Останні записи в блогах

 • Яскраві скульптури Лорен Клей (Lauren Clay). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.12.2011 23:17

  Барвисті, геометрично контрастні скульптури Лорен Клей (Lauren Clay) не залишать байдужим нікого, і вже точно тих, хто любить футуристичні речі. Вона живе і працює в Нью-Йорку, а створює скульптури з фарбованого акрилом і різаного паперу, а також пап'є-маше, дерева та пінопласту. Художниця сміливо експериментує з формою та кольором, активно маніпулює розміром, при цьому добре відчуває простір, її візуальна мова легко сприймається і викликає усмішку.

  Не складно зауважити, що конструкції скульптур досить таки складні, і вимагають серйозної дослідницької та експериментальної роботи, чим, власне, активно й займається авторка, вносячи у кожний свій мистецький проект нові елементи конструкції. Наразі хребтом конструкцій є дерев'яна основа, на яку Лорен й прикріплює деталі з пап'є-маше та усі решта елементи скульптури. Та, з часом, вона все ж планує полегшити конструкцію, додавши до неї повітряних летючих елементів. Що ж, на це було б цікаво подивитися.

  Лорен Клей
  Лорен Клей
 • Орігамі з рушників — красиво і практично. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.12.2011 14:45

  Фігурки з рушника, рушникове орігамі чи просто рушникові тваринки зараз досить популярний вид творчості. Виглядає на те, що ця мода торкнулася чи не кожного поважаючого себе готелю чи круїзу, принаймні ця традиція декоративного оформлення ліжка є на борту найпопулярніших світових круїзних лініях.

 • Ексклюзив від фіналістів Х-фактора Сашків Кривошапка та Павліка в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.12.2011 18:41

  Мав можливість потрапити на концерт фіналістів українського проекту «Х-фактор» Олександра Кривошапка та Олександра Павліка, що проходив у Житомрі. Задоволені публікою хлопці завжди жартували, а по завершенню свого виступу розповіли мені багато чого цікавого.

  Щож, почнемо з Кривошапка:

  - Скажи,як змінилося твоє життя після участі в проекті?

  - Життя змінилося повністю. Я став заробляти великі гроші. Зрозумів мету свого життя. Зрозумів,що вокал – це те,чим я можу заробляти та за що можу жити.

 • Чи потрібна творчій молоді Спілка письменників? в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 06.12.2011 00:25

  Такою була тема моєї розмови з Анною Малігон, яка зараз є наймолодшим членом правління Національної Спілки письменників України. Моя співрозмовниця належить до покоління поетів-двотисячників, переможець кількох літературних конкурсів, авторка збірки поезій «Дзвінок у двері», тож прагнення творчої молоді знає «з середини». Яка очікується співпраця НСПУ, опісля переобрання голови Спілки, з молодими письменниками – про це у нашій розмові.

  3 коментарі
 • Паперове мистецтво в ілюстраціях від Bomboland. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 02.12.2011 02:13

  Талановитим художником-бомбардиром, студії Bomboland, є ілюстратор Maurizio Santucci, який займається різними арт-проектами, створює чудові ілюстрації та рекламу, при цьому використовує в роботі папір. Мауріціо народився в Барзі, близько міста Лукка, навчався в школі дизайну у Флоренції, а після кількох років роботи в сфері реклами, став позаштатним ілюстратором. Крім того, він пише та ілюструє коротенькі комікси.

 • Катерина Єгорушкіна пропонує казкотерапію для дітей та дорослих в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 29.11.2011 00:50

  Усі звикли до того, що казки – то незмінний атрибут дитинства. Хто його пам’ятає та сумує за ним, той час від часу перечитує дитячі казки уже в дорослому віці. І знаходить там багато нового. Попри усю серйозність дорослого життя усім нам хочеться казки – хоч трішечки, але такої ж справжньої, як у дитинстві.

  Виявляється, казки дають не тільки розвагу та відпочинок, вони ще й можуть лікувати. Про це мені розповіла письменниця, поетка, казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. Моя співрозмовниця працює з дітьми й дорослими у царинах казкотерапії та книготерапії за авторськими методиками. Веде передачу «Чарівний світ казок» на радіо «Марія». Працює консультантом із книготерапії у видавництві «Грані-Т». Катерина – також авторка проекту «Майстерня Казки «Синій Птах», серії книг «Музична казкотерапія для малят».

  У 2010 році вийшла друком перша книжка казок Катерини Єгорушкіної – «Музична подорож Золотого Каштанчика». А 2011 року побачили світ одразу дві книги авторки – «Країна Сніговія» та «Будиночок з води»у співпраці з музичним терапевтом Стефаном Недерицею та композитором Дмитром Красноуховим. Ці книги справляють хороше враження на читачів різного віку, про що свідчить їхнє бажання відвідувати презентації та літературно-терапевтичні заходи, які організовує казкарка. Цього ж 2011 року на читачів чекає друге видання книги «Країна Сніговія».

 • Яскравий живопис австралійських аборигенів. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 23:51

  Аборигени-художники малюють світ крапками й мазками, наче з атомів створюють найважливіше у їхньому житті, те, що має найбільшу вагу, чим вони пишаються і чим живуть: країну, в якій вони народилися, землю, яка їх годує, ріки, які їх напоюють, сонце, яке їх гріє і небо, яке дає їм воду. Ще вони малюють людей, які живуть поряд і яких вони люблять, малюють жінок, чоловіків і дітей, а ще рослинність та тваринний світ, що їх оточує. І все це вони відтворюють закодоване у символах, перетворюючи сюжети на яскраві орнаментальні полотна. Знаючи і розуміючи цю закодовану мову, можна з легкістю "читати" їхні мистецькі твори. Сьогодні художники вже не використовують природні власноруч виготовленні барвники для живопису, а в основному це штучні фарби — синтетичні полімери та акрили, зрідка олійні фарби. А ось й невеличка підбірка казкових полотен низки австралійських художників, то ж, насолоджуйтеся!

 • Футболка — носій реклами. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.11.2011 00:38

  Друзі, назбиравши по тенетах нету саме цікаве для вас, і наздоганяючи попередній пост про футболки, публікую ще один, але вже про футболки, які є носіями реклами.

 • T-shirt — і в Африці T-shirt! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.11.2011 17:30

  Мабуть, серед цивілізованого суспільства не знайдеться жодної людини, яка б не мала в своєму гардеробі хоча б однієї футболки. І, звичайно, хоч одна серед них, якщо не всі, а таки буде з прикольним друком картинки чи слогану. Друзі, кому як не вам знати, якщо в шафі знайдеться зручна футболка з цікавим прінтом і якісь джинси — ви вже ніколи не скажете "шафа повна, а одягти нема що!" ))

  Безумовно, оригінальна футболка з легкістю стає засобом самовираження, дозволяє яскраво висловити усім свою думку, голосно про щось заявити, чи просто виділитися з натовпу. А прикольна й весела футболка здатна підняти настрій не лише її власнику, але й всім навколо. Крім того, вона може стати непоганим, а часто навіть бажаним, подарунком, або просто приємним сюрпризом.

 • Натхненний танок ножиць і паперу від Карен Біт Вайле (Karen Bit Vejle). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.11.2011 18:08

  Мистецтво малюнку за допомогою ножиць (psaligraphy), так само як й вирізання з паперу (papercutting), вимагає багато часу, і йде всупереч вимогам сучасного світу — швидкості і мінімальним витратам сил, адже це мистецтво занадто повільне, часовитратне і трудомістке, тому в цьому виді мистецтва працює не так багато мистців. Зрозуміло, що художнику, який вирізає з паперу, потрібен час не лише для задуму та ескізування, але й кропіткої, часто просто ювелірної, роботи з делікатним матеріалом.

  2 коментарі
Всього 1054 на 106 сторінках