Останні записи в блогах

 • Чернігів – стародавнє місто таємниць в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 03.06.2011 15:00

  За твердженням істориків, місту більше 1300 років, проте воно є набагато старішим. Ніхто достеменно не знає, хто і коли його заснував. Дослідники стверджують, що на картах Птолемея, ще у другому столітті до нашої ери, на місці сучасного Чернігова знаходилось місто Сірим. У місті з багатою історією є дуже багато місць, які було б цікаво відвідати.

 • Целебные свойства алоэ в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 03.06.2011 14:37

  Полное и правильное название растения - алоэ древовидноe (aloe arborescens) - вечнозеленое многолетнее растение семейства лилии. Стебель алоэ – деревянный, кольчастый. Листки удлиненные мечеобразные, мясистые с восковым налетом и шиповидными краями. Цветы оранжевые, собранные в кисть. Родиной растения является Южная Африка. На поприщах СНГ растет в Грузии и Средней Азии на открытом воздухе.

 • Світло і тінь в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 03.06.2011 01:01

  Слова як швидкісний потяг мчать до тебе. Світло випереджає їх. А ми стоїмо на пероні і помічаємо як річка часу шумить по рейках, наче б захлинаючись і схлипуючи. Ми ж не вміємо плакати і взагалі не вміємо бути. Невідомість залатує наші розірвані сни, але ми не прокидаємось… Порожній простір стає прозорим і вічним, а голос твій заблукав бездоріжжям.

 • Керівник шоу-театру "КЛЕМ" Олександр Нєчаєв : "Під час нашого танцю з Пугачовою я узяв її за талію і сказав на вушко, що дуже її люблю" в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 02.06.2011 22:10

  Житомирський шоу-театр "КЛЭМ" давно підкорив своїм мистецтвом Україну, а останніми роками з успіхом дарує свято європейським глядачам...

  В арсеналі КЛЕМівців перемоги на міжнародних фестивалях і особисті запрошення дати концерт від очільників європейських міст. Їхню працю високо цінують, а їхнє знаряддя праці - це пародії на зірок естради, прекрасні танцювальні і костюмовані постановки.

 • Рынок часов класса "Люкс" в Украине в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 01.06.2011 22:29

  2010 год благотворный для производителей швейцарских часов. Как отчитываются таможенные службы, в 2010 году чувствуется рост объемов завозов швейцарских часов в Украину.

 • Паперовий багатошаровий світ Чарльза Кларі (Charles Clary). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.06.2011 13:21

  Сучасний американський художник Чарльз Кларі створює яскраві, барвисті, повні незліченних деталей інсталяції та скульптури з кольорового паперу і картону, вирізаючи усе вручну і накладаючи шари паперу один на один – ну, все як я люблю! )) До того ж, він все це робить у своїй квартирі, яка і є його робочою студією – практично живе цим і серед цього!

  1 коментар
 • Закохана баба Яга: епізод 8 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 31.05.2011 22:36

  З таких екзотичних спогадів Ягу повернув до реальності чийсь дуже знайомий голос:
  – О, привіт, Ягуся! Ти що тут робиш? Медитуєш перед стовпом? – іронічно промовив давній знайомий.
  – Привіт! Я от думала, що це оголошення про кицьку, бо якраз шукаю пару для свого кота, а то виявляється інше… Здалеку не розгледіла, – з легкою усмішкою викрутилась Яга. Говорити правду, про те, що вона шукає роботу оцьому типові їй не хотілось.

  Змій Вогнедихальний стояв перед нею у лискучому костюмі з яскраво-рожевою модною краваткою і задоволеним виразом обличчя. Він майже не змінився за ті десять років, що вони не бачились, лише кругленьке черевце видавало його зрілий вік.

  3 коментарі
 • Світ і життя Енджі Пікман у її паперових витинанках. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.05.2011 14:40

  Вона завжди хотіла бути художницею, була впевнена ще з дитинства – досягне своєї мети, бо відчуває, що саме це її покликання, хоча й мусило пройти багато часу, щоб вона зрозуміла в який спосіб їй реалізовуватися як мисткині. Її мама була музикантом, та й ще дехто в родині були музикантами, то ж з усього видно – сім'я талановита, і потяг до красивого був закладений ще в дитинстві. Та вивчаючи традиційні мистецькі форми ще у школі, вона ніколи не відчувало себе комфортно поряд з ними – це було явно не її, та коли вона побачила роботи Лотте – щось ніби клацнуло – "це воно!".

  Енджі Пікман почала вирізати з паперу в 2003 році після перегляду анімації із силуетами, створеної у техніці витинанки, "Пригоди принца Ахмеда" (1926, Lotte Reiniger).

  2 коментарі
 • Коломия їде до Києва! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.05.2011 21:00

  Дорогі друзі!

  Сердечно запрошую вас на відкриття персональної фотовиставки Євгена Гапича "KOLOMEA-КОЛОМИЯ" (архітектура міста австро-угорського та польського періодів). 2 червня 2011 року о 17:00 до Музею Гетьманства (м. Київ вул. Спаська 16-Б ст. м. Контрактова площа).

 • Про що можуть розповісти квіти? в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 29.05.2011 15:59

  Подаровані квіти можуть не просто свідчити про симпатію чи повагу, а можуть говорити набагато більше…

  На Сході здавна квіти були мовою закоханих, ця мила традиція стала відомою у Європі з 18-го століття і мала назву «Селам» (привітання). Мовою квітів гілка троянди означала «так», а листок троянди – «ні», конвалія – «я довго й таємно кохаю тебе», айстра – «чи любитимеш завжди?».

  3 коментарі
Всього 1054 на 106 сторінках