Останні записи в блогах

 • Ностальгія за дитинством у фотографіях Домініка Смяловскі (Dominik Smialowski). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.11.2011 23:30

  Домінік Смяловскі (Dominik Smialowski) — талановитий фотограф з Варшави, його роботи були опубліковані в різних виданнях, зокрема у польському щомісячнику FOTO, також він отримав кілька нагород, одна з яких Гран-прі у конкурсі Pstrykaliada.

  Його проект "Missing Garden" став досить популярним в інтернеті, і то й не дивно, адже серед нас просто немає людини, яка б так чи інакше не згадувала своє дитинство, час від часу поринаючи у спогади безтурботного життя. До речі, цей проект Домінік створював разом з Монікою Прус (Monika Prus), яка й малювала до нього малюнки — ті самі алегорії дитинства. Ця серія фотографій є відображенням ностальгії за дитинством, за безтурботним настроєм та ідилією дитячого життя, а також сумом за тим, що пішло безповоротно, зі скромним бунтом проти дорослого життя.

 • Завжди молодий поет Богдан Ігор Антонич в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.11.2011 22:37

  Нещодавно, у жовтні, палкі шанувальники літератури мали нагоду долучитися до заходів присвячених 102-літтю з дня народження поета, літературознавця Богдана Ігоря Антонича. У мене випала нагода порозмовляти з молодим дослідником його творчості – Данилом Ільницьким, аспірантом кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету ім. І.Франка. Зараз Данило працює над кандидатською дисертацію про письменника, а також є упорядником двох видань його творів: перевидання поетичної збірки "Три перстені" (Львів: Літопис, 2008) і "Повного зібрання творів" (Львів: Літопис, 2009).

 • Нестандартне використання шрифтів в дизайні приміщення. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 17.11.2011 16:17

  Axel Peemoeller дизайнер з нестандартним баченням, яке він й показав в розробці пошукової системи башти Еврика у Мельбурні (Eureka Tower Carpark).

 • Краснодар туристический - советы для посетителей города в блозі Міжнародний туризм · від kseniya_www · додано 14.11.2011 19:49

  Краснодар - город, который находится на юге России. Это большой культурный центр Северного Кавказа и Южного федерального округа. Туризм в Краснодаре имеет незаурядное значение. Туристические сервисы активно развиваются на побережье Азовского и Черного морей, немножко меньше в горных и степных регионах края.

 • ILLARIA – ВІЛЬНА (ILLARIA/2010) в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 12.11.2011 21:20

  ILLARIA – ВІЛЬНА (ILLARIA/2010)

 • Что ожидать на рынке недвижимости Киеве в 2012 году? в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 11.11.2011 22:48

  Компанией LaSalle Investment Management определен топ 100 городов, недвижимость в которых является наиболее привлекательной для инвестирования.

  1 коментар
 • Флешмобитись не заборониш! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 09.11.2011 17:24

  Слухайте, друзі, сьогодні не про мистецтво, хоча й про нього теж, і не про дизайн, хоча це і його стосується...сьогодні про мистецтво талановитої організації великої кількості людей і про дизайн творчої акції — сьогодні стаття про флешмоб (flash mob).

 • Історична реконструкція- це спосіб повернути лицарські часи в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 09.11.2011 10:58

  Нещодавно мав можливість познайомитися з цікавою дівчиною, захоплення якої мене вразило. Вона є членом Житомирської обласної громадської молодіжної організації "Житомирський Військово-історичний клуб "Золота Шпора" (далі Клуб), і вона лучник.

  Військово-історичний клуб займається реконструкцією військового ремесла, озброєння та побуту Русі та Європи 13 -14 століття.

  Катерина Чаплінська
  Катерина Чаплінська

  Яка основна ідея клубу???

  Їх багато, нижче пропоную перелік того, чим ми займаємось і для чого:

  Ми створюємо сприятливе середовище у громадському житті міста та області для реалізації інтелектуальних, духовних та фізичних можливостей членів Клубу пов'язаних з вивченням військової вітчизняної та іноземної історії, традицій середньовіччя та історичного фехтування. Цим ми сприяємо самореалізації особистості, втіленню ідей національного відродження шляхом підтримки свідомої і активної молоді.Серез наших пріоритетів також проведення просвітницької та фізкультурно-оздоровчої роботи.

 • Яскраві інсталяції Меган Геклер (Megan Geckler). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 06.11.2011 22:05

  Меган Геклер (Megan Geckler) живе і працює в Лос-Анджелесі, створює яскраві інсталяції з використанням кольорової напівпрозорої маркувальної стрічки (її ще називають будівельною стрічкою). Меган створює не лише масштабні інсталяції, в контексті конкретних приміщень, але й автономні скульптурні форми. Її твори нагадують суміш лінійної графіки в просторі і роботи з нитками на ткацькому верстаті, до того ж, додають простору приміщення нового оригінального вигляду.

 • Криза любові в сучасному суспільстві: причини та симптоми (частина 3) в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 04.11.2011 22:28

  Пропонуємо завершальну частину розмови з практикуючим психологом, психокоректором, членом Української спілки психотерапевтів Олександром Юзвишином.

  Любов до себе – синонім до егоїзму? На Вашу думку, чи уміють зараз люди любити самих себе?

  Чи любов до себе – це егоїзм? Цікаве запитання. Складно дати не те що однозначну відповідь, а навіть коротку відповідь.

  Почну з того, що егоїзм, здається, не є конкретною рисою характеру людини. Швидше, це своєрідний синтез позитивних та негативних моментів, що інтегруються в різноманітних формах і пропорціях (так, так, і позитивних теж!).

  5 коментарів
Всього 1054 на 106 сторінках