Останні записи в блогах

 • Небагато про Івано-Франківськ в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 05.06.2011 22:50

  Найперше, на що я звернув увагу, приїхавши до Івано-Франківська – це дуже чисті маршрутки, не до порівняння з львівськими - видно, що водії дбають про свій транспортний засіб. Загалом, у цьому місті є куди піти, це і обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка, і обласна філармонія.

 • Абстрактный труд дилеров в соответствии с налоговыми механизмами в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 05.06.2011 20:05

 • Хмельниччина. Місця які варто відвідати. в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 05.06.2011 19:13

  Наступною частиною моєї низки розмірковувань на тему цікавих місцин, які варто б було відвідати, буде огляд Хмельницького регіону. Я не буду зупинятись на місті Кам’янець-Подільському – його варто відвідати!!! Більше нічого не скажу – самі побачите.

  Хочу зупинитись на місцях, які не так освітлені увагою туристів.

 • Потеря работы. Как жить дальше? в блозі Студенту · від Lubitel Dam · додано 05.06.2011 16:15

  Жизнь иногда нам подкидывает сюрпризы, не всегда приятные, при определённом стечении обстоятельств они могут серьёзно изменить вашу жизнь. Например, потеря работы - очень неприятное для каждого событие, многие стараются не думать об этом, но в силу последних событий, такой вариант тоже возможен. Хорошо, когда есть возможность сразу устроится на аналогичную работу в похожую фирму, но если такая тенденция присутствует в целом по стране – время поиска новой работы может серьёзно увеличится.

 • Географічні межі любові до слова в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2011 23:49

  Сучасний український літературний процес поповнився ще одним періодичним виданням: 17 випуск літературно-художнього журналу «Люблю+Слово (ФіLeo+LoґoS)» став, водночас, першим офіційним випуском. Цей журнал започаткований як самвидав ще у 2000 році професором Петром Білоусом на філологічному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка і був свідченням уважності та доброзичливості викладачів до літературно-художніх спроб студентів-філологів.

 • Панки – втрачене покоління з ембріоном революції в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 04.06.2011 23:45

  Теперішнє покоління житомирських панків веде себе не надто агресивно. Кілька десятків молодих людей, які не соромляться показати, що вони інші - вирізняються яскравим панківським дрес-кодом і тихим внутрішнім протестом проти суспільних догм. Вони не хуліганять в житомирських кінотеатрах, не ведуть себе погано по відношенню до міліції, не задирають перехожих

  1 коментар
 • Володимир Ткаченко: «В мене таке відчуття, що двигун внутрішнього загорання скоро згорить всередині» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 04.06.2011 13:49

  Співака Володимира Ткаченка по праву можна назвати акулою телепроектів. «Шанс – 4», «Х- фактор», «Танці з зірками» принесли йому небувалу популярність. У кожному із них до перемоги не вистачило зовсім трохи. Після закінчення всіх цих телепроектів він не залишився без уваги. Його знову засипали черговими пропозиціями. А йому більш за все хочеться просто займатися музикою і приносити людям насолоду своєю творчістю.

  Сьогодні наш гість співак Володимир Ткаченко

 • Сніжинки для сфінкса в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 04.06.2011 13:35

  У наше життя іноді приходить казка, але частіше за все, вона нас обминає: ми ж не віримо у її здійсненність. Залишаємо її у дитинстві. А в дитинство так хочемо повернутися.

  Іноді нам сниться незнайомий голос. Він розповідає казки. Вранці нічого не можемо пригадати. Але голос розповідає казки. Його дивна наполегливість нас приголублює, і у нас з’являється друге життя. Мати його із собою – це бути завжди молодим.

 • Значення Китаю в розвитку ринку авторучок України в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 03.06.2011 16:00

  Розвиток ринку канцелярських товарів в новій Україні почався в першій половині 90-х років, коли на прилавки магазинів хлинула імпортна продукція, у тому числі і авторучки. Тут необхідно мати на увазі, що найбільше авторучок припало на нижчий ціновий сегмент. Справа в тому, що треба було заповнювати вакуум, що утворився в результаті закриття ряду заводів, що робили ручки.

 • Шкатулки для часов в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 03.06.2011 15:11

  Шкатулка для наручных часов - это подходящий подарок, который пригодится каждому владельцу часов. Шкатулки для сохранения часов помогают сохранить его от царапин, пыли и других механических повреждений, что очень важно, когда стоимость часов составляет несколько тысяч долларов. Кроме часов, в таких шкатулках можно хранить и ювелирные украшения.

Всього 1054 на 106 сторінках