Останні записи в блогах

 • ДОКТОР ХАУС VIII: ДВАДЦЯТЬ ПІГУЛОК ВІКОДИНУ Вже скоро, на екранах та в інтернеті в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 06.09.2011 20:21

  ДОКТОР ХАУС VIII: ДВАДЦЯТЬ ПІГУЛОК ВІКОДИНУ

  Вже скоро, на екранах та в інтернеті

 • Мер Житомира розповів журналістам про святкування "Дня міста" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.09.2011 19:30

  Сьогодні, 6 вересня, в прес-центрі Житомирської міської ради мер Житомира Володимир Дебой розповів журналістом про те, як святкуватиметься 1127річниця від дня заснування міста Житомира.

  Володимир Дебой
  Володимир Дебой

  Нагадаємо, що святкування проходитиме 9-11 вересня.

  Серед цьогорічних нововведень варто звернути увагу на парад ретро-автомобілів, фестиваль хлібу «Жито для миру» та арт-майданs «Енергія молоді». Мер сподівається, що нововведення в майбутньому стануть традицією, що буде повторюватись з щороку.

 • Навчання і робота, чи варто їх поєднувати??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.09.2011 16:20

  З прорблемою поєднання навчання з роботою стикаються майже всі студенти, тож я вирішив провести невеличке опитування: "Чи потрібно це робити?". Результати читайте нижче.

  Дмитро Пивовар - ведучий на радіо
  Дмитро Пивовар - ведучий на радіо

  Поєднувати не тільки можна, але й вкрай необхідно!

  Проте так, щоб це не заважало в першу чергу навчанню! Адже отримати вищу освіту в нашій країні - це першочергове завдання кожної свідомої молодої людини...

  Правильно розподілити свої сили - і уперед!

  Тим самим молода людина сама може собі вже дещо забезпечити...

  Олександр Музика - декан соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. Івана Франка
  Олександр Музика - декан соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. Івана Франка

  Три випадки, коли навчання варто поєднувати з роботою: 1) якщо робота повязана з майбутньою професією; 2) якщо ви хочете заробити на навчання; 3) якщо ви хочете набути життєвого досвіду й зрозуміти, що, власне, вам потрібно.

  Ще один сумнівний варіант: вам необхідні гроші, щоб сподобатись дівчині\хлопцеві.

 • Театр як покликання, а сцена як життя. в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.09.2011 09:57

  Сцена, актори, оплески, емоції,враження,- цими словами можна охарактеризувати діяльність людини, інтерв’ю з якою я сьогодні хочу вам запропонувати. Цією людиною є Петро Авраменко,- режисер та актор Житомирського обласного театру імені Івана Кочерги. За роки своєї діяльності він зіграв безліч ролей, та поставив не одну постановку. О. Бердник «Тартар», Т. Іващенко «Втеча з реальності», Г. Горін «Забути Герострата», «Метерлінк в стилі new», К. Гоцці «Король Олень»,- і це ще не повний перелік його робіт.

  Петро Авраменко
  Петро Авраменко

  Розкажіть, як давно ви в театрі?

  В театрі я близько 12 років, спочатку я закінчив Житомирське училище культури (режисерський відділ). Згодом почав працювати актором в обласному театрі імені Івана Кочерги. Першою серйозною моєю роллю був образ Фігаро у виставі «Весілля Фігаро». Після цього були різні ролі (головні та другого плану). Але для мене особисто немає різниці, головна роль чи навіть епізодична. Визначальним є інше: що для галчача, його розуму і серця можу я дати, втілюючи на кону створюваний мною образ.

  Втеча
  Втеча
 • Живі статуї в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.09.2011 00:20

  Ось уже кілька місяців поспіль львів’яни мають привід дивуватися – на Площі Ринок з’явилися нові скульптури. Якщо придивитися ближче – виявляється, що вони можуть зрідка рухатися і час від часу кліпати повіками. Поряд з ними стоять скриньки, куди усі, хто з ними знимкується, кидають плату за це задоволення – хто скільки вважає за потрібне. Ставши поряд із скульптурою і придивившись до неї ближче, можна із ще більшим здивуванням помітити, що вона жива, можна, навіть, з цього приводу налякатись і отримати певну дозу адреналіну, а тоді з великим зацікавленням розглядати статую знову, аж поки не захочеться її помацати і з нею поговорити. Вона до усього ставиться з терпінням та розумінням, окрім останнього – коли одну з живих статуй я запитала, чи можна з нею побалакати, вона ледь помітним порухом голови відповіла – ні.

 • Психолог - вогог чи товариш? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 02.09.2011 11:39

  Психолог – ворог чи товариш? Лікар, що лікує хворих, чи людина, яка допомагає знайти себе? В нашому суспільстві стосовно цих запитань можна отримати неоднозначні відповіді, хоча на заході з тверджень, що до психологів звертаються ненормальні, мабуть, лише посміялися б. Для того, щоб роз’яснити ситуацію, і пояснити людям те, що до психолога можна звернутись за елементарною підтримкою і порадою я вирішив поспілкуватись з Аллою Ликовою – психологом що є організатором та консультантом проекту ПсиПункт

  Алла Ликова
  Алла Ликова

  - Алло, розкажіть будь-ласка про свою діяльність в деталях.

  Зараз ми з колегою Гавриленко Анною реалізуємо проект «ПсиПункт», в рамках цього проекту ми проводимо тренінги для батьків, які хочуть краще зрозуміти своїх дітей, молоді, яка хоче самореалізуватися та знайти себе в суспільстві, та багато іншого.

  Алла Ликова з колегою Світланою Гаєвською
  Алла Ликова з колегою Світланою Гаєвською

  - Ви займаєтесь індивідуальною роботою, чи також працюєте з групами?

  Ми працюємо як індивідуально, так і з групами. В групах люди діляться один з одним своїми проблемами, дають поради із особистого досвіду ( як вони вирішили подібні ситуації), і людина знаходить для себе шлях вирішення проблеми, який підходить саме їй. Та для цього потрібно створити такі умови, аби людина могла розкритись, розповісти про свої проблеми, не сприймаючи себе якоюсь іншою: «не такою як всі». І ми робимо все можливе, аби створити такі умови.

 • Поради першокурсникам!!! в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 01.09.2011 11:43

  Всі, хто є студентом, або був ним колись знають скільки несподіванок чекає на першокурсників з початком навчання. Тому нижче я хочу запропонувати Вам поради від людей, які виявили бажання поділитися своїм досвідом.

  Михайло Манилюк - студент- пятикурсник
  Михайло Манилюк - студент- пятикурсник

  - 1. Будьте впевнені в тому, що ви тільки абітурієнти, студентами ви будете після першої здачі сесії.

  - 2. Не знаючи на практичному занняті відповідь на поставлене питання, довго не думайте, хай ставлять двійку, адже потрібно з чогось починати...

  - 3.Якщо після випитої пляшки вина, вам захочеться потягнути ще одненьку, а на годинику 1-ша ночі, невздумайте лізти через балкон, злізти злізете, а от вилізти будете не взмозі.

 • Гурт «Папа-джаз»: «Ми граємо так, як відчуваємо» в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 01.09.2011 00:36

  У святкові та вихідні дні львів’яни можуть понасолоджуватися музикою просто на вулицях. Чесно кажучи, вибір великий – від сольних виступів, дуетів, та тріо до справжнього оркестру, який частенько грає біля пам’ятника Данилу Галицькому. Це гурт «Папа-джаз», до складу якого входять як професійні музиканти, так і аматори, які свого життя не уявляють без музики. Фразу Юрія Чуба, гітариста гурту, можуть підхопити, мабуть, усі його колеги: «Де б я не був починаючи зі школи закінчуючи сьогоднішнім днем, я завжди грав».

  1 коментар
 • Японській дитячий мистецький журнал Kodomo no kuni (Дитяча земля). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.08.2011 14:35

  Kodomo no kuni (Дитяча земля) був одним з провідних мистецьких журналів для дітей в Японії. Він був заснований і публікувався в 23 томах, з січня 1922 по березень 1949 року. В журнал були включені фотографії, розповіді, дитячі пісні, танці, п'єси, статті про мистецтво та ремесла для дітей молодшого віку. Цей журнал був абсолютно новаторським на той час, по формі та змісту він не мав собі рівних.

  Гортати цей журнал — естетичне задоволення, що позитивно впливало на дітей та їхній творчий розвиток. Формат був дещо більший за звичайні журнали, друкувався на щільному матовому папері, а ефект кольорового друку на цьому папері виявився неперевершеним, що й допомагало журналу користуватися величезним попитом не лише серед дітей, але й серед видатних художників-ілюстраторів чия творчість була присвячена дітям. Це був час вільного духу "Taisho democracy", коли педагоги виступали за таку дитячу систему освіти, де підкреслюються та підтримуються природні особистості та індивідуальності дітей.

  обкладинки дитячого журналу Kodomo no kuni (Дитяча земля)
  обкладинки дитячого журналу Kodomo no kuni (Дитяча земля)
 • Прибирання в стилі Урсуса Верлі (Ursus Wehrli). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 31.08.2011 00:05

  Швейцарський художник і комік Урсус Верлі (Ursus Wehrli) реальний акуратист, він прославився своєю любов'ю до впорядкованості аж до найдрібніших деталей. Більше того, любов до порядку він поклав в основу своєї творчості.

Всього 1054 на 106 сторінках