Останні записи в блогах

 • Український кризовий медіа-центр: "Мова мистецтва ефективніша за мову зброї" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.12.2015 23:47

  Чи є потреба розповідати про Український кризовий медіа-центр в блозі «про творчість»? Певно є, і зараз поясню чому.

  Здебільшого Український кризовий медіа-центр знають завдяки висвітленню новин на телебаченні в рамках прес-брифінгів (якщо звертали увагу на логотип, на фоні якого виступає речник Адміністрації Президента України з питань АТО — це саме та організація, про яку йде мова). Але мало хто знає про мистецький напрямок цієї організації та її активну діяльність на теренах культури. Та чи є потреба так активно говорити про мистецтво в країні, де коїться війна? Певно є, і про це йтиметься в статті.

  1 коментар
 • Про що думають діти?.. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.11.2015 22:48

  Друзі, чи вам говорять про щось такі назви: "Диваки і зануди", "Дитина-валіза", "Нічні птахи", "Квіти для Елджернона", "Опера на крилах", "Правила літа"?

  Не знаю, на скільки сучасних дітей і молодь захоплює читання, і чи вабить їх книжковий світ, як колись мене в дитинстві... Але точно знаю, діти і молодь стикаються з тими самими проблемами, що й 20 років тому стикалися мої однолітки, задають собі ті самі запитання, пробують знайти відповіді на них і...часто не знаходять. Тому надибавши цей блог, вирішила обов'язково поділитися з вами.


  Автори блогу роблять важливу роботу — вони знайомлять молодь з якісною сучасною дитячою літературою, і не просто книжкою, а сучасним дитячим світом, що розкривається в цих книжках. Крім того, ця література чудово оформлена, адже ілюстрації багатьох сучасних книг формують естетичне і багатогранне сприйняття світу, розвивають уяву та фантазію дитини.

 • Урок флористики в коломийській школі в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 20.11.2015 15:45

  Осінь тішить нас не лише своїми барвами, але й матеріалами для творчості. От і ми з учнями 2-А класу ЗОШ №6, як і минулого року в цей час, вирішили "витворити" щось осіннє і веселе. Пройшов рік, першачки підросли, а нам так само цікаво працювати разом, як і раніше. Правда, цього разу ми працювали не з кольоровим папером, а займалися флористикою — створювали веселі аплікації з природних матеріалів, висушених листочків і пелюсток квітів.

  2-А клас і флористика
  2-А клас і флористика
 • Як правильно виражати почуття? в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.10.2015 15:01

  Іноді люди можуть помилково вважати, що свої почуття потрібно приховувати. Як правило, йдеться про негативні почуття. Добре виховання, ввічливість спонукають до цього. Все ж, буває так, що виявляючи позитивну налаштованість та уважність до співрозмовника, ми самі можемо відчувати емоційне спустошення. Причина часто буває в тому, що ми стримуємо свої негативні емоції. Я зовсім не раджу погрозливо гримати кулаками постолу чи жбурляти речами, виявляючи негативні емоції. Але й стримувати їх – шкідливо для емоційного та фізичного стану. Як знайти вихід з цієї ситуації? - Навчитися виражати свої почуття правильно.

 • Незалежність - це уміння і бажання робити добрі справи в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 25.08.2015 17:39

  Якщо ми згадуємо про День Незалежності лише раз у рік – то просто йдемо на святковий концерт у вишиванці, або ж проводимо час із друзями. Якщо ж ми прагнемо до особистісної незалежності, то над нею ми працюємо щодня. Тренуємось робити добро та любити.

  Напередодні цього свята працівники мережі аптек "D.S." у львівському та ужгородському офісах влаштували собі такі тренування у добрих вчинках: власноруч виготовили більше тисячі енергетичних батончиків для військових, які перебувають у зоні АТО. Щоби і в них було свято, а гірка дійсність стала солодшою.

  Загалом для виготовлення цих солодощів знадобилось 27 кг сухофруктів та більше 10 кг горіхів. І ще кілька десятків охочих рук. Сам процес виготовлення батончиків був дуже динамічним і радісним. За дві години цукерки були акуратно запаковані у коробки, які до свята волонтери доставили на фронт.

  А тепер про саму технологію виробництва (можливо, хтось захоче щось подібне повторити):
  Сухофрукти потрібно ретельно промити, просушити, а з фініків ще й повиймати кісточки, горіхи перебрати від сміття. Запастися кокосовою стружкою та кунжутом для обсипання цукерок.

 • Секрети ефективного відпочинку на роботі в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 29.07.2015 20:11

  У літню пору хочеться більше відпочивати, аніж працювати. Проте не всім щастить з літніми відпустками. Аби менше втомлюватись на роботі доречно дозволяти собі час від часу короткий відпочинок-релакс – п’ятихвилинні перерви. Вони допомагають відновити сили та ефективніше працювати. Що можна встигнути за 5 хвилин відпочинку?

 • Виставка аптечного посуду кін.19 – поч. 20 ст. в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 29.07.2015 19:31

  Серед багатьох цікавинок, які можна побачити у Львові, хіміків, медиків та фармацевтів може привабити виставка давнього аптечного посуду. Звісно, що елегантні баночки-скляночки можуть милувати око не лише фахівців аптечної справи, але й усіх допитливих людей.

  Пляшечки від трав'яних настоянок
  Пляшечки від трав'яних настоянок

  Колекція аптечного посуду кін. 19- поч. 20 ст. відкрита для безкоштовного огляду щодня з 8 до 23 год. у приміщенні аптеки «Під Угорською короною» (Львів, пл. Соборна,1). Виставка проводиться за ініціативи Інтерактивного музею «Таємна Аптека» та мережі аптек «D.S». Приватний колекціонер, який побажав не розголошувати своє прізвище, передав кілька десятків посудин та ємностей, які використовувались для продажу ліків у львівських аптеках минулого століття.

 • Трохи залицянь, спроб самогубства і багато фокусів в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 15.07.2015 17:04

  Збігнєв Дуніковський відомий як останній алхімік світу, який намагався винайти спосіб перетворення металів у золото. Подейкують, що йому це вдалося. У виставі розкрито лише один, більше емоційний, аніж фактологічний, аспект його життя. Роль Збігнєва грає ілюзіоніст Віктор Кочерган, який дивує аудиторію численними майстерними фокусами, роль помічниці Таємного Аптекаря грає акторка Мар’яна Кривдик. Саме їй належить бути «голосом розуму» та стримувати запального Збігнєва від нерозсудливих учинків. Варто зазначити, що дотримання історичної достовірності не було метою вистави. Режисер та актори прагнули заінтригувати читачів, та зацікавити їх ще однією історичною постаттю. Чому обрали саме Збігнєва Дуніковського? Усе просто – його батько Еміль Дуніковський мав колись фармацевтичну фабрику та є своєрідним символом «Таємної Аптеки».

  Мілько - символ музею
  Мілько - символ музею
  Атмосфера Таємної Аптеки загадкова та сприятлива для усякого роду несподіванок, інтриг, сюрпризів. Окрім екскурсій тут часто відбуваються вистави як для дітей, так і для дорослих.
  Атмосфера Таємної Аптеки загадкова та сприятлива для усякого роду несподіванок, інтриг, сюрпризів. Окрім екскурсій тут часто відбуваються вистави як для дітей, так і для дорослих.
  Спокуса самогубства - крок відчаю чи особливості емоційної вдачі?
  Спокуса самогубства - крок відчаю чи особливості емоційної вдачі?
 • Літо назавжди в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 02.07.2015 23:22

  "В обіймах літа. Витинанка. Поезія." Хто б сумнівався, що витинанки - це також поезія? Звісно, якщо бути метологічно послідовним науковцем, то витинанка - вид художнього мистецтва, що має свою давню історію. А якщо бути поетом - то літо - це поезія, обійми - також поезія, ну і звісно - витинанка з тієї ж категорії. Можна собі обрати, що кому до вподоби - літо, витинанку чи поезію. А можна спробувати все одразу. Щоправда, літо тимчасово довелося залишити за вікном - бо ж поезія і витинанка локалізувалися в одній із львівських бібліотек, а саме у тій, що на вул. Стрийській, 79. Тут 28 червня відбулось відкриття виставки Ірини Токарської одночасно з її літературним заходом. Можна було надивитися на витинанки, наслухатись віршів, які авторка дуже гарно читала, і відчути літо зовсім по-іншому, аніж десь на морі під парасолькою, чи у лісі на пікніку. Можна було відчути літо, яке не минає, а завжди залишається з кожним, хто бажає його собі залишити. Літо - у поєднанні кольорів на витинанках, у настроях та образах поезії, воно як своєрідна форма світовідчуття, яка може бути з вами навіть узимку.

 • Чи можна керувати емоціями? в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 24.05.2015 15:43

  Можна знати, що потрібно відповісти співрозмовнику в тій чи іншій ситуації, як бути уважним до інших, як вирішувати конфліктні ситуації. Можна навіть розповідати іншим про це. Але інколи… знання стають недієвими, бо верх беруть емоції. І тоді те, що людина говорить, зовсім не збігається зі знаннями про спілкування, які, здавалось би, безліч разів обдумані та перевірені на практиці у спокійних ситуаціях.

  Переживати емоції та виражати їх – це необхідна складова психологічного здоров’я людини. Окрім того, ця здатність може стати великим джерелом радості, бо ж сприймати світ без емоцій те саме, що розрізняти кольори у темній кімнаті. Емоції додають барв життю, але й можуть спричинити проблеми, якщо не вміти їх правильно виражати. Одразу хочу застерегти – приховувати свої почуття шкідливо для фізичного та психічного здоров’я. Водночас, не варто думати що вони – стихійне лихо, яке не піддається керуванню.

Всього 1054 на 106 сторінках