Останні записи в блогах

 • Рынок газобетонных блоков Украины в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 17.06.2011 16:48

  В Украине в основном производится газобетонные блоки плотностью 400-500 кг/куб.м. Блоки плотностью в 600 кг/куб.м. производятся под заказ для строительства высотных домов.

  Особенно популярными являются блоки плотностью 400 кг/куб.м. и шириной в 375 мм. Это и не удивительно, поскольку стена такой ширины не будет требовать дополнительного утепления, а запаса прочности этому материалу хватит, чтобы удержать несущую стену двухэтажного здания.

 • Туры в Пардубице, Чехия в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 17.06.2011 12:28

  Сам город совсем небольшой всего около 100 тысяч человек, не считая отдыхающих. Однако исторических и архитектурных памятников, а также различных достопримечательностей здесь полно. Путешественники смогут увидеть шикарные здания, многочисленные замки, великолепнейшие природные ландшафты. Многие дома выстроены в стиле ренессанс с удивительными фасадами, а некоторые из них еще и расписаны библейскими сюжетами.

 • Альберт Салтиков: «Я повністю господар своєї творчості» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 17.06.2011 00:16

  Його стиль називають міською лірикою. В творчому арсеналі чотири альбоми - готується п’ятий. У минулому вів бізнес успішно. Зараз відомий шансоньє. Одна із його пісень врятувала молодика від петлі. Сьогодні наш гість Альберт Салтиков.

 • Метелики в моді! в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 16.06.2011 19:21

  Ну, і як завжди, в "Метеликоманії" про метелики. А метелики завжди в моді, тим паче ті, про які піде мова. А мода піде про краватки-метелики. І саме ці метелики є не лише неодмінним атрибутом святкового одягу, обов'язковим додатком до смокінгів та фраків, але й оригінальним елементом прикиду творчих неординарних людей. Звичайно, всім моднякам і моднячкам добре відомо, що краватка-метелик вже давно вийшла за рамки класичного одягу, і використання в своєму гардеробі цього аксесуару натякає на романтизм натури та моцне бажання виокремитися з безметеликового загалу. ))

  А ось вам і купка краваток-метеликів. Метелики керамічні і з тканини, різних стилів і на різний смак, для чоловіків і жінок, а ще для дітей і, навіть, собак. То ж, друзі, величезна колекція метеликів вже і зараз! ))

 • Одержимі фендомом, або ж наркотик ілюзії успішності. в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 16.06.2011 17:10

  Раніше фендом приписували ярим поціновувачам фантастики, тепер же цей термін підходить абсолютно усім мирним фанатам. У фендомістах нічого дивного не має. Важко назвати людину, яка в дитинстві не колекціонувала плакати, вирізки з газет про улюблену групу. Згадую себе декілька років тому, як я до букви читала все, що стосувалося групи «Гості із будущого». Мені їх пісні подобаються досі і плакати донедавна висіли на стінах моєї кімнати, доки батьки не вирішили переклеїти там шпалери. Після перегляду фільму «Ворон» я відвела волосся. Сьогодні ніхто мене вже не уявляє із коротенькою стрижкою, хоча значну частину прожитих років у мене було коротке волосся. Щоправда все, чим я захоплювалася я намагалася тримати у цілковитій таємниці.

 • Вікторія Козіна: «Про дохід моделі у нас в Житомирі навіть смішно говорити» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 16.06.2011 12:50

  Довкола образу моделі завжди багато пересудів, чуток, пліток. І людям необізнаним залишається тільки здогадуватися - хто ж це насправді. Останнім часом успіх наших моделей за кордоном викликав нову хвилю інтересу до цієї професії - безліч дівчат мріє про кар'єру моделі. У зв'язку з цим таке питання: якими якостями, окрім зовнішніх даних, повинна володіти дівчина, щоб стати моделлю? Про те, що це за професія - модель, якими якостями дівчина повинна володіти, щоб добитися успіху, як уникнути типових помилок в кар'єрі моделі - про це і про багато що інше нам люб'язно погодилася розповісти успішна модель Вікторія Козіна.

 • Павло Мартинюк: «Я не став би оформлювати тролейбуси своїми роботами» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 15.06.2011 11:03

  Він робить тільки перші кроки на шляху до своєї мрії. Неозброєним оком можна побачити, що в фото-бізнес прийшов професіонал, який має намір закріпитися тут надовго і стати митцем першого ешелону. Сьогодні на всі запитання погодився відповісти молодий амбітний фотограф Павло Мартинюк.

 • Віктор Мельниченко: «Перше побачення у нас було на концерті Пола Маккартні» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 14.06.2011 21:52

  Сьогодні нашим гостем став студент, який вміє посміятися не тільки над оточуючими, але і над собою. Йому дістався дар гумориста, завдяки якому він тричі ставав володарем титулу «Зірка сцени» на своєму факультеті, знімався в гумористичних програмах та вів політичні ток-шоу. Студентські будні, складний життєвий вибір, романтичні побачення. Віктор Мельниченко розповідає нам про своє приховане життя.

 • Щоденник літнього дощу: Іноземець в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 14.06.2011 19:55

  На ранок тебе зустріне інший краєвид, і якщо в ньому будуть, окрім будинків і людей, дерева – вони говоритимуть те, що і я…

  Якщо ми попрощалися з дитинством – воно не повернеться. А дорога любові пам’ятає наші сліди, тільки кроки наші щоразу тихіші…

  Навіщо нам прощатися?..

 • Тетяна Винник: «Краще бути блискучим читачем, ніж посереднім письменником» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 13.06.2011 21:55

  сьогодні художня література здебільшого є доброю белетристикою, ніж доброю прозою. Щодо авторського задуму…то скажімо, я не бачила жодного автора, який би не орієнтувався на свій авторський задум, адже без нього не вийде повноцінного твору. Просто кожен з письменників обирає своє – писати «поверхово» і швидко видаватися, або писати добре і мати від цього насолоду.

Всього 1054 на 106 сторінках