Останні записи в блогах

 • Як змусити себе прокинутись??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 14:48

  З проблемою ранкових лінощів, та відсутністю бажання відкривати очі зіштовхувались усі. Хтось випрацював для себе методи, які допомагають це перебороти, а комусь це й досі не вдалось. Я перед собою поставив завдання зібрати вибірку найбільш цікавих методів змусити себе прокинутись, які нижче пропоную вашій увазі.

  Анна Залізовська
  Анна Залізовська

  То майже нереально=). Проте, якщо дуже потрібно, тоді з вечора розставляю декілька будильників по квартирі з гучним і виняткво креативним звуком та інтервалом приблизно хвилин 5.

  У результаті - багато їх гине смертю хоробрих, немало отримують тяжкі та особливо тяжкі ушкодження, але не марно.

  На заплановані зустрічі завжди приходжу вчасно)

  Юлька Андрієнко
  Юлька Андрієнко

  Подумаю о том что может много класного случится в етом дне пока я буду спать)))

  Інна Білоусова
  Інна Білоусова

  Я навчаюся на другу зміну, тому мені рано прокидатися не потрібно.

  Дмитро Голумбевський
  Дмитро Голумбевський

  Если мне приснился философский сон о том что наше бытие бесмысленно и что все относительно, то я вскакиваю и думаю "Не, надо идти завоевывать мир!"

 • Пейнтбол - захоплення не тільки для чоловіків в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 12:02

  Війна не жіноча справа, але амазонки теж воїни, і мабуть саме нащадком цих войовничих жінок є дівчина з якою мені вдалось поспілкуватися. Тож нижче пропоную вам інтерв'ю з Анною Лаврентюк - дівчиною, яка має чоловіче захоплення і займається пейнтболом.

  Анна Лаврентюк
  Анна Лаврентюк
 • Боді-арт як мистецтво малюнку на тілі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 28.09.2011 00:08

  Пензлик, фарби, малюнок... Ви думаєте я хочу розповісти вам про картини? Ні, сьогодні ми поговоримо про мистецтво боді-арту. І щоб детальшіше дізнатися про особливості цього виду мистецтва, я поспілкувався з Дар'єю Постернак- людиною яка активно реалізує свій творчий потенціал у боді-арті.

  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
  Дар'я Постернак за роботою. Фотограф: Максим Семенюк
 • НА НІЖНИХ СТРУНАХ ДОЩУ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 27.09.2011 14:45

  НА НІЖНИХ СТРУНАХ ДОЩУ

  Володимир Шинкарук – «Шестиструнний дощ. Вам молодим…», UKRmusik 2010 р.

  Інколи вслухаючись до звуків дощу замріяно порівнюєш те звучання з якоюсь мелодією. В залежності від настрою, та музика дощу може бути з світлим смутком, з якоюсь веселою радістю чи з ностальгією про минуле, але завжди ніжною та спокійною.

  Останній, покищо, альбом відомого поета, пісняра та виконавця Володимира Шинкарука також має стосування до цієї божественно-природничої мелодії. «Шестиструнний дощ. Вам молодим…» - збірка нових композицій митця та науковця, що награні під гітару, струни якої автор метафорично порівнює з краплями дощу.

 • Вишивка в біжутерії MARAÑÓN. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 25.09.2011 00:08

  22-річна кубинка Лорена Мараньйон (Lorena Marañón) проектує і створює кожен свій ювелірний виріб з натхненням і любов'ю. Ювелірні вироби MARAÑÓN виготовлені вручну, тішать око яскравими кольорами і технікою виготовлення.

 • Вишиті малюнки Jazmin Berakha. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.09.2011 23:47

  Jazmin Berakha — аргентинська художниця, яка живе й працює у Буенос-Айресі, і створює графічні роботи за допомогою голки й кольорових ниток. Її авторські вишивки витончені і загадкові.

 • Для чого молодь використовує інтернет? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 22.09.2011 15:04

  Кожен з нас є користувачем глобальної мережі інтернет, але кожен з нас використовує її по своєму. Я провів опитування, під час якого дізнався для чого молодь використовує інтернет. Нижче пропоную вам ознайомитись з цим опитуванням.

  Андрій Пащенко - Журналіст
  Андрій Пащенко - Журналіст
 • "Ходити на ходулях - це як їздити на велосипеді",- Віктор Одєнцов в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 21.09.2011 21:29

  Під час виступу в Житомирі «Шоу велетнів», яке проходило в рамках святкування Дня міста мені вдалося поспілкуватися з Віктором Одєнцовим,- художнім керівником міського центру відпочинку міста Євпаторії, при якому знаходиться такий чудовий колектив, як театр на ходулях, з програмою «Шоу велетнів».

 • Головний по Джурах і Чудовиськах — художник-ілюстратор Максим Паленко. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.09.2011 00:35

  "Мій тато і зелений Алігатор", "Ракета на чотирьох лапах", "Знайомтесь, фараон!", "Гармидер у школі", "Кімнатні пірати", "Пригоди тричі славного розбійника Пінті", "Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ", "Вікінг в моєму ліжку", "Джури-характерники", "Джури козака Швайки" — і це ще не весь перелік книжок, які можуть пишатися собою, адже їх ілюстрував молодий талановитий художник Максим Паленко. Так так, саме той Паленко, що малює, складає пісні й співає, грає на гітарі, гасає на веліку й просто бавиться з донькою — самий звичайнісінький сільський хлоп, татусь, а по-сумісництву художник-ілюстратор. Але ж хто його не знає? Хіба лише той, хто не читає книжки... Що ж, приєднуйтеся до наших посиденьок-побалачок, і знайомтеся з Максимом ближче!

  1 коментар
 • Ghetto Workout - вуличний спорт що популяризує здоровий спосіб життя в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 19.09.2011 11:15

  Ghetto Workout це новий вуличний, місцями екстремальний напрямок фізичного розвитку, претендуючий на те, щоб стати масовим. Ghetto Workout представляє собою рух, ціллю якого є розвиток, як фізичний, так і духовний, і детальніше про цей вид спорту нам розповість Мельничук Дмитро,- один з адміністраторів команди GHETTO WORKOUT (GW) в місті Бердичеві. Він також є одним із тих, хто започатковував команду.

  Мельничук Дмитро
  Мельничук Дмитро

  - Розкажи будь-ласка детальніше про те чим ви займаєтесь.

  Говорячи про наші тренування, можна то ми виконуємо різного роду силові та гімнастичні елементи на перекладині. Мабуть одним з найбільш важливих моментів є те, що всі тренування проходять на вулиці. Ми не займаємось в спортзалах, ми тренуємось на перекладинах та брусах. Ми також дотримуємось такої позиції, що ми проти алкоголю, тютюну та наркотиків. Цю позицію активно пропагуємо, і хочу сказати, що останнім часом до нас приходить багато молоді.

  - Як було сворено команду?

  Багато хлопців займалися в різних частинах міста, і одного разу ми списавшись зібрались на тренування в одному місці. Хоч нас було лише п’ятеро, які є на сьогоднішній момент адміністраторами. Після зібрання ми вирішили створити свою організацію, яка є і до цього часу. Поки ми офіційно не зареєстровані, але найближчим часом плануємо це зробити

  1 коментар
Всього 1054 на 106 сторінках