Останні записи в блогах

 • Что читают разные люди? в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 27.05.2011 21:58

  На рынке печатных средств массовой информации сегодня представлено очень много различных журналов, газет и маленьких брошюр. Все они отличаются друг от друга тематическим направлением и нацелены на определенную аудиторию.

 • Інна Труфанова : «Після того, як мою гітару зібрали з трісок – вирішила музикою займатися все життя» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 27.05.2011 00:43

  Відому виконавицю авторської пісні Інну Труфанову в Житомирі люблять і слухають, і співають. Її сприймають як столичного співочого птаха, який іноді залітає у гості. І мало хто знає, що Житомир в її біографії займає особливе місце. З Житомирщини - мама Інни. У Житомирі Інна навчалася, і саме тут з нею сталася подія, після якої вона остаточно вирішила пов'язати своє життя з музикою.Сьогодні Інна Труфанова наш гість.

 • "Своєю фотовиставкою я хочу привернути увагу людей, які хоча б чимось можуть допомогти цим беззахисним дітям",- Роман Котиков в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:49

  На наступному тижні відбудеться відкриття фотовиставки «Подаруй дітям свою любов!» фотохудожника Романа Котикова, тож я вирішив поспілкуватися з ним і дізнатись про особливість цієї фотовиставки, а також презентувати вам, дорогі читачі, частину робіт, які будуть представлені на вистаці:

 • Фінал проекту "Гендерний геокешинг" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 22:17

  24 травня для студентів Житомирського агро-технологічного коледжу було проведено останній геокешинг на тему «Гендер і суспільство». Даний задум реалізовувався в рамках проекту «Гендерна просвіта молоді Житомирщини» за підтримки Українського Жіночого Фонду спільно з Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери та Центром гендерної освіти при ЖДУ ім. І. Франка.

  В загальному було проведено 4 геокешинги. Після кожного з них учасники ділилися своїми враженнями, (детальніше про геокешинг читайте:http://poglyad.com/blog/122/646/), тож нижче пропоную Вашій увазі враження учасників, коментарі до яких будуть зайвими:

  Команда «Гармонія»
  Команда «Гармонія»

  "Всі веселі, креативні…

  Всі чудові і спортивні!!!

  Ми бажаєм Вам добра!

  Гендерного всім чуття!!!"

  Команда «Паритет»
  Команда «Паритет»

  "Було весело і класно

  І прийшли всі дуже вчасно…

  Швидко бігали, стрибали,

  Всі завдання розв’язали!

  І пограли і сміялись,

  З гарним настроєм зостались!

  Дякуємо тренерам, нашим

  любим організаторам і

  наставникам!!!!"

  1 коментар
 • Олександра Нонік розповіла як в Житомирі пройшов конкурс краси "МІНІ МІС УКРАЇНА ПІВНІЧ 2011" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 21:15

  24 травня у приміщенні Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги пройшов дитячий конкурс краси "Міні міс Україна Північ 2011". В конкурсі брали участь дівчатка від 5 до 13 років. Організатором цього конкурсу виступало модельне агенство "NONIK models". Мені вдалося поспілкуватися з директором цього модельного агенства Олександрою Нонік:

  Олександра Нонік
  Олександра Нонік
 • Романтичні прикраси Тані Вінамор. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.05.2011 19:37

  Я познайомилась з нею, практично випадково, на цьогорічному ковальському фестивалі у Франківську. І мені відразу припали до душі її вироби, адже важко було не зауважити всю ту любов і терпіння, які були вкладені у ці прикраси. Відразу захотіла з нею познайомитися, і познайомити вас, дорогі друзі, з цією майстринею. Обмінялися мейлами, познайомились, і як то кажуть "не пройшло і пів року", як вже знайомлю вас з Тетяною Вінамор.

 • Чи дадуть результати студентські мітинги проти влади??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.05.2011 19:12

  25 травня відбулася студентська акція протесту проти деградації освіти в рамках всеукраїнської кампанії проти проекту нового Закону "Про вищу освіту". Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Акція протесту проходила більше ніж в 15 містах України.

  Але чи потрібні ці мітинги студентам? Адже, як показує досвід, вагомих результатів подібні мітинги не дають.

  Про це ми вирішили запитати самих студентів:

  Людмила Поліщук - студентка.
  Людмила Поліщук - студентка.

  На мітинг я не ходила, бо фактично жоден зі студентських мітингів не приніс плідних результатів. Їх, зазвичай, ігнорують.. Тому, особисто у мене, руки давно вже опустилися, і зникла надія щось змінити. Зараз кожен сам за себе.. на жаль(

  Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )
  Оля Степуренко - журналіст, ( Закінчила ВУЗ в минулому році. )

  Звичайно студентські мітинги результативні. Адже будь-яка держава працює і орієнтується насамперед на молодь. І тому позиція студентів, які уособлюють майбутнє, завжди береться до уваги, їх чують. І чим дієвіша студентська молодь тим краще. Це свідчить про активність і небайдужість, а отже державі, що має такий цвіт нації, однозначно БУТИ!

 • В'ячеслав Шнайдер:«Наразі відчуваю літературний інфантилізм» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 26.05.2011 00:45

  В'ячеслав Шнайдер – літературна постать Житомира, яку порівнюють з Бабелем. Його творчість високо оцінюють українські письменники першого ешелону: Володимир Даниленко Костянтин Москалець та відомий літературознавець Ніла Боровська.

 • Диск дитячих пісень, з моїми ілюстраціями, вже в продажі! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2011 12:31

  Друзі, маю оголошення! Диск з піснями для дітей, з моїми ілюстраціями, вже в продажі!

  2 коментарі
 • Ажурне вирізання з паперу Julene Harrison. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.05.2011 00:28

  Що можна сказати про Джулін Харрісон (Julene Harrison), художницю та ілюстраторку з Великобританії? Та вона практично "малює" скальпелем на папері – створює ажурні витинанки, ілюструє ними книжки і журнали, створює ювілейні подарунки, і своїм мистецтвом вирізання з паперу не тільки приносить собі та іншим задоволення, а й непогано цим заробляє.

Всього 1054 на 106 сторінках