Останні записи в блогах

 • Стан розвитку туристичної галузі в Україні в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 13.06.2011 15:34

  Як не дивно, та напередодні проведення чемпіонату Євро-2012 умови ведення туристичного бізнесу погіршилися. В рейтингу конкурентоздатності туризму Україна зайняла 85 позицію з 139 ( хоча ще минулого року за даними Всесвітнього економічного форуму, Україна посідала 77 місце).

 • По горячим следам в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 13.06.2011 13:14

  Отклонения в психике у Коли Богданова наблюдались еще в детстве. Без причины он мог вспылить и нагрубить учителю или избить ни в чем не повинного одноклассника. С годами Николай научился сдерживать свои бурные эмоции. Трезвым ему это удавалось. Но стоило выпить лишку, и агрессивность лезла наружу. Знакомые знали эту черту характера Богданова, и ему зачастую приходилось делить очередную бутылку водки с незнакомыми людьми.

 • Бизнесмены в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 13.06.2011 13:11

  Дугин Леонид Петрович расслаблено потянулся в кресле и закурил очередную сигарету. Была пятница и трудовая неделя заканчивалась, можно сказать, успешно. Было заключено несколько договоров, суливших в случае их реализации неплохую прибыль, но главное было в том, что удалось востребовать почти безнадежный долг с бывшего партнера по бизнесу.

 • Валерій Городнічий: «Кличку "Коперфілд" мені дали кримські татари» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 13.06.2011 12:34

  Талановитий житомирянин Валерій Городнічий має в асортименті близько 3,5 тисяч карткових фокусів. Серед них є унікальний фокус, який на Україні, робить лише він. Валерій Городнічий, відомий "в підпіллі" як Коперфілд, працював в таборі на Колимі, має філологічне почуття гумору. Сьогодні наш гість Валерій Городнічий.

 • Людмила Грищенко: «Хочу створити в Житомирі хоч би маленький притулок для тварин» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 12.06.2011 19:37

  Людмила Грищенко - успішна модель. У минулому - актриса, в майбутньому - журналіст. Сьогодні - талановитий організатор, директор модельного агенства "Bell Girls Studio". Крім того, вона генератор ідей, які торкаються важливих соціальних тем.

  В ексклюзивному інтерв'ю "Погляду" Людмила відверто розповіла про перспективи моделей і про якості успішної людини.

  Сьогодні наш гість Людмила Грищенко

 • Акварельний живопис та ілюстрації в житті Євгена Огнарьова. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.06.2011 19:57

  В 2010 Євген Огнарьов був нагороджений дипломом "COW 2010" за акварельні ілюстрації до дитячої книги "Mice Adventures" ("Пригоди мишки"). В тому ж році відбулася його персональна виставка акварелей "Імаго".

  Взагалі, як на мене, в сучасному мистецтві акварелі приділяється несправедливо надто мало уваги, хоча не тільки їй... Чому ж акварель не актуальна в сучасному світі, в чому справа? Адже ще не так давно, а саме під час мого навчання в художній школі, наш викладач любив повторювати "Акварель – королева живопису!" Що ж змінилося і чому? Де ж, як то кажуть, собака зарита і звідки ростуть ноги цієї проблеми? Що ж, буду задавати це запитання, при нагоді, художникам. Ось, і Євгена запитаю, і не тільки про це... Знайомимось – художник і дизайнер Євген Огнарьов!

  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
  Євген Огнарьов з дружиною Тетяною і сином Михасем на відкритті персональної виставкиІмаго
 • Житомирський фотограф Анна Ковальчук не проти пофотографувати Антоніо Бандераса в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 11.06.2011 13:26

  Відомий житомирський фотограф Анна Ковальчук вважає, що кожна хороша фотографія - це неодмінно відкриття. Унікальність її в тому, що це завжди співтворчість, гра для двох. З якими складнощами стикаються сучасні фотографи? Що насправді фотографія - інструмент бізнесу або творчість? Про все це у нашій сьогоднішній розмові. Сьогодні разом із нами фотограф Анна Ковальчук

 • Володимир Стєклов: "Усе до біса, я відпочиваю! Розбирайтеся як-небудь без мене" в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 11.06.2011 00:45

  Молодь до 18-ти знає Володимира Стєклова як Прапорщика Кантемирова з "Кадетства". Люди старші пам'ятають його головні ролі у фільмах "Кримінальний квартет", "Таємний знак", "Серп і молот" і багато інших. Ми поговоримо про нові ролі Володимира Стеклова, його власний театр і про булгаківських героїв в його житті.

  Сьогодні наш гість народний артист Росії Володимир Стєклов.

 • Гайда в небо! Польоти літаком, планером, мотодельтапланом та стрибки з парашутом в Коломиї! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.06.2011 23:58

  Слухайте, друзі, нещодавно була у небі, бачила Коломию з пташиного польоту, і ловила кайф з вітерцем! )) Літала на спортивному двомісному літаку "Зодіак" (навіть дозволили потриматися за штурвал і покерувати) та мотодельтаплані з коломийського аеродрому (про мотодельтаплан та його пілота розповім в одній з наступних статей). Відчуття і емоції зашкалюють, не передати словами! А кількома годинами раніше чотиримісним літаком Cessna літав коломийський фотограф Євгеній Гапич, і саме для того, щоб за допомогою фотографій передати вам хоча б крихту тих "дах-здіймаючих" вражень від польоту.

  То ж, друзі, сьогодні беру інтерв'ю не у художника чи дизайнера, але тим не менш дуже творчої неординарної особистості – екс-пілота ВПС України, підполковника авіації, командира ескадрильї Коломийського авіаполку, а сьогодні успішного підприємця, парапланериста та пілота Ігоря Табанюка, який й подарував мені та Євгену цю неймовірну прогулянку небом.

  Крім того, Ігор Табанюк музикант, який грає на кількох музичних інструментах та художник-самоук, тож до кожної цікавої справи підходить творчо і з захопленням. Підтримує і допомагає йому по життю і в підприємницькій діяльності дружина Оксана, також творча натура – музикант і вчитель. А життя Ігоря Табанюка щедро наповнене героїчними подвигами, досягненнями та пригодами, тому загартований життям він наполегливо йде до своєї мети, про що й розповість нам.

 • Іван Буян - нове відео "Изнутри" в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 10.06.2011 16:47

Всього 1054 на 106 сторінках