Останні записи в блогах

 • Житомирський байкер Ніна Шмигельська проїхала п’ять тисяч кілометрів за одинадцять днів. в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 08.06.2011 22:22

  Житомирянка Ніна Шмигельська за одинадцять днів проїхала на мотоциклі п’ять тисяч кілометрів із Житомира до Тбілісі та у зворотному напрямку. Жінка причепила на мотоцикл український прапор, грузинський наважилася повісити тільки по дорозі назад, після того, як переїхала український кордон. На дорогу витратила вісім днів, три дні гостювала в Грузії.

  3 коментарі
 • Шкіряні маски Тома Бануелла (Tom Banwell). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.06.2011 16:57

  Том Бануелл займається виготовленням масок більше 30 років. Вишукані ажурні та стімпанківські маски з дубленої шкіри він розробляє і виготовляє сам, плідно працюючи над конструкцією та оригінальним зовнішнім виглядом. Та, окрім масок, чим він тільки не займається... Том творчо працює в скульптурі, живописі, графіці, різьбленні по дереву, склі, виготовляє стімпанківські штукендії і всяке різне цікаве.

 • Ірина Борисюк: «Почуваюся кожного разу Попелюшкою» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 08.06.2011 11:47

  Найдраматичніша виконавиця шоу "Х - фактор", після проекту одразу отримала путівку в теледіви телеканалу СТБ. Життя Ірини Борисюк за декілька місяців круто змінилося. З ресторанної співачки, в яку не вірив головний караоке Ігор Кондратюк, вона стала зіркою. Тепер жінка живе в Києві і мріє зніматися в кіно. Сьогодні наш гість співачка Ірина Борисюк

 • Хіпстери – люди із пластиліну, або затяті модні колекціонери в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 07.06.2011 22:52

  Вони не думають про те, щоб порізати собі вени, як емо, не приходять на кладовище, коли кепсько на душі, не дебоширять, як панки, вони просто люблять модно одягатися із часом перетворюються на колекціонерів модних речей та аксесуарів. Хто вони, люди, які називають себе хіпстерами. Ви дізнаєтеся прямо зараз.

  1 коментар
 • Євген Приходько: «Я хотів бути батюшкою, хірургом, водієм автобуса» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 06.06.2011 21:47

  Гурт «Діти Капітана Гранта» став чи не найбільшою знахідкою першого сезону проекту «Х-фактор». Хлопці не перемогли проект, але всім запам’яталися енергійними, життєрадісними. Шоу стало для них справжнім випробуванням долі. Допомогло їм визначитися із своєю подальшою музичною кар’єрою. Група не збирається канути в «лету», а навпаки піти у самостійне поза проектне плавання.

  Сьогодні наш гість учасник гурту «Діти Капітана Гранта» на прізвище Жека баяніст, він же Євген Приходько

  .

 • Журналісти, їх роль у функціонуванні суспільства в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.06.2011 18:19

  6 червня всі журналісти святкують "День журналіста", але ця професія не така уже й проста. Для того, щоб донести інформацію до читача (глядача, слухача) нерідко їм доводиться ризикувати своїм життям та здоров'ям. Не даремно цю професію вважають однією з найнебезпечніших, тож я вирішив провести опитування на тему: " Яку роль журналісти відіграють у функціонуванні суспільства?".

  Тож нижче пропоную вам ознайомитись з результатами опитування:

  Юлія Зубаха-студентка
  Юлія Зубаха-студентка

  Журналісти відіграють важливу роль у функціонуванні суспільства, оскільки саме вони зобов'язані якомога об'єктивніше інформувати людей про події. Не дарма їх вважають четвертою владою. Але, на жаль, у наш час досить багато так званих "журналістів", які ладні продатися фактично за безцінь. Тому, звичайно, хотілося б бачити у цій сфері тих людей, які щиро віддаються своїй справі.

  Сергій Фещенко-журналіст
  Сергій Фещенко-журналіст

  Журналісти - це своєрідні ретранслятори того, що відбувається повсюди. Вони передають суспільству інформацію про те, що відбувається у світі. Цим самим вони його змінюють, оскільки саме завдяки журналістам ми фактично усе знаємо один про одного, про те, що відбувається, відбулося, станеться там, де нас немає.

  Люди отримують інформацію, а отже - розширюють свій світогляд, стають обізнанішими. Обізнаноою людиною важче маніпулювати. У цьому і є заслуга журналістів. Хоча, звичайно, місце сидіння визначає точку зору. Хтось працює у фарватері владної ідеології, а хтось - намагається вичавити сенсацію там, де її, можливо і немає. Світ рухають інтереси і журналістику також. Від цього нікоди не подітися. Але прагнути треба до досконалості!

 • Правильная организация интернет магазина в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 06.06.2011 16:35

  Чтобы не разочароваться в Интернет магазине, который вы арендовали, в первую очередь, нужно ознакомиться с теми условиями и услугами, которые включены в конкретный пакет.

 • Лицензирование детских игрушек в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 06.06.2011 12:09

  На сегодня в нашей стране лицензионными игрушками являются фигурки персонажей из мультфильмов, брендовые куклы и конструкторы лего. Однако немногие из родителей готовы отдать за куклу 500 грн, когда ее китайская точная копия стоит 90 грн, кроме того, отмечу, что на каждом шагу в крупных городах в переходах продаются недорогие Спанч Бобы, Белочки из Ледяного периода и монстрики Селли из корпорации Монстров. Конечно, что все эти игрушки по 30 грн - это контрабанда, доля которой на поприщах рынка игрушек СНГ очень большая.

 • Марія Рак: «Мені треба, щоб з'явився хтось "згори", хто б допоміг здійснити усе задумане в матеріальному плані» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 06.06.2011 00:30

  Їй не вистачило до перемоги зовсім трохи. Найзапальніша учасниця шоу "Х-фактор" передчувала, що не переможе. Кожен ефір давався їй на грані нелюдських можливостей: зімкнення голосових зв'язок, ледь не втрата свідомості, стреси близьких людей.Сьогодні наш гість співачка Марія Рак.

 • Ключевые моменты игры в покер в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 05.06.2011 23:12

  Причиной успеха большинства игроков в покер - они планируют свой бюджет и играют исключительно в его пределах. Помните, что покер - это игра в счастье. Если не везет, стоит отказаться от дорогих ставок и отчаянных поступков. И еще: начиная игру, вы должны быть уверенны, что за вашими плечами есть достаточное количество средств, чтобы покрыть ваш долг в игре.

Всього 1054 на 106 сторінках