Останні записи в блогах

 • "Фотограф- як багатодітна мати, і любити якусь зі своїх робіт більше чи менше не може",- Оленка Гаєвська в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 15.09.2011 23:57

  Нещодавно мав змогу відвідати фотовиставку молодої фотохудожниці Оленки Гаєвської, де мав змогу поспілкуватись і з автором виставки, тому хоті в би й вам розповісти про цю талановиту дівчину.

  Оленка Гаєвська
  Оленка Гаєвська

  Як давно ти займаєшся фотографією?

  Ну кщо так щоб серйозно, то років шість... Ще на першому курсі університету приймала участь у фотовиставках, але й до цього мене цікавила фотографія. Мабуть це захоплення з’явилось ще в дитинстві.

  Що любиш фотографувати найбільше?

  Ніколи не зрозумію цього запитання. Люблю фотографувати, отже люблю фотографувати все. Навіть роблячи фото на документи отримую задоволення.

  Що вважаєш найскладнішим у професії фотографа?

  Особисто для мене найскладнішим є момент очікування результату, реакції клієнта. Ще важко вгоджувати людям, які просять щось на кшталт: "скиньте мені пару кілограм", "зробіть мене гарною", "скиньте пару років"і т.д. Я намагаюсь притримуватись природності у цій справі, щоб не зробити гірше.

  3 коментарі
 • Білосніжна паперова казка від Асі Гонца. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.09.2011 00:07

  Пригадую нашу першу зустріч і знайомство, а це сталося у Львові, на виставці "Папір. Перевтілення"... Яскравий позитивний енерджайзер — десь приблизно так я охарактеризувала Асю в думках. І не помилилася, адже вона саме така — "позитивно заряджена" творча особистість, яка завжди в роботі, в творчих експериментах, а ще й знаходить час для навчання інших. А їй для щастя не так багато й треба — білий папір, скальпель і час. І як у неї це виходить, і чому вона цим займається? На ці, і на інші запитання щиро відповідає сама Ася. То ж, знайомимось — Ася Гонца!

  2 коментарі
 • Габрієла Шапіро: "Мені шкода тих, хто залишився в Україні" в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 14.09.2011 16:38

  Нещодавно я мала нагоду поспілкуватися зі своєю давньою знайомою, філологом-славістом, молодою письменницею Ксенею Шапіро. Тепер вона мешкає в Ізраїлі, навіть змінила ім'я на Габрієла, яке колись було її літературним псевдонімом. Я вирішила поставити їй кілька запитань на популярну для українців тему еміграції.

 • Чи можна навчити бути поетом? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 13.09.2011 23:30

  Зараз дуже модно бути творчим. Велика кількість співаків, фотохудожників, поетів – свідчення цього. Правда не усі серед них є справжніми творцями. Тож чи можна навчитись уміння творити? На цю тему я вирішила порозмовляти з керівником літературно-журналістської студії «На горищі», що функціонує у Львівському Центрі Дитячої та Юнацької творчості МЖК-1. Оксана Кришталева (справжнє ім’я – Оксана Копак) авторка збірок новел «Саргасове море» (2005) та «Гліцеринова пані» (2009), переможець Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов», неодноразовий лауреат літконкурсу від видавництва «Смолоскип». Оксана поділилася своїми міркуваннями стосовно літературної творчості та сучасного літературного процесу.

 • Портрети Лукаса Сімойіша (Lucas Simões). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.09.2011 02:10

  Сьогодні, друзі, згадаємо Бразилію. А що ми про неї знаємо? Обов'язково знайдуться такі, що асоціюють цю країну з яскравими карнавалами, кавою, шоколадом і самбою під гарячим сонцем. І вже точно буде маса таких, що знають цю країну як володарку однієї з найсильніших і найвідоміших у світі національних футбольних команд. Хто полюбляє кіно, обов'язково згадають відому фразу з радянського кінофільму. А хтось подумає про яскраве бразильське мистецтво. А сучасне мистецтво в Бразилії розвивається стрімко, й у всіх напрямках. Мабуть, не помилюся, якщо скажу, що один із самих популярних бразильців-мистців в Україні є письменник Паоло Коельо. До того ж, все частіше в українських сучасних мистецьких центрах презентують свої твори бразильські художники.

  А сьогодні ще й познайомимось з молодим талановитим бразильським художником і архітектором Лукасом. Лукас Сімойіш (Lucas Simões) народився в 1980 році, в Катандуві, сьогодні живе і працює в Сан-Паулу, Бразилія. Ось, хай сам і розповість про себе і свою мистецьку діяльність!

 • Співачка Oksi планує народити свою дитину в Житомирі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.09.2011 12:55

  На святкуванні Дня Народження Житомира була також і дівчина з обкладинки журналу "Playboy" Україна та просто талановита співачка Oksі. В своєму інтерв'ю вона розповіла багато цікавого, і нижче я пропоную Вам з цим інтерв'ю ознайомитись.

  Oksi
  Oksi

  - Розкажи як ти пов'язана з Житомиром?

  В житомирі живе моє серце- це мої мама з татом, брат з сім'єю, бабуся,- і коли рідне щось є в місті, то тягне саме туди. Мені дуже приємно що я можу привітати житомирян з Днем народження міста, і привітати разом з цим батьків. Житомир, можна сказати, є другим моїм рідним містом.

  - Ти була заявленою у шоу-програму однією з останніх, чому?

  Я не була в Києві, і ми просто не знали дату коли я повернуся, і чи можу я брати участь. Мені запропонували виступити сьогодні приблизно рік тому, а оскільки точної дати не було, то я боялася що просто не зможу виступити. Саме тому ніхто не говорив, що я буду виступати, аж поки ми в цьому не були впевнені.

 • Віктор Павлік зізнався, що носить тільки житомирські шкарпетки в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.09.2011 10:56

  Цього року на святкування 1127 річниці від дня заснування міста Житомира завітав відомий український співак Віктор Павлік. Його виступ був найбільш очікуваним,- публіка просто шаленіла під його хіти. Вся Соборна площа співала разом з ним. Оскільки житомиряни залишилися задоволені виступом артиста, то я вирішив дізнатись про враження Віктора від житомирської публіки і Житомира.

  - Як тобі сьогоднішній виступ? Ти задоволений?

  Житомир ніколи не був невдалим містом для виступів, як мінімум для моїх. я досить багато разів бував тут, я не рахував, але точно можу сказати, що я в Житомирі не рідкий гість. Завжди Житомир дуже-дуже тепло приймав мене, і я сподіваюсь що буде приймати. Публіка тут дуже хороша, атмосфера прекрасна, над публікою стоїть аура кохання, не залежного від того, що робиться в країні, що робиться в світі народ веселиться, народ гуляє. І я вважаю, що цей оптимізм і не опускання рук в будь-якій ситуації,- це дуже класно.

  - Якщо Вас ще запросять до Житомира,Ви приїдете?

  Думаю так!!! Через те, що в Житомирі одна з найкращих публік в країні, світі... Хороші, дуже теплі люди і навіть проїжджаючи Житомир я почуваю себе як у Тернополі (на батьківщині). Асоціюється мені чимось з моїм рідним містом Житомир. Може це через те, що звідси багато хороших музикантів вийшло, які є моїми друзями. Не можна не згадати Толіка Говорадло ( дует "Світязь") Андрія Остапенка- клавішника Софії Ротару, Сашу Воєвудського та багато інших. Також хотілося б згадати Сергія Лазо, який родом з Житомира, він є автором пісень які я співаю. В моєму репертуарі понад 20 пісень написаних ним, а з найбільш відомих можна назвати "Ні обіцянок ні пробачень", "Ти подобаєшся мені"...

 • Як молодь ставиться до інтимних стосунків до шлюбу? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.09.2011 15:58

  Розбещена молодь, відсутність культурних та моральних цінностей зробили Україну однією з лідерів по поширенню ВІЛ. Громадянські шлюби, які останнім часом стали в нашому суспільстві звичайним явищем, створюються і розпадаються. Тому я вирішив провести невеличке опитування на тему: "Як ти ставишся до інтимних відносин до шлюбу?"

  Костя Осадчук.19 років, неодружений
  Костя Осадчук.19 років, неодружений

  Секс до шлюбу, це особиста справа кожного. Адже ще ніхто не відмінив у людини право на вибір. Особисто я дуже негативно відношуся до сексу до шлюбу, тому що тут дуже багато мінусів. Це небажана вагітність! Психічні травми! Безпліддя! Венеричні хвороби! СНІД! Список можна продовжувати... Хоча й цього вистачить з головою.

  Яна Жуковська
  Яна Жуковська

  Когда вырастаешь, начинаешь смотреть на этот вопрос с другой стороны. Секс до брака или не до брака, не в этом суть.

  Если мужчина, не чмо, а действительно мужчина с большой буквы,то он и от секса до брака не бросит свою девушку, а женится на ней,-это во-первых, а во-вторых, девственность ничего не дает в жизни,нормальные мужчины смотрят не на то,есть ли там у девушки девстенная плева или нет ее, а смотрят на саму девушку, на то, что она из себя представляет, так как любой умный мужчина понимает, что жить он будет в семье не с кусочком девственной плевы, а с женщиной, как с человеком,если он же конечно женщину все же за женщину воспринимает, а не как существо,которое должно ему, как производственная фабрика, наплодить детей и так далее. Иразве можно по девственности судить о девушке, девушка может быть девственной,по разным причинам,но при этом такой может оказаться змеей и стервой,что хоть вешайся или может оказаться вообще фригидной, холодной на чувства и так далее. И тем более, а что же делать тем бедным женщинам, которые оказались жертвами всяких козлов, они разве не имеют право на счастье и любовь?а что делать тем женщинам,которые вышли замуж,а мужья оказались самыми последними паразитами и разве такая женщина, после развода, то не имеет право на счастье и любовь?

  Все это глупости, счастье в браке не зависит от того, что или до брака был секс, или не было секса, если люди друг друга по настоящему любят, уважают и психически адекватные, то они не будут строить свои отношения, брак на всяких глупостях.

  Я не призываю к тому, чтобы все занимались сексом до брака-это личное дело каждого человека!

  Оля Кучук. 18 років, назаміжня
  Оля Кучук. 18 років, назаміжня

  Думаю нічого суперстрашного і неправильного в цьому немає. Секс це важлива сторона відносин між хлопцем і дівчиною. І дійти до тілесною близькості можна раніше ніж до дверей РАГСу))

 • Скандальний бестселер від загадкового автора в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 07.09.2011 19:05

  Скандальний бестселер

  від загадкового автора

  Книжки за своїм змістом по різному оцінюються аудиторією. З приводу одних – аплодують; інших просто з повагою коментують, а третіх – звинувачують у деморалізації та збоченості світогляду. Хоча, щодо останніх, і це факт, людська спільнота не враховує одного – такі твори пишуться на вимогу часу. Вони здебільшого відображають дійсність і потреби сучасності. Те життя яким живе теперішня людська спільнота: деморалізоване, хиже, зі збоченим світоглядом. Роман Генка Муді «Бог ненавидить нас усіх» - одна з саме таких книжок.

 • ВУНДЕРДОГ НА ІМ‘Я РЕКС в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 06.09.2011 20:39

  1 коментар
Всього 1054 на 106 сторінках