси. Деякі з них можна було впізнати.

  Небо було іншим берегом, з якого все починалось.

 • Силиконовые бюстгальтеры - мифы и реальность в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 13.05.2011 17:20

  Лифчик из силикона, относительно недавно появившийся в женском гардеробе, очень быстро приобрел уникальную популярность – что, впрочем, вполне оправданно: революционный вид нижнего белья помогает решить множество женских проблем – от выбора белья под платье с откровенным вырезом до придания форме груди нужного объема.

Всього 1054 на 106 сторінках