Останні записи в блогах

 • Душевні речі для людей зі смаком від дизайн-ательє "Article". в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 30.08.2011 20:30

  Друзі, як завжди, не перестаю вас тішити знайомствами з цікавими людьми та об'єктами, а сьогодні звертаю вашу увагу на затишні дизайнерські штуки Article, їх творців та співтворців! А що ж можна сказати про творчий проект Article та його команду? "Ми робимо Речі" — говорять вони самі про себе, і ці речі, як бачите, особливі — з великої букви "Р", а за справу вони беруться теплими руками і чуйним серцем, з душевною прихильністю і любов'ю, як і має бути коли працюєш для людей. І люди закохуються в їхні Речі, а чому б і ні, адже в них так легко закохатися, і Речі стають частиною життя і оточення своїх власників, діляться з ними теплом і затишком, створюють настрій, дарують натхнення.

  От саме про них і піде мова в сьогоднішній статті. І хтозна, можливо, вже дуже скоро й ви не зможете уявляти свою кімнату без подушки чи годинника від проекту Article, або якийсь інший, з їхніх предметів інтер'єру, стане улюбленим у вашій оселі. То ж, знайомтеся: Article власної персони та головна скрипка в цьому "оркестрі" — Олена Ольшевська!

  2 коментарі
 • Подорож в блозі Дещо почитати від Лілії Демидюк · від Лілія Демидюк · додано 27.08.2011 21:05

  Коли ми йшли поряд, мені здалося, що все має бути зовсім не так. Був час, коли я собі вигадала як усе має бути. Тепер ми ішли вузьким тунелем вимушеності, що круто підіймався вгору. Для чого ця подорож? І для чого мені цей облямований приреченістю простір? Ми приречені на буденність. Але ж навіщо ця подорож?

 • Фізично-емоційна паперова географія Норіко Амбе (Noriko Ambe). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.08.2011 13:52

  Як тільки вона зрозуміла над чим саме хоче працювати, в 1999 році вона почала роботу над серією робіт з використанням паперу, яку назвала "Linear-Actions Projects by Drawing and Cutting". Деякі її роботи нагадують зріз дерев (ну, ви знаєте – річні кільця дерев), або топографічні карти, чи хвилі – така собі загадкова земля, так би мовити фізично-емоційна географія. Вона "заглиблюється" в життя і творчість по повній, та й в роботах це видно. ))

 • Рецепти літературної кухні в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 23.08.2011 22:31

  1-6 серпня 2011 року на Закарпатті відбулась ІІ Літня літературна школа, яку організував київський літклуб «Маруся». У програмі були лекції, майстер-класи, дискусії, які мали на меті покращити орієнтацію молодих літераторів у реаліях сучасного літпроцесу. Лекції учасникам школи читали: Олександр Ірванець, Богдана Матіяш, Антон Санченко, Олександр Гаврош, Грицько Семенчук, Ілля Стронґовський, Завен Баблоян.

  Корисна для молодих літераторів інформація перемежовувалась літературними вечорами, доповнювалась дружнім спілкуванням та екскурсіями мальовничими місцинами краю.

  У мене трапилась нагода порозмовляти з учасницею Першої та Другої літературної школи Світланою Корчагіною, лідеркою львівської творчої молодіжної формації «Літературний Вінегрет».

 • Паперові листи-витинанки Annie Vought. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.08.2011 11:05

  Електронні листи – безликі й холодні, і скільки б не вдихав в них життя – вони ніколи не зрівняються з рукописними записами. У написаному від руки залишаємось ми такими, якими були на той момент: вибір слів, орфографія, настрій і емоційність письма.

  Це добре розуміє і відчуває Annie Vought, авторка листів-витинанок, яка працює над вирізанням рукописних листів з паперу, чим вона й займається протягом останніх чотирьох років. Вона стверджує: "Рукописний лист – фізичне підтвердження того, ким ми були в той момент, коли він був написаний."

  Енні зі своїми роботами
  Енні зі своїми роботами
 • Ув’язнена ріка Полтва у місті ангелів в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.08.2011 01:31

  Я щиро було переконана, що ця пісня саме про моє рідне місто, бо дощі у Львові – постійні мешканці, ангели – часті гості, а казкові малюнки і золоте павутиння вулиць – усюди… Тільки от слова:

  «Місто зустрічей і прощань,

  І розбитих сердець, можливо,

  Берег правий і берег лівий,

  І всі шанси для сподівань.»,

  вказують, що йдеться не про Львів… Сама я й не помітила того, що «берег правий і берег лівий» щось неможливе для Львова, я сприйняла їх як ще один мазок до портрету міста, зовсім не замислюючись над тим, що тут наче немає ріки.

  1 коментар
 • ЛеоПолтвіс: визволення полоненої ріки в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.08.2011 01:28

  29 липня 2011 року у приміщенні Львівського історичного музею на Площі Ринок, 6 відбулася презентація книги «ЛеоПотвіс. LeoPoltvis: науково-літературна розвідка про Полтву та місто на Полтві», яка щойно вийшла друком у видавництві «Піраміда». Ця книга стала візитівкою проекту ревіталізації львівської річки Полтви, активним ідеологом якого є поетка Марія Шунь.

 • Володимир Іванов: « Я думав, що Володимир Висоцький напівбосяк» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 11.08.2011 19:52

  Важко знайти людину, яка б не пам'ятала легендарний фільм "Місце зустрічі змінити не можна" і знамениту сцену у більярдній, де Жеглов не лише обставив Копченого, але і "розколов" того на визнання. Набагато менш відомо, що Висоцький і Куравльов, що грають завзятих більярдистів, взагалі не уміли "катати кулі". За них кий в руках тримав одесит Володимир Іванов, що вже тоді був одним з кращих бильярдистів Одеси.

  Володимир Іванов познайомився з Володимиром Висоцьким в Одесі під час зйомок фільму "Місце зустрічі змінити не можна". Бильярдист Володимир Іванов був дублером Висоцького, оскільки Володимир Семенович не грав у більярд. Сьогодні наш гість Володимир Іванов розкаже всю правду про зйомки фільму.

 • Дизайнерські штукенції. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.08.2011 02:59

  Дизайнери, і не зовсім дизайнери (просто творчі людиська), кожного дня і по цілому світі продукують купами не лише цікаві ідеї та проекти, але реальні божевільні об'єкти та предмети побуту. І, навіть, якщо ми й не збираємось користуватися ними в своєму житті, все ж поглянути на них кортить майже кожного. А чому? Бо по природі своїй ми, люди, дуже цікаві істоти. Звичайно, когось з нас більше цікавить карданний привід, а когось термоклейові стрази, та саме "цікавість" є нашою спільною рисою. Тож, давайте подивимось що цікавого пропонують нам невгамовні світові дизайнерські голови!

  Ось, до прикладу, цікаві штукенції від Marcella Foschi, яка є випускницею Університету Флоренції, спеціалізації дизайну. Вона завжди виявляла велику цікавість до переробки матеріалів, будучи впевненою, що дизайн повинен бути спрямований на збереження навколишнього середовища. Тож вона створює різні предмети повсякденного використання з хорошим смаком та гумором. Ось, до прикладу, пропозиція лампи, гаманця, та серветки цієї дизайнерки.

 • Ананас ваїми руками в блозі Хоббі · від Квіточка · додано 05.08.2011 13:15

  2 коментарі
Всього 1054 на 106 сторінках